Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Na punkový večírek Prague Sounds Good se Sum 41, NOFX a Millencolin dorazí i Pennywise

19. 5. 2016

Redakce

Pankáči mají o důvod k radosti víc - na dvoudenní koncertní mejdan Prague Sounds Good dorazí spolu se SUM 41, Millencolin a NOFX i další slavní Kaliforňané -  Pennywise! Zatímco Sum 41 a Millencolin ovládnou pódium Fora Karlín 23.srpna, tandem NOFX a Pennywise ho vezme útokem o den později. Oba večery v úvodu publikum rozehřeje speciální host, jména těchto dvou předskokanů budou zveřejněna zanedlouho.

Do Prahy míří pořádný punk i metal

15. 5. 2016

Skuli

Všichni si určitě pamatují, jak v Praze „nedávno“ hráli System of a down, Metallica nebo Avanged Sevenfold. Za vším tím stál pokaždé Aerodrome festival – jednodenní akce, která s sebou vždy přiveze velmi zvučná jména. Nejinak tomu je i letos.

Basinfirefest láká na zahraniční i domácí interprety tvrdé hudby

14. 5. 2016

Pearl

Západočeské městečko Spálené Poříčí hostí již tradičně i letos jeden z nejznámějších festivalů tvrdé muziky u nás – Basinfirefest. Své si na něm najdou fanoušci nejrůznějších subžánrů rocku, punku a metalu. Ze zahraničí přijedou Reckless Love, Xandria či kapela s bláznivý dlouhatánským názvem We Butter The Bread With Butter. Z domácích kapel uslyšíme např. Arakain, Dymytry či Prague Conspiracy.

Slovenští Fúzy Múzy zvítězili nad českým Pianem v soutěži Jednou ranou na Sziget

10. 5. 2016

Nicola Bernard

Praha - V pražském Rock café skončil druhý ročník soutěže Jednou ranou na Sziget vítěztvím kapely Fúzy Múzy.  Součet hlasů návštěvníků ze tří finálových koncertů přinesl muzikantům ze Slovenska nejen vítěztví v soutěži nad druhou finalovou kapelou, kterou bylo pražské Piano, ale hlavně jistotu koncertu na Szigetu, největším festivalu střední Evropy.

ČR díky Gabriele Gunčíkové poprvé ve finále Eurovize

11. 5. 2016

Pearl

Poprvé v historii má Česká republika zástupce ve finále Eurovize! Gabriele Gunčíkové se podařilo prolomit prokletí, které si naše země s sebou nesla od začátku své účasti, a s písní I Stand od autorů Christiana Schneidera, Aidana O'Connora a Sary Biglert postoupila v úterý večer do finále.

Apocalyptica oslaví 20. výročí rozšířeným vydáním alba a turné

11. 5. 2016

Redakce

10. května 1996 vydali finští rockeři jménem APOCALYPTICA svůj skvělý debut PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS.  Instrumentální violoncellový rockový opus změnil pro léta budoucí podobu tvrdé muziky. Na oslavu dvacátého výročí vydání desky skupina v reedici vydává 22. července 2016 remasterované album s třemi bonusovými skladbami.

Festival United Islands of Prague přiváží nové objevy z evropské hudební scény

10. 5. 2016

Redakce

Pražský multižánrový festival United Islands of Prague proběhne v červnu již po třinácté a oživí hudbou Kinského zahradu, Kampu, Střelecký Ostrov a Janáčkovo nábřeží. Letos poprvé bude jeho hlavní program probíhat především v sobotu a v neděli 25. a 26. června, kdy spolu s novým METRONOME festivalem nabídne Praha ten největší hudební víkend.

Steven Tyler na sólovém turné: "Jak jsem napsal Dream On"...

9. 5. 2016

Pearl

Steven Tyler vyjede v létě na sólové turné nazvané Out on a Limb. Frontman kapely Aerosmith tak bude kromě plánů s kapelou uskutečňovat i svou sólovou představu koncertního večera, který zahrnuje mimo hudby samotné i vyprávění o tom, proč a jak napsal některé nejznámější hity své domovské kapely.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace