Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Návrat roku: Kelly Family opět spolu na tři koncerty ve Westfalenhalle Dortmund

6. 11. 2016

Pearl

Jejich hudba je soundtrackem generace 90. let. Slyšel o nich snad každý, komu v té době bylo aspoň deset. Žili v busu, na lodi i v zámku, prodali milióny desek a odehráli tisíce koncertů, svůj úspěch si tvrdě vydřeli dvaceti lety pouličního hraní. Nyní se legendární irští sourozenci The Kelly Family opět spojili – a pro tři velké koncerty se vracejí na místo, odkud se v roce 1994 odrazili ke světové slávě: 19., 20. a 21. 5. 2017 vystoupí v dortmundské Westfalenhalle.

The Odd Gifts představují nový poetický klip. Pokřtí ho 1. listopadu!

29. 10. 2016

Nicola Bernard

The Odd Gifts představují nový poetický videoklip skladby Lullaby (Ukolébavka), ve kterém režisér Jakub „Cermaque“ Čermák obsadil do hlavní role frontmana kapely Ondřeje Galušku (ex Eggnoise). Píseň je součástí nového alba Migrant Songs, které se objevilo na pultech na sklonku léta a speciální koncert k vydání alba se odehraje prvního listopadu v pražské Malostranské Besedě.

Indie-folková skupina Jarret má novou nahrávku Soulásky & Samolásky

29. 10. 2016

Nicola Bernard

Indie-folková skupina Jarret má novou nahrávku Soulásky & Samolásky. Chytré ale zároveň chytlavé písně podpořené skvělými vokály zařadily kapelu mezi špičku naší folk rockové scény. Jarret se i na nové nahrávce prezentuje nápaditými texty, živým projevem a muzikantskou vytříbeností. Producent Peter Binder dokazal tyto atributy vyvážit a na pátém studiovém albu s hravým a všeříkajícím názvem Soulásky & Samolásky, a podpořit punc vyjímečnosti Jarretu v současném folkrocku.

Janek Ledecký již podvacáté na vánočním turné

26. 10. 2016

Pearl

Klasické vánoční písničky, ale i hity jako Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Pěkná, pěkná, pěkná – a samozřejmě Sliby se maj plnit o Vánocích. Na sklonku letošního roku se Janek Ledecký vrátí s adventním programem do českých měst podvacáté. Navíc letos uplyne i 20 let od vydání alba Sliby se maj plnit o Vánocích a devět dalších. Takové dvojité jubileum si vyžaduje něco speciálního: vrcholem turné bude tentokrát vystoupení ve velkém sále pražské Lucerny 15. 12. 2016.

Imodium a ukradenýOVOCE vyráží na HVNS tour

10. 10. 2016

Nicola Bernard

Skupiny Imodium a ukradenýOVOCE jsou jedna velká parta a již potřetí vyjíždí na společné turné. HVNS tour obsáhne celkem 18 zastávek napříč republikou. Obě kapely se zároveň ohlásí svými novinkami. Jako support turné se představí skupina Nouzovej východ, která s sebou přiveze svou novou desku.  

Australští The Cat Empire podruhé v Čechách

6. 10. 2016

Redakce

(tisková zpráva, Praha, 5. 10. 2016) Melbournská kapela The Cat Empire, která po celém světě proslula svými energií sršícími koncerty, přijíždí podruhé do Prahy. Jejich první koncert uvedený v rámci projektu New Wave Praha byl pro Prahu velkým překvapením. Kdo před rokem nezažil tuhle jedinečnou fúzi ska, reggae a rocku protkanou jazzem, má jedinečnou šanci už 25. října v Lucerna Music Baru. Sem The Cat Empire přijedou s novým albem Rising With The Sun, pražský koncert bude tentokrát jednou z prvních zastávek evropské části celosvětového turné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace