Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Bon Jovi: fanouškovské album v srpnu, nová řadová deska příští rok

20. 7. 2015

Pearl

Dlouhé měsíce ticho po pěšině – a pak najednou blesk z čistého nebe. Tak to v současné době vypadá u newjerseyských rockerů Bon Jovi, kteří právě oznámili vydání nové desky, a to už 21. srpna. Deska ponese název Burning Bridges a nebude se zřejmě jednat o klasickou řadovou desku – kapela slibuje další řadové album až na příští rok. V září pak Bon Jovi zahájí turné po Asii.

Masters Of Rock 2015: čtyři dny metalu a pohodové atmosféry

13. 7. 2015

Pearl

Ve dnech 9.-12. 7. se ve Vizovicích konal 13. ročník mezinárodního festivalu Masters Of Rock. Tradiční přehlídka slavných i méně známých jmen především z oblasti metalové hudby přiláká každoročně do areálu likérky Rudolf Jelinek přes 30.000 lidí. Festival je známý svou pohostinností a pohodovou atmosférou, která tady vládne. Letošní ročník byl velmi vydařený co do návštěvnosti, počasí i předvedených výkonů kapel...ale hezky popořadě...

Patricia Kelly u nás odehrála dva koncerty na přání

2. 7. 2015

Pearl

Celkově potřetí zavítala minulý týden do naší republiky Patricia Kelly. Někdejší členka legendárních Kelly Family vystupovala sólově v Praze už v letech 2010 a 2012, kdy si navíc udělali s manželem Denisem v našem hlavním městě romantickou dovolenou. Letos přijela sama, avšak strávila zde o to delší čas: čtyři dny, během kterých stihla nejen dva koncerty na našem území (Praha a Olomouc), ale také spoustu rozhovorů.

Program autogramiád na Masters Of Rock

30. 6. 2015

Pearl

Jako každý rok budou mít návštěvníci festivalu Masters Of Rock šanci na osobní setkání se svými oblíbenými hudebníky, kteří vystoupí v programu. Můžete si tak odnést podpis např. od Within Temptation, Xandrie, The Exploited, Sonata Arctica, Powerwolf, Gamma Ray, Nightwish, Arakainu, či se vyfotit s Dymytry v jejich predátorských maskách.

Co spolu kují Richie Sambora a Orianthi?

28. 5. 2015

Pearl

Kytarista Richie Sambora, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s kapelou Bon Jovi, si dává od roku 2013 pauzu od kapely a kromě trávení více času s rodinou připravuje i další sólové studiové album. O natáčení ve studiu mluví na sociální síti také australská kytaristka Orianthi Panagaris. Ti dva spolu od té doby, co Richie nehraje s Bon Jovi, bezpočtukrát vystupovali, a to, že mají k sobě blízko i jako muž a žena, je vidět na mnohých fotkách, např. na těch z festivalu Coachella.

Eurovizi vyhrál Måns Zelmerlöw ze Švédska

24. 5. 2015

Pearl

23. 5. se ve vídeňské Stadthalle konalo velké finále jubilejního 60. ročníku hudební soutěže Eurovision Song Contest s podtitulem Building Bridges (Stavíme mosty). Soutěž vyhrál Švéd Måns Zelmerlöw s písní Heroes. Čeští reprezentanti Marta Jandová a Václav Noid Bárta se do finále nedostali.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace