Přejít na menu Přejít na obsah

Rozhovory

Indila: Říká se, že zpěv je hlasem duše

21. 4. 2015

Jakub Konopka

Už 24. května vystoupí ve Foru Praha zpěvačka superhitů „Dernier danse“ a „S.O.S.“ INDILA spolu se slovenskými stálicemi Janou Kirschner a Kristinou. Indila na pražském koncertě představí svoje debutové album Mini World, kde bez okázalosti a velkých efektů, zato nádherným hlasem a citlivým projevem vyzpívává všechny své radosti i zklamání.

Rozhovor s další trance Legendou - Mike Push

1. 10. 2014

Jakub Konopka

Mike Dierickx dříve přezdívaný Dirk Dierickx je znám nyní pod pseudonymem M.I.K.E. Push, se kterým se proslavil hlavně po vydání singlu Universal Nation. Tento belgický DJ získal svojí reputaci díky progresivnímu trance stylu, jež se stal jeho hlavním charakteristickým rysem.

Chris Barker z Anti-Flag: Pokud něčemu věříte, dokážete cokoliv

22. 8. 2014

Jakub Konopka

Punk rocková skupina Anti-Flag za svojí dlouholetou existenci zažila dost pádů i vzestupů. Založila několik aktivistických hnutí, účastnila se řady protestů a dokonce donutila Bílý dům změnit svá stanoviska vůči válce v Iráku. O tom a mnohem víc si s námi popovídal zpěvák a baskytarista Chris Barker před vystoupením kapely na Sziget festivalu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace