Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Štěpán Kojan a Keks už hrají 28 let

20. 4. 2009

Redakce

Jeden z pravidelných účastníků letního O2 Sázavafestu Štěpán Kojan a jeho skupina Keks, jsou na hudební scéně již neuvěřitelných 28 let. Nedávno vydali čerstvé album To se mi líbí, které momentálně prodávají a propagují na koncertech. Kojan navíc objíždí republiku jako sólový písničkář.

Michal Pavlíček odsunul vydání desky

20. 4. 2009

Redakce

Kytarista, skladatel a zpěvák Michal Pavlíček, který se stane hostem letošního 9. ročníku O2 Sázavafestu v Kácově, se rozhodl odsunout vydání své nové dvojdesky Srdeční záležitosti až na letošní léto.

Dan Bárta na Slovensko

20. 4. 2009

Redakce

Zatímco dosud propagoval zpěvák Dan Bárta se skupinou Illustratosphere své loňské album Animage především doma, v dubnu se chystá odehrát jedenáct koncertů na Slovensku.

Polemic uvedl novou písničku

20. 4. 2009

Redakce

Slovenská ska skupina Polemic se jako obvykle představí i na letním O2 Sázavafestu v Kácově a jako obvykle hlásí nové aktivity. Na jejim profilu na serveru MySpace je od března k poslechu nová skladba Horúce časy, která napovídá, jak by mohla vypadat následující deska.

UDG vydali novinku

20. 4. 2009

Redakce

Skupina UDG, která patří mezi ty, jež uvidíme letos na O2 Sázavafestu, vydala tento týden své v pořadí třetí album nazvané Autoportrét. Na počinu se jako hosté objevuje také zpěvačka Jana Lota, která hostuje v několika vokálních partech, a pianista Petr Tichý ze skupiny No Heroes.

Monkey Business budou před Simply Red

20. 4. 2009

Redakce

Skupina Monkey Business, která se v létě představí na O2 Sázavafestu v Kácově, zahájí koncert britské formace Simply Red, který se uskuteční 24. května v Praze a bude zřejmě jejím posledním u nás, neboť kapela ohlásila, že po turné přeruší svou činnost.

AXE INSTINCT PARTYAXE INSTINCT PARTY

20. 4. 2009

Redakce

Rádi byste zase jednou zažili velkolepou atmosféru nevšední party ? Tak se " Hoďte do kůže!" ,k čemuž navádí heslo večera, a přijďte se pobavit na Axe Instinct Party, která propukne 25.4. v ostravském klubu Fabric. Celá tour se rozjela koncem března pod jménem nového pánského deospraye Axe Instinct, jenž je charakteristický svou autentickou vůní kůže.

Zrušení akcí Moonbootica 11.4. a Moguai 17.4.

8. 4. 2009

Redakce

Klub Mecca se velmi omlouvá všem hostům klubu Mecca, kteří se těšili na DJs Moonbootica a Moguai. Ti měli vystoupit v Mecce v sobotu 11.4. a v pátek 17.4. Bohužel došlo k tomu, že promotér těchto dvou akcí, pan Dominik Jansa se ocitl v nemocnici s velmi vážnou chorobou a čeká na náročnou operaci.  Z tohoto důvodu se tyto dvě plánované akce bohužel neuskuteční.

9. NAROZENINY KLUBU LE CLAN

25. 3. 2009

Redakce

Už je to tady - 9. Narozeniny vašeho oblíbeného klubu LE CLAN. Tentokrát jsme pro vás připravili velmi speciální party na které můžete očekávat maximální prožitky. Budete  mít to poťešení užít si 9 DJs, kteří pro vás mají připravené sety speciálně pro tuto příležitost, dále potkáte 9 ďáblů Le Clanu.

MECCAMIX

25. 3. 2009

Redakce

Nová vůně Axe Instinct přináší březnový Meccamix, na kterém budete moci hlasovat pro Meccamix jako pro nejlepší party v ČR v anketě Dance Music Awards - podpořte nás! Poprvé v ČR vystoupí nejvíce sexy maďarská DJka Flower, česká hvězda DJka Lucca a poprvé se na Meccamix také představí česká legenda DJ Orbith!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace