Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

UDG vydali novinku

20. 4. 2009

Redakce

Skupina UDG, která patří mezi ty, jež uvidíme letos na O2 Sázavafestu, vydala tento týden své v pořadí třetí album nazvané Autoportrét. Na počinu se jako hosté objevuje také zpěvačka Jana Lota, která hostuje v několika vokálních partech, a pianista Petr Tichý ze skupiny No Heroes.

Monkey Business budou před Simply Red

20. 4. 2009

Redakce

Skupina Monkey Business, která se v létě představí na O2 Sázavafestu v Kácově, zahájí koncert britské formace Simply Red, který se uskuteční 24. května v Praze a bude zřejmě jejím posledním u nás, neboť kapela ohlásila, že po turné přeruší svou činnost.

AXE INSTINCT PARTYAXE INSTINCT PARTY

20. 4. 2009

Redakce

Rádi byste zase jednou zažili velkolepou atmosféru nevšední party ? Tak se " Hoďte do kůže!" ,k čemuž navádí heslo večera, a přijďte se pobavit na Axe Instinct Party, která propukne 25.4. v ostravském klubu Fabric. Celá tour se rozjela koncem března pod jménem nového pánského deospraye Axe Instinct, jenž je charakteristický svou autentickou vůní kůže.

Zrušení akcí Moonbootica 11.4. a Moguai 17.4.

8. 4. 2009

Redakce

Klub Mecca se velmi omlouvá všem hostům klubu Mecca, kteří se těšili na DJs Moonbootica a Moguai. Ti měli vystoupit v Mecce v sobotu 11.4. a v pátek 17.4. Bohužel došlo k tomu, že promotér těchto dvou akcí, pan Dominik Jansa se ocitl v nemocnici s velmi vážnou chorobou a čeká na náročnou operaci.  Z tohoto důvodu se tyto dvě plánované akce bohužel neuskuteční.

9. NAROZENINY KLUBU LE CLAN

25. 3. 2009

Redakce

Už je to tady - 9. Narozeniny vašeho oblíbeného klubu LE CLAN. Tentokrát jsme pro vás připravili velmi speciální party na které můžete očekávat maximální prožitky. Budete  mít to poťešení užít si 9 DJs, kteří pro vás mají připravené sety speciálně pro tuto příležitost, dále potkáte 9 ďáblů Le Clanu.

MECCAMIX

25. 3. 2009

Redakce

Nová vůně Axe Instinct přináší březnový Meccamix, na kterém budete moci hlasovat pro Meccamix jako pro nejlepší party v ČR v anketě Dance Music Awards - podpořte nás! Poprvé v ČR vystoupí nejvíce sexy maďarská DJka Flower, česká hvězda DJka Lucca a poprvé se na Meccamix také představí česká legenda DJ Orbith!

NEJZNÁMĚJŠÍ RUSKÁ HIP HOPOVÁ CREW POPRVÉ V PRAZE

4. 3. 2009

Redakce

Skupina CENTR byla založena v roce 2004 v Moskvě. Talentovaná hip hopová formace, zastoupená Labelem ЦAO RECORDZ, oceněná cenou MTV Russian music awards 2008 boří žebříčky hitparád po celém Rusku. Skupinu představuje trio GUF- geniální textař a raper, SLIM - vynikající hudební mág, ПТАХА - raper a DJ SHVED.

Opera House

24. 2. 2009

Redakce

Po návratu DJe LAFAYETTA z dalekého Pekingu, kde hrál v nejmodernějším čínském klubu pro 3000 lidí nás čeká další pokračovaní OPERA HOUSE Party. LAFAYETTE se nechal inspirovat legendární čínskou operou a proto bude únorová OPERA plná odkazů na čínskou kulturu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace