Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Rocksymphony ve Zlíně: I wanna rock and roll all nite...

2. 12. 2014

Pearl

Rocksymphony je projekt Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod vedením Viktora Kozánka ml. a ve spolupráci se sólisty Martou Jandovou a Janem Toužimským. Program tvoří slavné rockové hity od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Guns 'N' Roses, Iron Maiden, Kiss, Led Zeppelin, Metalliky, Scorpions či ZZ Top v nových, orchestrálních aranžmá. S tímto programem se Rocksymphony opakovaně představila v Kongresovém centru Zlín, nejnověji 29. 11.

Angelo Kelly opět v Praze, sólově a akusticky

25. 11. 2014

Pearl

Irský písničkář Angelo Kelly, nejmladší člen Kelly Family, absolvuje na podzim tohoto roku další sólové akustické turné. 12. 12. vystoupí také v Praze, v prostorách pro něj již tradičních – v Divadle U Hasičů. Turné nese název MIXTAPE TOUR 2014.

Chant of the Seven Ladies: hudebně-barevné video k fantasy scéně

14. 11. 2014

Pearl

Skladba Chant of the Seven Ladies od formace Elfenthal je postavena na spojení hudby a barev či přesněji přiřazení určité barvy ke každému z použitých tónů na principu fyziky, na principu frekvencí vyjádřených v hertzech. Podle toho byl k této skladbě zhotoven barevný videoklip, kde můžeme vidět vždy tu barvu, která je přiřazena právě k tomu zpívanému tónu, jenž právě zní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace