Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Redakce

Mnoho stylů New York Ska-Jazz Ensemble

21. 5. 2009

Redakce

Dalším ze zahraničních účastníků letošního letního O2 Sázavafestu v Kácově bude ska-jazzová parta z New Yorku s příznačným názvem New York Ska-Jazz Ensemble. U nás vcelku populární kapela se zformovala v roce 1994 a na jejím vzniku měli zásluhu především tehdejší členové skupiny The Toasters.

100ºC hráli se Slováky

18. 5. 2009

Redakce

Mariánskolázeňská skupina 100ºC nahrála naposledy album Brant Rock a videoklip k písni Cream, která je na něm ke slyšení, získal na začátku roku prvenství v kategorii Klip roku v cenách Óčka. Za sebou má koncerty na Slovensku, které absolvovala v březnu se spřátelenou kapelou Swan Bride, přičemž další skvělou slovenskou formaci Lavagance pozvala do Čech.

United Flavour končí turné

18. 5. 2009

Redakce

Mezinárodní kapela United Flavour má za sebou většinu turné po českých a slovenských klubech, kde se setkala se zájmem publika. Zvlášť stojí za vzpomenutí našlapané koncerty v Brně, Plzni, Nitře nebo Olomouci. Nyní se skupina připravuje na koncert v pražském Lucerna Music Baru.

Dying Passion pro milovníky tvrdšího stylu

18. 5. 2009

Redakce

Jak jste jistě zaregistrovali, na letošním O2 Sázavafestu, konaném na přelomu července a srpna ve středočeském Kácově, se představí i řada tvrdších kapel. V MusicMagazínu jsme představili už například The Gathering nebo německou Xandrii, nyní je čas nabídnou pohled na další pozoruhodnou sestavu, sice šumperské Dying Passion.

Innocens spojují ženský vokál s houslemi a samplerem

18. 5. 2009

Redakce

Začátkem roku 2006 dostal reálnou podobu projekt Innocens, který by měl být jedním z mnoha příjemných překvapení na letošním letním kácovském O2 Sázavafestu. S nápadem zkombinovat v tvorbě ženský vokál s akustickým zvukem houslí a samplerem přišel kytarista a skladatel kapely Mimesis Jaroush. Na cestě k jeho uskutečnění potkal vokalistku Katerinu, členku formace Nightwish Revival.

REHAB present SEBASTIEN LEGER /FR/ - 22.5.

17. 5. 2009

Redakce

Píše se rok 2005 a hudební vědci DJs Omar a Nesquik právě vymysleli lék zvaný Rehab, aby mohli bojovat proti takzvaným hudebně přenosným nemocem a virům MTD (Musically Transmitted Diseases). Ve stejném čase francouzská hvězda, DJ a producent Sébastien Léger vydává svůj hit „Take Your Pills". Může být tohle snad náhoda?

Koncert etno-jazz skupiny Foltin

17. 5. 2009

Redakce

Foltin je výjimečné seskupení, jehož hudbu je velmi složité definovat, protože nezapadá do žádného hudebního žánru. Hudba Foltinu je surrealistická, vášnivá a hravá, díky rychlým makedonským rytmům divoká a zběsilá. Byť obsahuje standardní hudební prvky, cílem seskupení je vytvářet nepředvídatelnou a hlavně originální atmosféru. Hudba je vlastně anglo-makedonským hybridem a texty jsou fonetickou imitací jazyků jako španělština, francouzština, rumunština, portugalština a další.

Ztracený před Beyoncé

17. 5. 2009

Redakce

Další zajímavé datum si bude moci zapsat do svého koncertního diáře Marek Ztracený, jehož vystoupení bude součástí letního O2 Sázavafestu v Kácově. Byl vybrán managementem americké hvězdné představitelky moderního r'n'b Beyoncé na post předskokana jejího pražského koncertu. Ten se uskuteční v rámci zpěvaččina I Am.... Tour 2009. Pro Ztraceného velký večer se odbude 30. dubna v pražské O2 Aréně.

Axe Instinct Party v pražském klubu El Mágico - report

17. 5. 2009

Redakce

Krátce po zahájení byly prostory klubu naprosto zaplněny a to především studenty z vysokoškolských kolejí na Jižním Městě, kteří by si zasloužili hodnocení jednoho z nejlepších publik dosavadní tour. V průběhu akce se totiž skvěle odvázali a připravený line-up ocenili výtečnou atmosférou a bezprostředními reakcemi.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace