Přejít na menu Přejít na obsah

Rozhovory

Eddie Stoilow před jejich společným koncertem s Kosheen

15. 4. 2014

Redakce

Eddie Stoilow nám prozradil pár drobností o jeho nové desce před jejich společným live vystoupením se skupinou Kosheen dne 15.5. v nově otevřeném prostoru Forum Karlín. Toto bude první akce pro širokou veřejnost v tomto novém multifunčním prostoru.

ROZHOVOR: Kamil Střihavka - Akustické turné 2014

18. 2. 2014

Redakce

KAMIL STŘIHAVKA - Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků zahájil 7. února v Kutné Hoře svoje první akustické turné obsahující 12 koncertů. Na turné ho doprovází jeho kapela LEADERS! ve speciálním složení. Turné doprovází videoklip k písni "Ztracenej", který pro Kamila Střihavku natočil Václav "Noid" Bárta.

Rozhovor se zpěvačkou Jana Groß z německé Bell Book and Candle

3. 12. 2013

Redakce

Nedávno jsme vás informovali o vánočních koncertech kapely KEKS, se kterou jsme udělali i menší rozhovor. Nyní vám přinášíme další novinku o tomto turné. KEKS si totiž přinese na koncerty s sebou hosta, který s nimi na vánočních koncertech odehraje vystoupení. Hostem je německá kapela Bell Book and Candle. Zajímalo mně, jak oni prožívají vánoční čas.

Rozhovor s umělci ze zimbabwské IYASA

15. 7. 2013

Redakce

Po jejich vystoupení na festivalu v Přeštěnicích jsem měl možnost pohovořit s umělci z Inkululeko Yabatsha School of Arts (IYASA), školy umění s názvem Svoboda pro mladé z druhého největšího města Zimbabwe Bulawayo.

Vysočina včera odstartovala první ročník festivalu + rozhovor s Prago Union

12. 7. 2013

Redakce

Multižánrové letní festivaly jsou vyhledávaným kulturním zážitkem mnoha lidí a po několikaletém očekávání se konečně našli organizátoři ochotni uspořádat velký festival v Jihlavě. Třídenní hudební maraton začal ve čtvrtek odpoledne vystoupením místních kapel Arciskačány a EL´BRKAS. Od pozdních odpoledních hodin ovšem taktovku nad hlavním pódiem převzaly profesionální kapely v pořadí Prago Union, Monkey Business, Tomáš Klus a první festivalový den byl korunován energickým vystoupením kapely Wohnout.

Rozhovor s hudebním publicistou Iljou Kučerou ml. o muzice z obou stran

13. 5. 2013

Redakce

Vedle rozhlasové práce a hudební žurnalistiky publikuje v současnosti rovněž články a rozhovory v různých tuzemských časopisech a jako moderátor se pravidelně objevuje na pódiích rockových festivalů jako Rock for People, Kvílení , Zádveřice a pod. Bývalý basista a textař jihočeské rockové skupiny Hubertus nyní hraje s bratrem Vladimírem (Ravenem)v kapele Nasycen. Ta se společně s kapelou HUSH sejde v úterý 21. května od 20 hod. v pražském klubu Kain (Husitská 1, Praha3) na společném koncertu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace