Přejít na menu Přejít na obsah

Rozhovory

Chris Barker z Anti-Flag: Pokud něčemu věříte, dokážete cokoliv

22. 8. 2014

Jakub Konopka

Punk rocková skupina Anti-Flag za svojí dlouholetou existenci zažila dost pádů i vzestupů. Založila několik aktivistických hnutí, účastnila se řady protestů a dokonce donutila Bílý dům změnit svá stanoviska vůči válce v Iráku. O tom a mnohem víc si s námi popovídal zpěvák a baskytarista Chris Barker před vystoupením kapely na Sziget festivalu.

Nick Hallam ze Stereo MC`s: Na Desperados budete koukat!

4. 7. 2014

Jakub Konopka

Stereo Mcs zde mají velkou fanouškovskou základnu. Na letošní 15. ročník cliffdivingových závodů Desperados High Jump přijedou zahrát jako soundsystem. O tom co od jejich dj setu čekat, jaká byla spolupráce s Jamiem Cullumem a jak jsou na tom s prací na novém album se dočtete v následujícím rozhovoru.      

Eddie Stoilow před jejich společným koncertem s Kosheen

15. 4. 2014

Redakce

Eddie Stoilow nám prozradil pár drobností o jeho nové desce před jejich společným live vystoupením se skupinou Kosheen dne 15.5. v nově otevřeném prostoru Forum Karlín. Toto bude první akce pro širokou veřejnost v tomto novém multifunčním prostoru.

ROZHOVOR: Kamil Střihavka - Akustické turné 2014

18. 2. 2014

Redakce

KAMIL STŘIHAVKA - Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků zahájil 7. února v Kutné Hoře svoje první akustické turné obsahující 12 koncertů. Na turné ho doprovází jeho kapela LEADERS! ve speciálním složení. Turné doprovází videoklip k písni "Ztracenej", který pro Kamila Střihavku natočil Václav "Noid" Bárta.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace