Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Michal Pavlíček má napilno

3. 6. 2009

Redakce

Michal Pavlíček, který bude vzácným hostem letošního O2 Sázavafestu v Kácově, dokončuje své nové, několikrát odložené dvojalbum srdeční záležitosti, jak jsme již v Magazínu informovali. Vyjít by mělo v září. Kromě toho letos složil hudby k filmům Na půdě režiséra Jiřího Bárty, Stínu neutečeš režisérky Lenky Kny a Divnovlásky, Za zrcadlem (režie - Petr Slavík).

SOUNDCREAM * 5.6.2009

3. 6. 2009

Redakce

Na červnovém vydání noci Soundcream zde pro vás není připraven jeden, ani dva, ani tři, ale dokonce 5 Djů a to stále není všechno, máme přichystané hned 2 stage. Stále se vám to zdá málo? A co když vám ještě řekneme, že hlavním hostem bude skvělý australský Dj a producent, DJ SYDNEY? A to nejlepší nakonec, celou tuhle skvělou party budete mít zadarmo!!! DJ SYDNEY je nyní bookován do zemí z celého světa. Namátkou: Anglie, USA, Polsko, Spojené Arabské Emiráty, Brazílie, Austrálie, Španělsko, Egypt, Itálie, Chorvatsko, Gruzie apod.

Paměti Skyline

3. 6. 2009

Redakce

Skupina Skyline, která se představí na letošním O2 Sázavafestu v Kácově, píše na své internetové stránky své paměti. O poslední kapitolu se postaral její bubeník, jinak novinář Radek Bureš. Doplnil v ní rok 2008 a přidal tak další část s historkami a vzpomínkami, které by fanoušci neměli v jiném případě možnost se dozvědět.

100°C nahráli klip k písni One Time

3. 6. 2009

Redakce

Trashpopoví 100°C  z Mariánských Lázní natočili nový klip ke skladbě One Time a šokují v něm svým extrovertním projevem. Autorem je stejně jako u většiny předešlých videí baskytarista skupiny, režisér a audiovizuální tvůrce Ondřej „Mojjo" Urbanec. Na rozdíl od předešlých klipů 100°C není v nejnovějším videu ústřední děj. Urbanec vysvětluje..

Kudykam vyjde i jako kniha

3. 6. 2009

Redakce

Činohra se zpěvy Kudykam autorů Michala Horáčka a Petra Hapky spěje mílovými kroky k premiéře. Ta bude na jevišti Státní opery Praha 21. října. Ještě předtím se několik písní z ní představí v koncertní podobě na letním O2 Sázavafestu.

Republiku pohltí Moby night

28. 5. 2009

Redakce

Pořadatelé O2 Sázavafestu připravil pro nedočkavé fanoušky akce s názvem Moby nigt. Akce se uskuteční v Brně, Českých Budějovicích a Pardubicích. Jedná se o jakousi mobilizaci příznivců Mobyho, který se má stát hlavní hvězdou letošního ročníku největšího multižánrového festivalu v České republice. „Jsme hrozně šťastní, že se Moby rozhodl vystoupit na našem festivalu. Nepochybuji o tom, že se pro fajnšmekry taneční muziky stane toto vystoupení událostí roku. Abychom navodili festivalovou atmosféru, rozhodli jsme se uskutečnit ve třech českých městech tzv. Moby night."

Rybičky 48 točí

28. 5. 2009

Redakce

K festivalu O2 Sázavafest patří neodmyslitelně kutnohorská kapela Rybičky 48. Za poslední čtyři roky udělala spoustu práce, a proto se dostala do stádia, kdy může začít pracovat i na svém třetím studiovém albu. Na svých internetových stránkách trojice oznámila koncertní pauzu, během které tvoří ve studiu nové skladby.

Ewa Farna s novou kapelou

28. 5. 2009

Redakce

Mladá třinecká zpěvačka Ewa Farna vymění svou doprovodnou kapelu. Formace, která po jejím boku hrála dva roky, si od června začne plnit své sny samostatné kapely. Fanoušci zpěvačky se mohou těšit na nové tváře, které ji budou doprovázet na plánovaném podzimním turné a také budou již v létě spolupracovat na třetí desce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace