Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Do Česka přijede poprvé Jimmy Somerville. Vybral si O2 Sázavafest!

10. 5. 2009

Redakce

První srpnový víkend přivítá multižánrový a multikulturní festival O2 Sázavafest rekordní počet zahraničních hostů. Pořadatelé se domnívají, že padne i návštěvnický rekord. Zájem o vstupenky dramaticky vzrostl po oznámení headlinera, kterým je Američan Moby. Další výraznou hvězdou bude Skot Jimmy Somerville, který vystoupí vůbec poprvé v České republice. „Letošní ročník O2 Sázavafestu jsme zasvětili kvalitní muzice. Letos jsme do Kácova pozvali hodně zahraničních hostů z nejrůznějších hudebních žánrů.

8.5. AMNESIA IBIZA WORLD TOUR

10. 5. 2009

Redakce

Amnesia Ibiza byla letos opět vyhlášena jako nejlepší světový klub na Miami Winter Music Conference, a to již třetím rokem po sobě! Dámy, jste připravené na léto a magický ostrov Ibiza? Na této party bude Amnesia vybírat exkluzivní tanečnice, které budou v tomto vyhlášeném klubu tančit po celou sezónu roku 2009!

AXE INSTINCT PARTY ve vilémovském SYDNEY 2000

10. 5. 2009

Redakce

Vilémovský klub Sydney 2000 se stal v sobotu 2.5. dějištěm velké party, která nese jméno nového pánského deospraye - AXE INSTINCT. Obrovská nafukovací stavba Axe produktů před vchodem, speciální výzdoba sálu a všudypřítomná vůně kůže charakteristická právě pro nový deospray - to byly první signály, které napovídaly o nevšedním charakteru dané akce.

AXE INSTINCT PARTY - 13.5. EL MÁGICO (Praha) od 21:00

10. 5. 2009

Redakce

Po zahajovací akci v pražské Mecce ( 27.3. ) se rozjela série stejnojmenných mejdanů  po různých klubech v celé České republice. Party proběhly např. v Liberci, Benešově, Ostravě nebo Vilémově. Po zhruba šesti týdnech se vrací zpátky do Prahy a charakteristickou vůní kůže nového pánského deospraye Axe Instinct provoní tentokrát EL MÁGICO, a to již ve středu 13.5. .

Bora Bora

10. 5. 2009

Redakce

3 edice největší letní party v Praze - Bora Bora 2009 Vám letos přinesou jedinečné zážitky! Již první Bora Bora party s názvem „UNDER THE MACEDONIAN SUN", která odstartuje letošní sezonu, se bude odehrávat opět na třech stagích, včetně venkovní terasy s chillout zónou, na které Vám bude hrát DJPat Heart - Francie a DJ South Soul - Makedonie. 

Kurtizány z 25. avenue na pódia

10. 5. 2009

Redakce

Již delší dobu se na české hudební scéně hovoří o návratu skupiny Kurtizány z 25. avenue. Pravda, kapela se tu a tam v posledních letech příležitostně na pódiích objevovala, ovšem o letošním prázdninách bude její příchod na scénu mnohem výraznější.

Album Sunshine se jmenuje MGKK Telepathy

10. 5. 2009

Redakce

Skupina Sunshine, která vystoupí v létě na O2 Sázavafestu, oznámila název svého nového alba i čas vydání. V první polovině května vydá u brněnského nezávislého labelu X Production počin s názvem MGKK Telepathy.

Druhý klip Cocotte Minute

10. 5. 2009

Redakce

Skupina Cocotte Minute, další z akvizic letního O2 Sázavafestu v Kácově, se má momentálně velmi čile k světu. Její novinka Sado Disco minulý týden debutovala v oficiálním prodejním žebříčku IFPI na 24. místě a kapela k ní dotočila již druhý videoklip.

The Prostitutes se Španěly

10. 5. 2009

Redakce

Indiepunková parta The Prostitutes byla před dvěma lety zjevením na české hudební scéně a tímto úkazem zůstává nadále. V březnu vydala druhé album Hometown Zombies, které bylo jednak přidáno k části nákladu hudebního měsíčníku Filter a druhak bylo v běžném prodeji následující měsíc.

Xandria přiveze symfonický metal

10. 5. 2009

Redakce

Další ze zajímavých zahraničních kapel, které se na přelomu července a srpna představí na letním kácovském O2 Sázavafestu, je německá pětice Xandria. Vznikla před dvanácti lety v Bielefeldu a na evropské scéně patří k uznávaným kapelám, které skloubily symfonický cit pro muziku se základními metalovými prvky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace