Přejít na menu Přejít na obsah

Rozhovory

Jan Macků, Dymytry: Věříme, že se nám povedlo něco, co se v týhle zemi jen tak nevidí

23. 4. 2015

Pearl

Pražská kapela Dymytry se na české hudební scéně postupně stává čím dál známějším pojmem. Dvanáct let existence, poctivý metal, tři řadové desky a jedno EP, spousta odehraných koncertů i festivalových setů, loňské společné turné s Arakainem a stále rostoucí fanouškovská základna nazývaná „Dymytry rodina“. To vše vyústilo v první samostatné turné, které kapela pojmenovala podle stylu, který hraje – PSY-CORE.  V předvečer olomouckého koncertu odpovídal na otázky frontman Jan Macků („Protheus“).

Indila: Říká se, že zpěv je hlasem duše

21. 4. 2015

Jakub Konopka

Už 24. května vystoupí ve Foru Praha zpěvačka superhitů „Dernier danse“ a „S.O.S.“ INDILA spolu se slovenskými stálicemi Janou Kirschner a Kristinou. Indila na pražském koncertě představí svoje debutové album Mini World, kde bez okázalosti a velkých efektů, zato nádherným hlasem a citlivým projevem vyzpívává všechny své radosti i zklamání.

Rozhovor s další trance Legendou - Mike Push

1. 10. 2014

Jakub Konopka

Mike Dierickx dříve přezdívaný Dirk Dierickx je znám nyní pod pseudonymem M.I.K.E. Push, se kterým se proslavil hlavně po vydání singlu Universal Nation. Tento belgický DJ získal svojí reputaci díky progresivnímu trance stylu, jež se stal jeho hlavním charakteristickým rysem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace