Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Festival Hrady CZ se po Točníku přesouvá na Kunětickou horu

20. 7. 2016

Nicola Bernard

  Dvanáctý ročník letního kulturního festivalu Hrady CZ se po zahájení na Točníku přesouvá 22. a 23. července na louky pod hradem Kunětická hora nedaleko Pardubic. Hlavní hvězdou festivalu je letos kapela Kabát, která zde vystoupí v sobotu před půlnocí. V pátek se festivalový areál se dvěma pódii otevře v 16 hodin, první koncert vypukne již v půl šesté a fanoušci se mohou těšit na kapely a interprety Mandrage, Monkey Business, Pražský výběr nebo Xindla X či Rytmuse a Vladimira 518 ve speciálním společném setu vytvořeném pouze pro festival Hrady CZ. O sobotní hudební program se postarají například kapely No Name, Divokej Bill či Mňága a Žďorp a další skupiny a interpreti. Během léta bude festival putovat vždy v pátek a sobotu po českých a moravských hradech Švihov, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov a Bezděz. Letos poprvé se také pod názvem Slovenské hrady zastaví a svou pouť ukončí 10. září na hradě Červený Kameň na Slovensku. Permanentky na festival lze ještě do dne před akcí zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu

Hudební divadlo Karlín na letních festivalech - již od zítřka!

14. 7. 2016

Pearl

Již před pár měsíci bylo avizováno, že umělci z Hudebního divadla Karlín vyrazí letos na festivaly se svým programem založeným na písních z muzikálů hraných v tomto divadle. Součástí programu bude - stejně jako v divadle - živý orchestr a pěvecká company. Těšit se můžeme na Kamila Střihavku, Báru Basikovou, Jiřího Korna, Václava Noida Bártu, Jana Toužimského, Mariana Vojtka, Bohouše Josefa, Kamilu Nývltovou, Evu Burešovou, Romana Škodu, Veroniku Mertovou a další. 45minutový program obsáhne písně z muzikálů Aida, Carmen, Producenti, The Addams Family, Jesus Christ Superstar či nově připravovaného Bonnie & Clyde.

Benátská! už zná časový rozpis

8. 7. 2016

Pearl

Od nynějška si již můžete přesněji plánovat čas, který strávíte na festivalu Benátská! (28.-31. 7., Vesec u Liberce). Oficiální festivalový web zveřejnil časový rozpis jednotlivých dnů, víme už tedy nejen to, který den vystoupí jaká kapela, ale i v kterou dobu.

Tři dny plné zážitků - Rock for People začíná

30. 6. 2016

Redakce

Rock for People otevírá své brány už tuto neděli 3. července a zve na tři dny nabité hudbou nejrůznějších žánrů i dalšími zážitky. Vedle bezpočtu koncertů zahraničních i domácích kapel, představení, turnajů se mnohým návštěvníkům splní i sen setkat se svou oblíbenou kapelou tváří v tvář. Autogramiády a Meet&Greet potvrdili například kapely Skillet, Royal Republic, Anti-Flag, Enter Shikari a další z řad headlinerů ještě přibydou.

Kapela Kabát uzavře sobotní program na všech zastávkách festivalu Hrady CZ

30. 6. 2016

Redakce

Dvanáctý ročník letního kulturního festivalu Hrady CZ, který letos odstartuje 15. července na hradě Točníku, má kompletní line-up. Hlavní hvězdu letošního hradního turné, kapelu Kabát, si budou moci fanoušci poslechnout na všech zastávkách festivalu v sobotu před půlnocí a uzavře tak program všech festivalových zastávek.

Oliver Heldens sobotním headlinerem Finlandia Mácháče 2016

23. 6. 2016

Redakce

Jsou to přesně tři roky, kdy se na taneční scéně objevil mladý producent Oliver Heldens, aby zamíchal kartami hudebních stylů, které se zdály být na nějakou tu dobu rozdané. Opak byl ale pravdou. S jeho produkcí vtrhla do klubů a na festivalová pódia nová „deepová“ taneční vlna future houseu, kterou si nyní mohou užít i fanoušci v České republice v rámci jeho vystoupení v sobotním programu festivalu Finlandia Mácháč 2016.

DVBBS pátečními headlinery Finlandia Mácháče 2016

20. 6. 2016

Redakce

Není snad žádného fanouška elektronické hudby středního proudu, který by neznal hymnu Tsunami. Skladbu, která ovládla nejen největší světové festivaly, ale i např. fotbalové stadiony a televizní reklamy, představí na 16. ročníku největšího domácího beach open air festivalu osobně její autoři – kanadské duo DVBBS.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace