Přejít na menu Přejít na obsah

Rozhovory

Nick Hallam ze Stereo MC`s: Na Desperados budete koukat!

4. 7. 2014

Jakub Konopka

Stereo Mcs zde mají velkou fanouškovskou základnu. Na letošní 15. ročník cliffdivingových závodů Desperados High Jump přijedou zahrát jako soundsystem. O tom co od jejich dj setu čekat, jaká byla spolupráce s Jamiem Cullumem a jak jsou na tom s prací na novém album se dočtete v následujícím rozhovoru.      

Eddie Stoilow před jejich společným koncertem s Kosheen

15. 4. 2014

Redakce

Eddie Stoilow nám prozradil pár drobností o jeho nové desce před jejich společným live vystoupením se skupinou Kosheen dne 15.5. v nově otevřeném prostoru Forum Karlín. Toto bude první akce pro širokou veřejnost v tomto novém multifunčním prostoru.

ROZHOVOR: Kamil Střihavka - Akustické turné 2014

18. 2. 2014

Redakce

KAMIL STŘIHAVKA - Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků zahájil 7. února v Kutné Hoře svoje první akustické turné obsahující 12 koncertů. Na turné ho doprovází jeho kapela LEADERS! ve speciálním složení. Turné doprovází videoklip k písni "Ztracenej", který pro Kamila Střihavku natočil Václav "Noid" Bárta.

Rozhovor se zpěvačkou Jana Groß z německé Bell Book and Candle

3. 12. 2013

Redakce

Nedávno jsme vás informovali o vánočních koncertech kapely KEKS, se kterou jsme udělali i menší rozhovor. Nyní vám přinášíme další novinku o tomto turné. KEKS si totiž přinese na koncerty s sebou hosta, který s nimi na vánočních koncertech odehraje vystoupení. Hostem je německá kapela Bell Book and Candle. Zajímalo mně, jak oni prožívají vánoční čas.

Rozhovor s umělci ze zimbabwské IYASA

15. 7. 2013

Redakce

Po jejich vystoupení na festivalu v Přeštěnicích jsem měl možnost pohovořit s umělci z Inkululeko Yabatsha School of Arts (IYASA), školy umění s názvem Svoboda pro mladé z druhého největšího města Zimbabwe Bulawayo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace