Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Zemřel Scott Weiland, zpěvák Stone Temple Pilots a Velvet Revolver

4. 12. 2015

Pearl

3. 12. 2015 ve věku 48 let náhle zemřel Scott Weiland, známý především jako zpěvák Stone Temple Pilots a Velvet Revolver. Weiland byl právě na turné se svou poslední kapelou Scott Weiland & The Wildabouts, smrt ho zastihla ve spánku v tourbusu v Bloomingtonu v Minnesotě, USA. Příčina smrti nebyla dosud oznámena, jeho rodina požádala o respektování soukromí.

Arakain a Dymytry brzy znovu na jednom pódiu

23. 11. 2015

Pearl

To, o čem si fanoušci šuškali nejpozději od letošního léta, bylo dnes oficiálně oznámeno – Arakain a Dymytry se v březnu vydají na další společné turné. Turné odstartují na tradičním místě – v Polné u Jihlavy (4. 3.), následovat bude dalších 24 zastávek po celé republice. Obě kapely zároveň představí svá nová alba.

Václav Noid Bárta v Karlíně: dva exkluzivní koncerty

17. 11. 2015

Pearl

Již tento týden, 20. a 21. 11., se v Hudebním divadle Karlín konají dva exkluzivní koncerty Václava Noida Bárty. Půjde o druhý (avšak obsahově samozřejmě jiný) „ročník“ těchto koncertů – již loni 25. a 26. dubna přivítal Noid své příznivce v prostorách svého domovského divadla, které je pro něj, jak sám říká, srdeční záležitostí.

Mydy Rabycad v pátek ve Zlíně ve Fénixu

11. 11. 2015

Pearl

Nejznámější česká electroswingová formace Mydy Rabycad z Prahy dorazí v pátek 13. 11. na východ Moravy: odehraje koncert ve zlínském klubu Fénix. Jako předkapela se představí United 5. Předprodej vstupenek v Golden Apple Cinema a ve Velkém kině.

Janek Ledecký přichází s novým albem Na konci duhy a s vánočním turné

24. 10. 2015

Pearl

Janek Ledecký vydal po téměř deseti letech nové autorské řadové album nazvané Na konci duhy. Křest proběhl 14. 10. v pražském Hard Rock Café. Album doprovází videoklip k prvnímu singlu Já se vracím. Na album navazuje také vánoční koncertní turné, během kterého představí Janek Ledecký nejen písničky z nového alba ve více než patnácti městech.

Ondřej Soukup o Václavu Noidu Bártovi: Možná bude mít úspěch i v zahraničí

26. 10. 2015

Pearl

20. 10. pořádal Václav Noid Bárta v Theatro Music Clubu v Hudebním divadle Karlín křest svého nového alba Jedinej krok. Za kmotry si pozval Ondřeje Soukupa a Martu Jandovou, která s ním na desce i zpívá v duetu Hope Never Dies. Album vzniklo v produkční spolupráci s Hudebním divadlem Karlín a firmou V. S. O. P. Production. Zároveň měl také premiéru videoklip k titulní písni Jedinej krok.

Václav Noid Bárta sklidil úspěch v roli Ježíše

6. 10. 2015

Pearl

V uplynulém týdnu (1.-3. 10.) se v hlavní roli muzikálu Jesus Christ Superstar v Hudebním divadle Karlín v Praze premiérově objevil Václav Noid Bárta. Nejznámějšímu českému představiteli Ježíše Kamilu Střihavkovi nedovolily zdravotní důvody vystupovat, a tak vedení divadla přistoupilo k novému nastudování této náročné role jiným umělcem. Spolu s Václavem Bártou absolvovala svou premiéru v roli Máří Magdaleny také Eva Burešová, která v tomto muzikálu dosud vystupovala v company.

Rodina Janis Joplin prodává její slavné pomalované auto

26. 9. 2015

Pearl

Rodina „první dámy rocku a blues“ Janis Joplin se rozhodla prodat v aukci slavné porsche, ve kterém se Janis na konci 60. let proháněla po Sunset Boulevardu v San Franciscu. Kabriolet Porsche 356 roku výroby 1964 byl dvacet let vystaven v Rock and Roll Hall of Fame v Clevelandu. Proč se rodina nyní rozhodla jinak, není přesně známo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace