Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Koncert Lindsey Stirling podpoří Mike Tompkins

2. 10. 2014

Redakce

Říjnový koncert americké senzace Lindsey Stirling už klepe na dveře. Do České republiky dorazí tato houslistka, tanečnice a skladatelka vůbec poprvé. Její dlouho očekávané vystoupení doplní kanadský producent a umělec Mike Tompkins. Charakteristickou tvorbu Mikea Tompkinse bychom jedním slovem popsali jen těžko.  

Kissin’ Dynamite, UMC a Sweet Leopard tento pátek

1. 10. 2014

Redakce

Velká naděje německé hard ‘n’ heavy scény - tak se donedávna říkalo partě mladíků ze Švábska KISSIN’ DYNAMITE. Ovšem od r. 2008, kdy kapela vydala debutovou desku „Steel of Swabia“ (přičemž její zpěvák Hannes Braun měl pouhých 16 let!) se mnohé změnilo.

Proč si nenechat ujít Trancefusion The Legends?

30. 9. 2014

Redakce

Všichni fanoušci trancu vědí, že se to blíží a už příští týden se v Praze sejdou legendy toho nejlepšího Old School trancu na skvělé akci pod jménem Trancefusion The Legends. Takže jestli pořád váháte, zda se téhle akce zúčastnit, tady máte několik důvodů, které stojí za zvážení.

DJ WICH Avyprodal velkou Lucernu, přidává další koncert

29. 9. 2014

Redakce

Po 4 týdnech hlásí vyprodáno. Mají hotovo? Nikoliv. Přidávají. Pozvali si další hosty a pro obrovský zájem na středu 29. 10. přidali i celý další koncert. Budete mít možnost je vidět tedy hned dva dny za sebou, ve středu 29.10.a pak zase hned ve čtvrtek 30.10.

Zítra vychází nové album Markéty Irglové - Muna

22. 9. 2014

Redakce

Tři roky po svém debutovém albu ANAR přichází Markéta Irglová, jediná česká ženská držitelka Oscara (hudba k filmu Once), se svým druhým albem MUNA.  Nahrávka MUNA (islandsky „rozvzpomínat si“) přináší jedenáct autorských písní v bohatším aranžmá a širším nástrojovém obsazení než u debutového alba ANAR.

Lara Fabian již téměř vyprodala i druhý pražský koncert

18. 9. 2014

Redakce

České publikum Laru opravdu miluje a oba její koncerty 16. a 17. 10. jsou již téměř vyprodány. Aby pořadatel potěšil všechny její fanoušky, dohodl pro oba koncerty s Forem Karlín přidání speciální boční řady do hlediště. Místa v těchto řadách budou mírně vyvýšena, takže z nich určitě bude dobře vidět.

MØ zrušena, britský indie objev Glass Animals ji nahradí v MeetFactory

17. 9. 2014

Redakce

Král je mrtvý, ať žije král! “Díky“ nešťastně zrušenému turné a koncertu dánské zpěvačky MØ se otevřely dveře sólovému koncertu britského objevu posledních měsíců Glass Animals. Ten proběhne v úterý 18. listopadu v smíchovské MeetFactory. Zpěvačka MØ k nenadálému rozhodnutí vydala následující prohlášení (překl. z originálu).

DEAF HAVANA ruší část tour včetně pražského koncertu

17. 9. 2014

Redakce

Britští indie rockeři Deaf Havana bohužel zrušili pevninskou část evropského turné - a to včetně pražské zastávky. Nevystoupí ani support kapela Blitz Kids. Držitelé vstupenek mohou vstupenky vrátit v místě pořízení.Držitelé vstupenek mají možnost vstupenku vrátit v prodejním místě, kde ji původně zakoupili. Bude jim navrácena plná částka.

Passengera v říjnu doplní vycházející kanadské naděje The Once!

14. 9. 2014

Redakce

Datum šestnáctého října se nám nezadržitelně blíží a s ním i dlouho očekávaný první český koncert britské indie-folkové hvězdy - Passengera! Na jeho pražské zastávce jej navíc doplní úspěšné kanadské folkové trio THE ONCE. Máte-li rádi folk a písničkáře, tento večer si nemůžete nechat ujít. Datum šestnáctého října v SaSaZu slibuje nezapomenutelný zážitek plný veselých, zasněných i nostalgických melodií.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace