Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Příběh Švihadla

13. 6. 2009

Redakce

Skupina Švihadlo je tradiční jistotou všech festivalů, pročež není divu, že se letos představí i na letním O2 Sázavafestu v Kácově Tato formace připravila pro své příznivce dárek v podobě virtuálního DVD nazvaného Švihadlo Story.

Michal Pavlíček má napilno

3. 6. 2009

Redakce

Michal Pavlíček, který bude vzácným hostem letošního O2 Sázavafestu v Kácově, dokončuje své nové, několikrát odložené dvojalbum srdeční záležitosti, jak jsme již v Magazínu informovali. Vyjít by mělo v září. Kromě toho letos složil hudby k filmům Na půdě režiséra Jiřího Bárty, Stínu neutečeš režisérky Lenky Kny a Divnovlásky, Za zrcadlem (režie - Petr Slavík).

SOUNDCREAM * 5.6.2009

3. 6. 2009

Redakce

Na červnovém vydání noci Soundcream zde pro vás není připraven jeden, ani dva, ani tři, ale dokonce 5 Djů a to stále není všechno, máme přichystané hned 2 stage. Stále se vám to zdá málo? A co když vám ještě řekneme, že hlavním hostem bude skvělý australský Dj a producent, DJ SYDNEY? A to nejlepší nakonec, celou tuhle skvělou party budete mít zadarmo!!! DJ SYDNEY je nyní bookován do zemí z celého světa. Namátkou: Anglie, USA, Polsko, Spojené Arabské Emiráty, Brazílie, Austrálie, Španělsko, Egypt, Itálie, Chorvatsko, Gruzie apod.

Paměti Skyline

3. 6. 2009

Redakce

Skupina Skyline, která se představí na letošním O2 Sázavafestu v Kácově, píše na své internetové stránky své paměti. O poslední kapitolu se postaral její bubeník, jinak novinář Radek Bureš. Doplnil v ní rok 2008 a přidal tak další část s historkami a vzpomínkami, které by fanoušci neměli v jiném případě možnost se dozvědět.

100°C nahráli klip k písni One Time

3. 6. 2009

Redakce

Trashpopoví 100°C  z Mariánských Lázní natočili nový klip ke skladbě One Time a šokují v něm svým extrovertním projevem. Autorem je stejně jako u většiny předešlých videí baskytarista skupiny, režisér a audiovizuální tvůrce Ondřej „Mojjo" Urbanec. Na rozdíl od předešlých klipů 100°C není v nejnovějším videu ústřední děj. Urbanec vysvětluje..

Kudykam vyjde i jako kniha

3. 6. 2009

Redakce

Činohra se zpěvy Kudykam autorů Michala Horáčka a Petra Hapky spěje mílovými kroky k premiéře. Ta bude na jevišti Státní opery Praha 21. října. Ještě předtím se několik písní z ní představí v koncertní podobě na letním O2 Sázavafestu.

Republiku pohltí Moby night

28. 5. 2009

Redakce

Pořadatelé O2 Sázavafestu připravil pro nedočkavé fanoušky akce s názvem Moby nigt. Akce se uskuteční v Brně, Českých Budějovicích a Pardubicích. Jedná se o jakousi mobilizaci příznivců Mobyho, který se má stát hlavní hvězdou letošního ročníku největšího multižánrového festivalu v České republice. „Jsme hrozně šťastní, že se Moby rozhodl vystoupit na našem festivalu. Nepochybuji o tom, že se pro fajnšmekry taneční muziky stane toto vystoupení událostí roku. Abychom navodili festivalovou atmosféru, rozhodli jsme se uskutečnit ve třech českých městech tzv. Moby night."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace