Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Kathy Kelly v Ostravě: letos podruhé v ČR

20. 9. 2015

Pearl

Jak Kathy Kelly slíbila na Facebooku pár dní po svém vystoupení v Praze 21. 2., tak také plní: letos zahraje ještě jednou v ČR, a to tentokrát v Ostravě, v Domě kultury Akord. Den před koncertem v Ostravě, 25. 9., uspořádá Kathy od 16:00 ještě autogramiádu v krásném prostředí Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, v prostorách Fojtství. Vstupenky na eventim.cz.

Arakain uzavře veleúspěšnou koncertní sezónu v Sobůlkách, na obzoru je nová deska

16. 9. 2015

Pearl

Na jihu Moravy nedaleko Kyjova, v Sobůlkách, odehraje 19. 9. svůj poslední letošní koncert kapela Arakain. Jejich několikaměsíční jarní turné na oslavu třiatřiceti let existence kapely, kam si pozvali i bývalou členku Lucii Bílou, se protáhlo i přes léto, kdy se k němu přidala vystoupení na festivalech, a o tomto víkendu zahrají stále velmi populární "Áčka" sice již v čistě pánském obsazení, ale jistě neméně energicky.

Slash a Myles Kennedy v listopadu opět v Praze

28. 8. 2015

Pearl

Po dvou letech do Prahy opět zavítá legendární kytarista Slash. Bývalý člen neméně legendárních Guns'N'Roses, dnes úspěšný sólový umělec, vystoupí 19. 11. v Malé sportovní hale na Výstavišti. S sebou přiveze samozřejmě svou kapelu The Conspirators, jejímž hlasem je jeden z nejlepších rockových zpěváků současnosti Myles Kennedy. Vstupenky jsou k dostání od 28. 8. v síti Ticketpro.

Slash a Axl jsou spolu opět v pohodě. Znamená to návrat Slashe do GNR?

26. 8. 2015

Pearl

Personální obsazení kapely Guns'N'Roses pod vedením frontmana Axla Rose začíná dostávat nemalé trhliny. Po kytaristovi Ronu Thalovi ("Bumblefoot") projevil zaječí úmysly i další kytarista DJ Ashba, který se nedávno vyjádřil, že se chce koncentrovat na jiný projekt, Sixx AM. Znamená to všechno snad, že návrat Slashe je ve hře? Prozatím těžko odhadnout. Ale mezi léta znesvářenými pány Rosem a Hudsonem začaly již tát ledy.

Film Janis: Little Girl Blue už na podzim

10. 8. 2015

Pearl

Na podzim se připravuje dokumentární film Janis: Little Girl Blue, který připomene Janis Joplin. V režii Amy Berg uvidíme portrét legendární bluesmanky a průkopnice ženského rockového zpívání, kterou v 27 letech dostihl její divoký život. Janis namluví zpěvačka Cat Power.

Evanescence: změna na postu kytaristy a koncerty v USA

9. 8. 2015

Pearl

Kapela Evanescence se vrací po tříleté pauze, během které zpěvačka Amy Lee porodila syna Jacka. Návrat ohlásili již v červenci, nyní přicházejí s další novinkou: z postu kytaristy odchází Terry Balsamo, novou posilou kapely bude kytaristka Jen Majura z německé folkmetalové kapely Equilibrium.

DJ Ashba opouští Guns'N'Roses, chce se soustředit na Sixx AM

27. 7. 2015

Pearl

Americký kytarista Darren Jay Ashba, známý jako DJ Ashba, oznámil dnes otevřeným dopisem fanouškům svůj odchod z kapely Guns'N'Roses. Po šesti letech působení v této kapele se tak rozhodl posunout se v kariéře zase trochu jinam – důvodem je přání více se věnovat kapele Sixx AM.  

Benátská! z jiného úhlu pohledu: rockeři z TaFantastiky na festivalovém pódiu

26. 7. 2015

Pearl

Uplynulý víkend (23.-25. 7.) se ve sportovním areálu ve Vesci u Liberce konal již 23. ročník festivalu Benátská!. Na třech pódiích vystoupili převážně domácí interpreti, zahraničními headlinery byli němečtí metallisté Helloween. Na line-up festivalu – a zejména na jeho páteční část – se však lze podívat také trochu jinýma očima: sešlo se zde několik vynikajících osobností české rockové scény, jež všechny zároveň také spojuje působení v divadle TaFantastika.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace