Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Současná hudební scéna je velmi různorodá

30. 11. 2016

Redakce

V současné době existuje velké množství nejrůznějších hudebních žánrů. Když se podíváme zpět, byly doby, kdy vládl jazz, blues a rock'n'roll. Těmto stylům se už téměř žádný současný interpret nevěnuje, i když vyznavači těchto stylů se mezi námi stále najdou. V poměrně nedávné minulosti se objevil rock, který se stal natolik oblíbeným, že i nyní vznikají nové rockové kapely. Jejich styl je však natolik ovlivněn dalšími styly, že starší skupiny neutlačují. Rockové kapely, které začínaly před třiceti nebo čtyřiceti lety, dnes začínající kapely vidí naopak jako své velké vzory a snaží se jim přiblížit.

Domácí future souloví The High Corporation vyjíždí na první turné

24. 10. 2016

Redakce

The High Corporation jsou pražský future soulový kvartet inspirovaný jmény jako Hiatus Kaiyote, James Blake, Kendrick Lamar nebo Erykah Badu. Přináší moderní mix elektroniky, hip hopu, dubu a soulu. Za krátkou dobu své existence se stihli zúčastnit desítky festivalů a předskakovat interpretům jako jsou Akua Naru, Selah Sue nebo Nekka. První turné “This Is Not Homework” se bude konat v 11 klubech v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Turné vrcholí křtem nového EP “When I Went To School” 9. prosince ve Vile Štvanice v Praze.

ELECTRONICA MEETS JAZZ

24. 10. 2016

Redakce

Norské improvizčaní duo Simiskina a český producent Creaticity. To jsou dva stavební kameny jednoho večera v ateliéru GRID. Ve středu 26. 10. se představí dva rozdílné přístupy k vyjádření okamžiku, emocí a reflexe doby.

Ewa Farna oslaví 10 let na scéně 11. listopadu ve Forum Karlín!

13. 10. 2016

Redakce

Ewa Farna je po právu považována za jednu z nejtalentovanějších českých zpěvaček. Ač je to neuvěřitelné, tak tento rok oslaví 10 let působení na české hudební scéně. Pro své fanoušky připravuje na 11. listopad v pražském Fóru Karlín zatím svůj největší koncert v kariéře.  Dárek v podobě nového singlu si již nadělila. Nyní k němu představuje videoklip, v němž se roztančila nejen ona, ale také řada jejích přátel, které obdivuje a jsou jí životní i pracovní inspirací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace