Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Basinfirefest 2016: Spáleným Poříčím duněl rock i metal

8. 7. 2016

Pearl

O víkendu 30.6.-3.7. přilákal festival Basinfirefest do Spáleného Poříčí milovníky tvrdé hudby. Tři stage nabízely především rock a metal, ale také punk či crossover. V sympaticky malém festivalovém areálu bylo opravdu možné potkat všechny, koho člověk potkat chtěl, a tak nebyl problém setkat se po chvíli znovu s kamarády, z jejichž dohledu se festivalový návštěvník na chvíli vzdálil.

Benátská! už zná časový rozpis

8. 7. 2016

Pearl

Od nynějška si již můžete přesněji plánovat čas, který strávíte na festivalu Benátská! (28.-31. 7., Vesec u Liberce). Oficiální festivalový web zveřejnil časový rozpis jednotlivých dnů, víme už tedy nejen to, který den vystoupí jaká kapela, ale i v kterou dobu.

Basinfirefest láká na zahraniční i domácí interprety tvrdé hudby

14. 5. 2016

Pearl

Západočeské městečko Spálené Poříčí hostí již tradičně i letos jeden z nejznámějších festivalů tvrdé muziky u nás – Basinfirefest. Své si na něm najdou fanoušci nejrůznějších subžánrů rocku, punku a metalu. Ze zahraničí přijedou Reckless Love, Xandria či kapela s bláznivý dlouhatánským názvem We Butter The Bread With Butter. Z domácích kapel uslyšíme např. Arakain, Dymytry či Prague Conspiracy.

ČR díky Gabriele Gunčíkové poprvé ve finále Eurovize

11. 5. 2016

Pearl

Poprvé v historii má Česká republika zástupce ve finále Eurovize! Gabriele Gunčíkové se podařilo prolomit prokletí, které si naše země s sebou nesla od začátku své účasti, a s písní I Stand od autorů Christiana Schneidera, Aidana O'Connora a Sary Biglert postoupila v úterý večer do finále.

Steven Tyler na sólovém turné: "Jak jsem napsal Dream On"...

9. 5. 2016

Pearl

Steven Tyler vyjede v létě na sólové turné nazvané Out on a Limb. Frontman kapely Aerosmith tak bude kromě plánů s kapelou uskutečňovat i svou sólovou představu koncertního večera, který zahrnuje mimo hudby samotné i vyprávění o tom, proč a jak napsal některé nejznámější hity své domovské kapely.

Paul McCartney, Bob Dylan či Rolling Stones na jednom festivalu!

9. 5. 2016

Pearl

Největší veličiny rocku na jednom místě. Koncert, jaký zažijete jen jednou za život. Takto a ještě různě jinak je označován nový festival Desert Trip (7.-9. 10. 2016, 14.-16. 10. 2016) v kalifornském Indiu, domově možná nejpopulárnějšího festivalu současnosti Coachella. Jenže tentokrát se v Indiu sejdou rockoví titáni. Line-up hlásí taková jména, jako Bob Dylan, Paul McCartney, Rolling Stones, Roger Waters, The Who nebo Neil Young.

Václav Noid Bárta: pěvecký univerzál na turné

2. 5. 2016

Pearl

V plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla odstartovalo 22. 4. koncertní miniturné Václava Noida Bárty s kapelou BackBack (Jan Tulenko – elektrická a akustická kytara, Štěpán Eliáš – klávesy, lesní roh, Richard Scheufler st. – baskytara, Eduard Štěpánek – bicí, smyčcové kvarteto ve složení Dana Jelínková, Simon Marek, Tony Čonka, Ilja Černoklinov). Noid na něm představil průřez svou dosavadní tvorbou a přidal pár muzikálových árií a coververzí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace