Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Honza Homola ze skupiny Wohnout vydražil svou kytaru na pomoc těžce nemocnému Maximkovi. Do sbírky se ale ještě může zapojit kdokoliv.

18. 5. 2017

Redakce

Zpěvák a kytarista kapely Wohnout Honza Homola inicioval dražbu své kytary a založil sbírku, aby tak pomohl šestiletému Maximovi se vzácným onemocněním. Dražba kytary opatřené podpisy slavných osobností vynesla 120 100 korun. Pro ty, kdo nechtěl či nemohl dražit, byla zřízena sbírka, která již nyní čítá přes 60 000 korun. Vybrané peníze poslouží na nákup zdravotních potřeb, které ulehčí Maximkovi a jeho rodině život. Nicméně do sbírky na pomoc Maximovi je možné se zapojit až do poloviny května. Celý projekt zaštítil Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV).

The Tap Tap představí svůj nový videoklip již tuto sobotu na festivalu Pojď dál - VSTUP ZDARMA

11. 5. 2017

Redakce

Již tuto sobotu představí svůj nový videoklip Noha na kolejích kapela The Tap Tap na již pátém ročníku festivalu hudby a pohybu Pojď dál, který se koná již tuto sobotu 13. května v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v areálu Jedličkova ústavu a škol na Vyšehradě. Premiéra proběhne během jejich podvečerního koncertu. Vstupné na obě části festivalu je zdarma. Začínáme již v 10 hodin dopoledne.

Z mostu střemhlav na vozíku aneb festival Pojď dál 2017

4. 5. 2017

Redakce

Kapela The Tap Tap připravuje již pátý ročník festivalu hudby a pohybu Pojď dál. Ten se již tradičně pořádá v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě. Letošní program je opět o něco bohatší, než v minulých ročnících a co je nejlepší - vstupné je zdarma.

Gorillaz v Praze!

2. 5. 2017

Redakce

Rozhodně nebudeme vůbec přehánět, když řekneme, že se na návrat Gorillaz čekalo netrpělivě, nedočkavě a rozechvěle. Ale dočkali jsme se. Už 14. 11. vystoupí v pražšké O2 aréně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace