Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Legenda česko-slovenské rockové písničky Pavol Hammel vydává album Live, které podpoří i koncertním turné

28. 1. 2014

Redakce

Krátce po svých 65. narozeninách naděluje sobě i svým fanouškům koncertní dvojalbum Live, na nějž zařadil to nejlepší ze své takřka padesátileté kariéry. Pavol Hammel - muž, jehož poetické, někdy křehké a jindy vtipně hravé písně s texty Borise Filana a Kamila Peteraje patří dodnes k tomu nejlepšímu, co přinesla historie československé populární hudby od poloviny šedesátých let.

ČERVENCOVÝ AERODROME FESTIVAL POSILUJE LINE UP O ALICE IN CHAINS A DALŠÍ

27. 1. 2014

Redakce

Aerodrome festival se rozrůstá o další účinkující. Před Metallicou, jejímž vystoupením program na holešovickém Výstavišti 8.července vyvrcholí, vystoupí také grungeoví průkopníci Alice In Chains,  finští králové melodického death metalu - Children Of Bodom a naděje norské metal-rockové scény  Kvelertak.

V ČERVNU SE DO PRAHY VRÁTÍ JARED LETO A JEHO THIRTY SECONDS TO MARS

19. 12. 2013

Redakce

Americká skupina Thirty Seconds To Mars se 30. června příštího roku vrátí do Prahy. Dějištěm jejich velkolepé show na podporu aktuálního alba Love, Lust, Faith and Dreams bude Tipsport Aréna. Vstupenky uvede do prodeje ve středu 18. prosince společnost Ticketpro. Stání u pódia vyjde příznivce skupiny na 1290 korun, standardní stání na 990 Kč.

Report: komorní koncert Milowa a IAN byl jedním slovem výborný

11. 12. 2013

Redakce

Praha, 10. 12. 2013. Do pražského music baru Lucerna zavítal belgický zpěvák Milow s jeho kolegou Tomem Vanstiphoutem. Role předkapely se na poslední chvíli ujalo další duo zvané IAN, které vytvořilo narámně povedenou kombinaci, která dokonale navnadila publikum na nadcházející představení belgických kolegů.

Eat You Alive přivezou do pražského Futura porci vizuálního japonského rocku z Nagoji

10. 12. 2013

Redakce

Ve středu 18. prosince ve smíchovském Futuru vystoupí kapela Eat You Alive. Jedna z klíčových kapel japonských rockových stylů Visual kei a Nagoya nei, se vyznačuje značnou výtvarnou stylizací, odkazující ke stránkám kultovních japonských komiksů manga. Eat You Alive však oproti jiným kapelám této množiny úspěšně mixují i postupy angloamerických kytarovek či popu.

Relax Sonic Art: Poslech vleže na vlastních karimatkách

9. 12. 2013

Redakce

ve čtvrtek 12. prosince se uskuteční ve smíchovském klubu Futurum zajímavá akce Relax Sonic Art s podtitulem "Poslech vleže na vlastních karimatkách. Relax při hudbě, kterou ti v noční hodinu soused zaručeně nedovolí...". Širší veřejnost bude mít příležitost poslechnout si letošní skladby z programu Musica nova.

Hlasohled naučí jak naslouchat svému hlasu – s Ivou Bittovou a Smadar Emor

5. 12. 2013

Redakce

Příležitost učit se od nejlepších pravidelně nabízí účastníkům svých workshopů centrum pro práci s lidským hlasem Hlasohled. Na závěr roku připadají hned dvě originální akce. Vedení dílny, jež účastníkům otevře dveře do světa improvizace a kompozice, se ujme jedna z nejvýraznějších postav české alternativní scény, umělkyně s bezpočtem hudebních tváří Iva Bittová. 8. prosince na dílně s výstižným názvem Umět naslouchat svému hlasu představí účastníkům rozmanité způsoby, jak probudit své hudební myšlení a jak se vyjádřit prostřednictvím hudby.

METALLICA ZAHRAJE ČESKÝM FANOUŠKŮM NA AERODROME FESTIVALU

4. 12. 2013

Redakce

Americká skupina Metallica dnes ohlásila, že v létě příštího roku zavítá se svojí unikátní show Metallica By Request také do České republiky. 8.července na Aerodrome Festivalu vzdá poctu tuzemským fanouškům koncertem,  o jehož programu rozhodne samo české publikum.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace