Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Prague Ska Conspiracy mají novinku

14. 6. 2009

Redakce

Na letošním O2 Sázavafestu si bezesporu přijdou na své milovníci ska. Jednou z formací, které je budou reprezentovat jsou Prague Ska Conspiracy. Ačkoliv kapela obdržela za svůj debut Life On Ropes z roku 2008 Anděla za album roku v žánrové kategorii ska a reggae, jejich v pořadí druhé CD Lies For Everyone se škatulky ska zase tolik nedrží.

Přijedou i Novozélanďané Gerda Blank

14. 6. 2009

Redakce

Dalším novým jménem ze zahraničí pro letošní O2 Sázavafest v Kácově je novozélandská alternativně-experimentální skupina Gerda Blank. Do svého názvu si dala jméno ženy zastřelené při pokusu dostat se v dobách normalizace přes Berlínskou zeď.

Ewa Farna chce spojit Lady Gaga a Linkin Park

14. 6. 2009

Redakce

Ewa Farna, jedna z nejznámějších puberťaček u nás, připravuje novou desku. Zpěvačka si povídala s Martinem Peškou a prozradila nejen vztah k rovnátkům, ale i to, že se na novém počinu snaží spojit styl Lady Gaga s Linkin Park.

Skyline mají nový videoklip

14. 6. 2009

Redakce

Skupina Skyline, které bude v pelotonu těch, jež se představí na letošním letním kácovském O2 Sázavafestu, hlásí vydání nového videoklipu se zpěvačkou Markou Rybin, jež se v kapele od loňského roku velmi výrazně usadila.

Kutnohorští L.O.S po 10 letech změnili název a vyráží na festivaly

14. 6. 2009

Redakce

Kutnohorská kapela L.O.S, kterou většina fanoušků zná jako věrného koncertního partnera české pop-punkové jedničky Rybiček 48, změnila po deseti letech své existence název z Lure of Senses na L.O.S. K této příležitosti vydali i novou desku, své první lisované CD, s názvem Feeling Box. Po singlu Valenteen sáhlo hned několik rádií, ve kterých skladba okamžitě bodovala. Zájem o kapelu současně stoupnul i ze strany pořadatelů velkých hudebních akcí.

BORA BORA

13. 6. 2009

Redakce

Díky nadšení a věrnosti naších párty příznivců, partnerů a podporovatelů všeho druhu a po velkém úspěchu první květnové BORA BORA la terrasse, kterou navštívilo přes 2tis. lidí, Vás čeká druhá z letošní naplánované troj-edice ... BORA BORA - "Show kapitána Sparrowa"!!! ... opět se bude odehrávat na třech stagích clubu Duplex včetně venkovní terasy s chillout zónou..

Vogue - rezidentní noc Laydee Jane představí modely mladých návrhářů již tento pátek!

13. 6. 2009

Redakce

Na dalším vydání Vogue se uskuteční exkluzivní módní exhibice diplomových prací technické univerzity v Liberci, oboru textilního a oděvního návrhářství. Na Vogue poprvé vystoupí česká DJská legenda, kterou není třeba dale představovat - DJ Orbith (www.djorbith.com). Hlavní rezidentkou je půvabná světová DJka LayDee Jane a hlavním rezidentem český David Guetta - DJ Fcuk. Každý zde reprezentuje jinou část hudebního spektra.

POKRAČOVÁNÍ ČESKÉ TV ROCKPARÁDY - FAJN ROCK MUSIC

13. 6. 2009

Redakce

V červnovém pokračování se můžete těšit kromě postupujících klipů skupin SPLIT BEARING,  COWARD,  SEVEN a vítězného ARAKAINU i na šest soutěžních novinek od skupin: HARLEJ,  WOHNOUT,  LAURA A JEJÍ TYGŘI,  ENDLESS,  ANIMÉ  a  SPLEEN? .Jako exklusivní hosté přijali pozvání - JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ.

Moby klepe na dveře

13. 6. 2009

Redakce

 Jak už jsme v Magazínu informovali, holohlavý vegetarián z New Yorku Moby se po roce vrací s novou deskou. Album Wait For Me vydá na vlastní značce Little Idiot už 30. června. Ten den vyjde i v Čechách.

Příběh Švihadla

13. 6. 2009

Redakce

Skupina Švihadlo je tradiční jistotou všech festivalů, pročež není divu, že se letos představí i na letním O2 Sázavafestu v Kácově Tato formace připravila pro své příznivce dárek v podobě virtuálního DVD nazvaného Švihadlo Story.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace