Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Již za 26 dní se otevírá říše divů na Maďarském Sziget festivalu

9. 7. 2013

Redakce

Sziget festival, neboli “Ostrov Svobody”, připravuje nezapomenutelný nultý den festivalu. V tento den se festivalový park promění v říši divů. Na hlavní stage zahraje známá bulharská kapela Quimby (alternative rock). Na OTP Bank World Music Party stage zahraje také bulharská kapela, tentokrát Muzsikás, která slaví 40 leté výročí.

Umění a kumšt se otevře lidem v rámci Vysočina festu již 11.7.

9. 7. 2013

Redakce

Umění a kumšt se otevře lidem v rámci Vysočina festu. Hlavní hudební program prvního ročníku největšího multižánrového festivalu na Vysočině - Vysočina fest - obohatí otevřené umělecké dílny, které budou formou různých workshopů probíhat po celý den ve čtvrtek 11. 7. 2013 hned na čtyřech místech Jihlavy. Dílny pro letošní ročník Vysočina festu navrhoval promotér Víťa Schrek z jihlavské AlternativaPro. "Chtěl jsem, aby se v rámci Vysočina festu otevřelo lidem umění a kumšt, které Jihlavu reprezentují, mají úspěchy, tradici, své příznivce a zázemí."

MasterCard Balaton Sound

9. 7. 2013

Redakce

Festival MasterCard Balaton Sound je letošní bestseller! Nejlepší evropský festival střední velikosti (90 000 návštěvníků) zažívá nebývalou pozornost. Letošní program zahrnuje takové jména jako The Prodigy, Calvin Harris, Wu Tang Clan, Armin van Buuren, Justice, Avicii, Výsledkem je, že již dva měsíce před zahájením festivalu vyprodal všechny druhy permanentek tzv. Balaton Sound pass. Nyní jsou v prodeji již jen denní vstupenky.

Gabriela Gunčíková je "Celkem Jiná"

9. 7. 2013

Redakce

Nová deska, kterou vydala v květnu stříbrná Superstar z roku 2011 Gabriela Gunčíková, má příznačný název „Celkem jiná“ Deset rockových skladeb s jejími vlastními texty jsou důkazem toho, že Gábina je nejen krásná, ale i talentovaná a že jí rockový styl, kterému se chce věnovat bude určitě slušet.

MASTERS OF ROCK 2013 se už blíží, začíná 11. 7.

8. 7. 2013

Redakce

Prázdniny jsou tady a s nimi i nový ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu MASTERS OF ROCK. Ten i letos proběhne v důvěrně známém a oblíbeném prostředí ve Vizovicích. Už tradičně se na Valašsko kromě domácích příznivců mnoha rockových a metalových žánru vydají i fandové z více než třiceti zemí světa, mj. z USA, Argentiny, JAR nebo Japonska.

MUSICFEST PŘEŠTĚNICE startuje již za týden! Stáhněte si mobilní appku

3. 7. 2013

Redakce

13. ročník festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice, který se uskuteční 11. - 13. července 2013 připravil pro své příznivce vlastní mobilní aplikaci. Zdarma si ji mohou fanoušci festivalu stáhnout ve verzích pro Android a IPhone. Přeštěnice jsou tak zatím jedním z mála českých festivalů, které mají tuto službu.

Report z koncertu: I po 15 letech to Divoké Bylo.

30. 6. 2013

Redakce

Jedna z nejslavnějších českých kapel Divokej Bill slavící 15 (17) let své existence se rozhodla oslavit toto pěkné číslo výletováním po celých čechách a rozdáváním radosti i jinde než v rodných Úvalech. A povedlo se jim to na 115%

Pozvánka + soutěž o lístky na Rock pro faunu

12. 6. 2013

Redakce

Všechny přírodymilovné lidičky zveme na I. ročník hudebního festu s názvem  Rock pro faunu. Festival  se uskuteční 22.6.2013 ve Vrchotových Janovicích v letním kině a mimo vás, návštěvníků, kteří dorazíte  jak doufáme v hojném počtu, budou přítomny super kapely.

ROCK CO ROK OPEN AIR FESTIVAL 2013

4. 6. 2013

Redakce

Již 7. ročník populárního open air festivalu se uskuteční v Libochovicích v termínu 5.-6.7. 2013. Návštěvníci se, krom skvělé hudby v podání známých i regionálních kapel, mohou těšit na širokou škálu občerstvení, přátelskou atmosféru, příjemné prostředí i doplňkové aktivity. Jako hlavní tahouni festivalu se představí Xindl X a kapela Sto Zvířat! Více info v novince.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace