Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Solové CD Billyho Sheehana (Mr. Big) „Holy Cow“

28. 4. 2009

Redakce

Jeden z nejlepších světových baskytaristů Billy Sheehan (MR. BIG) má aktuální solové album s názvem „Holy Cow".  Na albu kromě baskytary nahrál též bariton kytaru a podílí se na nahrávce též zpěvem. K nahrání si přizval řadu skvělých hostů, jimiž jsou bubeník Ray Luzier, kytaristé Billy Gibons a Paul Gilbert a zpěvák Dug Pinnick.

Legendární původní zpěvák IRON MAIDEN Paul Dianno v České republice!

28. 4. 2009

Redakce

Legendární původní zpěvák IRON MAIDEN poprvé na tour v České republice, kde se představí všem příznivcům a pamětníkům původní sestavy MAIDEN z doby heavy metalové slávy největšími hity šelmy začátku osmdesátých let „Running Free", „Iron Maiden", „Sanctuary", „Wratchild", „Phantom of the Opera"..

AXE INSTINCT PARTY

28. 4. 2009

Redakce

Axe Instinct Tour je v plném proudu. Nenechte si ujít crazy atmosféru výjimečné party, která po zastávce v Ostravě zavítá 29.4. do plzeňského klubu Alfa ! Současně budete mít dostatek prostoru oslavit předpokládaný a očekávaný úspěch české národní reprezentace při zápase s Finskem.

Farna boduje v Polsku

28. 4. 2009

Redakce

Mladá zpěvačka Ewa Farna, jedna z dalších hvězd letošního letního O2 Sázavafestu, vydala na polském trhu už své druhé album. V březnu vyšlo pod názvem Cicho a nabízí tucet skladeb nazpívaných v polštině, druhém mateřském jazyku zpěvačky. Pochází totiž ze severomoravského Třince, kde se polsky mluví a ve městě je i polská škola.

The Slots vydali nové album

28. 4. 2009

Redakce

Pražská formace The Slots, která měla vystoupit na Warm-Upu O2 Sázavafestu 21. dubna v pražském Lucerna Music Baru má nové skladby. Vydali album nazvané Plastic Culture. Deska vyšla tři roky po předchozím BabyBoxu, nahraná byla kompletně naživo, trvá něco přes čtyřicet minut, na stránkách kapely je k mání za 150 Kč a sama formace..

Opět Axe Instinct Party v Benešově

23. 4. 2009

Redakce

Po celodenní přípravě klubu na tuto speciální akci a v souladu s doprovodným heslem tour " Hoď se do kůže!" zaznamenali již první příchozí autentickou vůni kůže, která je charakteristická pro nový pánský deospray Axe Instinct, pod jehož jménem se celá tato tour nese. Hned nato byli všichni mile uvítáni svůdnými hosteskami, které všechny přítomné pány vábily do jeskynní základny, kde se mohli zaregistrovat do flirtovací hry.

DJ ALBA

23. 4. 2009

Redakce

DJ ALBA krásná blondýnka pocházející z Ruska s charakterem divoké a nespoutané divoké kočky. Je hlavní představitelkou PROJEKTU A, který zastupuje nejkrásnější  a nejžádanější Strip & DJ Show po celém Rusku. Kromě Latino house a sexu má ráda kreslené filmy.

Ready Kirken zažalují politickou stranu

20. 4. 2009

Redakce

„Kapela Ready Kirken se stala obětí předvolebních politických aktivit nově vzniklé strany Petra Macha," stojí od 10. dubna na oficiálních stránkách kapely, která na letním O2 Sázavafestu zahraje svůj akustický set. Stěžuje si na zneužití jména pro akci nově vzniklé politické strany v Pardubicích, od které se členové Ready Kirken distancují.

Štěpán Kojan a Keks už hrají 28 let

20. 4. 2009

Redakce

Jeden z pravidelných účastníků letního O2 Sázavafestu Štěpán Kojan a jeho skupina Keks, jsou na hudební scéně již neuvěřitelných 28 let. Nedávno vydali čerstvé album To se mi líbí, které momentálně prodávají a propagují na koncertech. Kojan navíc objíždí republiku jako sólový písničkář.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace