Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Kreator, Jorn, Destruction, Wisdom, Doga, Witch Hammer - to je Rocková Ostrava 2013!

15. 8. 2013

Redakce

Už za dva dny se dolní oblast Vítkovic promění v rock/metalové šílenství, na které se sjede nemálo fanoušků této tvrdší muziky. K vidění budou jak zahraniční hvězdy v podobě kapel Kreator, Jorn, Wisdom, tak i tuzemské bandy jako je Doga, Citron, Witch Hammer a další. Jednodenní festival Rocková Ostrava 2013 vypukne v sobotu 17.8.2013 v dolní oblasti Vítkovic. Vstup do areálu bude otevřen v 11:00 a samotný program začne ve 12:00 kapelou Drings After.   

Subulcus – středověká hudba na dosah

13. 8. 2013

Redakce

Nedávno se na hradě Hukvaldy konala zajímavá akce s názvem „Dobývání Hukvald“. Kromě mnoha rytířů, sličných panen a potulných řemeslníků se svými krámky se zde nacházela i trojice muzikantů, kteří na vlastnoručně vyrobených nástrojích nádherně dotvářeli atmosféru dobovými skladbami.

Report: v centru Budapeště se vynořil tajuplný ostrov plný kultury, Sziget

15. 8. 2014

Redakce

Napadlo vás někdy zkombinovat Rock For People, Trutnov Open Air a Colours of Ostrava dohromady? Zkuste si tuto formaci vynásobit ještě desíti a přiblížíte se tak realitě mega párty jménem Sziget, the island of freedom. Aby toho nebylo ještě málo, představte si, že toto celé se koná v centru Paříže. Paříží východu se totiž dá nazvat Budapešť, hlavní město Maďarska. Zde 5. 7. odstartovala kulturně hudební akce roku, která několikrát vyhrála ocenění nejlepšího velkého festivalu v Evropě.

Report: Iron Maiden - Maiden England, Synot Tip Aréna, 29.7.2013

1. 8. 2013

Redakce

Poslední červencové pondělí se neslo ve znamení lijáku a heavymetalu. A oboje bylo grandiózní. Málokomu musím představovat britskou stálici na poli metalu Iron Maiden. Tato kapela, která úspěšně brázdí svět již skoro 40 let je jedním ze symbolů NWOBHM – New Wave of British Heavy Metal, a troufnu si tvrdit, že je z této éry tím nejlepším.

Za pár hodin Iron Maiden - Synot Tip Arena, Praha

29. 7. 2013

Redakce

Dnes zahrají na stadioně pražské Slavie legendární britští Iron Maiden. Tahle bezesporu světová metalová ikona působí už od roku 1975, první studiové album pak vydali v roce 1980, ještě s punkově laděným zpěvákem Paulem DiAnno.Opravdovou špičkou se stali po nástupu dodnes aktivního frontmana Bruce Dickinsona, jehož vokály padly jako ona známá část těla na nádobu

Report: Master sof Rock 2013 – 3. Část

29. 7. 2013

Redakce

Čtvrtek a pátek tohoto festivalu jsme probrali v minulých částech. Dnes se podíváme na zbylé dva dny, ve kterých jsme měli možnost vidět takové pecky jako velkolepý projekt Tobiase Sammeta jménem Avantasia, hororově vzhlížející monstra z kapely Lordi, kytarovou legendu Yngwie Malmsteen, ale i české Harlej, Dymytry nebo Debustrol a mnoho dalších.

Report: Masters of Rock 2013 – 2. Část

24. 7. 2013

Redakce

V první části reportu jsme se podívali na prostředí festivalu a kapely, které si zahráli v první den, tedy ve čtvrtek. Dnes nás čeká další festivalový den, pátek, ve kterém se předvedlo hned několik zajímavých kapel, kterým vévodí Rage a Lingua Mortis Orchestra. Jako každé jiné ráno na festivalu Masters of Rock začali lidé vylézat ze stanů už kolem sedmé hodiny ranní.  

Už jen 3 týdny do Aerodrome Festivalu v Praze

24. 7. 2013

Redakce

System Of A Down se po patnácti letech vrací ve svém původním složení do Prahy! Skupina bude vévodit Aerodrome festivalu, který se uskuteční 14.srpna na holešovickém Výstavišti – Incheba Open Air.Program Aerodrome nabídne vedle SOAD, jejichž koncert bude mít délku odpovídající samostatnému vystoupení, také americkou punkovou legendu NOFX, irsko-americké celtic punkery Flogging Molly  a metal-corovou skupinu Killswitch Engage

Ohlednutí se za 13. ročníkem OAMF v Přeštěnicích s fotoreportem

19. 7. 2013

Redakce

Open Air Music Fest Přeštěnice 2013 je za námi a my vám přinášíme krátké shrnutí s dojmy a rozšířenou fotogalerii ze všech třech dnů. Mluvili jsme také s produkčním festivalu Josefem Kašparem.Třináctý ročník festivalu v Přeštěnicích je za námi, tak si jej v krátkosti zhodnoťme. Na šesti stagích proběhlo během tří dnů přes 100 vystoupení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace