Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

NOVA ROCK 2015 již zná line-up jednotlivých dnů

11. 2. 2015

Pearl

Jedenáctý ročník největšího rockového festivalu ve střední Evropě přiveze již tradičně významná jména současné tvrdé muziky. Díky své poloze – jen 41 km od Bratislavy – bývá často cílem Čechů a Slováků. Letos se můžeme těšit na Slipknot, Nightwish, Motörhead či Mötley Crüe.

Animusic - kouzelný svět hudebních animací

8. 2. 2015

Pearl

ANIMUSIC je společnost zaměřující se na tvorbu počítačových animací hudby. Tvoří videa, ve kterých se spojuje hudba s vizuálním ztvárněním. Vizuální stránka je tvořena grafickými modely nástrojů, jež vyluzují příslušnou hudební skladbu. Společnost již vydala několik DVD s těmito „videoklipy“.

Kathy Kelly: již tento měsíc v Praze

4. 2. 2015

Pearl

Po dvou odkladech víme datum a místo již déle avizovaného koncertu Kathy Kelly (Kelly Family) v Praze: 21. 2. 2015 v 19:30 v sále Hotelu Svornost v Praze-Počernicích. Koncert pořádá jako obvykle team kellys.wbs.cz. Vstupenky jsou k dostání na eventim.cz či u pořadatele na ticketbooking@seznam.cz. Vstupenky zakoupené na minulé termíny nadále platí!

Angelo Kelly v Praze: Live mix kazeta pro publikum

15. 12. 2014

Pearl

12. 12. opět poctil svou návštěvou Prahu irský písničkář Angelo Kelly, někdejší člen Kelly Family. Tentokrát přijel v tandemu s multiinstrumentalistou Matthiasem Kraussem a společně nabídli publiku v Divadle U Hasičů koncept „live mixtape“ – „live mix kazety pro ty, kdo právě dnes přišli“.

Rocksymphony ve Zlíně: I wanna rock and roll all nite...

2. 12. 2014

Pearl

Rocksymphony je projekt Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod vedením Viktora Kozánka ml. a ve spolupráci se sólisty Martou Jandovou a Janem Toužimským. Program tvoří slavné rockové hity od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Guns 'N' Roses, Iron Maiden, Kiss, Led Zeppelin, Metalliky, Scorpions či ZZ Top v nových, orchestrálních aranžmá. S tímto programem se Rocksymphony opakovaně představila v Kongresovém centru Zlín, nejnověji 29. 11.

Angelo Kelly opět v Praze, sólově a akusticky

25. 11. 2014

Pearl

Irský písničkář Angelo Kelly, nejmladší člen Kelly Family, absolvuje na podzim tohoto roku další sólové akustické turné. 12. 12. vystoupí také v Praze, v prostorách pro něj již tradičních – v Divadle U Hasičů. Turné nese název MIXTAPE TOUR 2014.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace