Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Michal Ambrož představuje videoklip ke skladbě Srdeční příběh.

10. 3. 2017

Redakce

Poslední den v březnu se Michal Ambrož s obnovenou sestavou kapely Hudba Praha vydává na celorepublikové turné ke svému nejnovějšímu studiovému albu Srdeční příběh. Album, jehož producentem byl David Koller, a které bylo příznivě přijato kritikou i veřejností, tak budou mít příležitost slyšet na živo fanoušci v devíti městech České republiky.  Jako pozvánku na turné Michal Ambrož představuje videoklip ke skladbě Srdeční příběh.

Beth Hart - zpěvačka která by svým hlasem "sundala z oblohy lehčí letadlo" vystoupí v listopadu v Praze

8. 3. 2017

Redakce

Podle časopisu Classic Rock má Beth Hart skutečně podmanivý blues-rockový hlas, kterým by z oblohy sundala lehčí letadlo. A jestli tomu tak vážne je můžeme zjistit letos 6. listopadu v pražském fóru Karlín. S novým materiálem z aktuálního studiového alba Fire On The Floor se zde totiž Beth Hart zastaví po více než dvou letech v rámci svého na turné. 

Wohnouti jsou "BEZ ELEKTRIKY"

7. 3. 2017

Redakce

Historicky druhá unplugged sezóna oblíbené české kapely Wohnout zavítá do čtrnácti měst, kde "Wohnouti" představí všechny své nejzásadnější hity v upravených akustických verzích. Potvrzeným hostem je například houslista Vojta Lavička.

Současná hudební scéna je velmi různorodá

30. 11. 2016

Redakce

V současné době existuje velké množství nejrůznějších hudebních žánrů. Když se podíváme zpět, byly doby, kdy vládl jazz, blues a rock'n'roll. Těmto stylům se už téměř žádný současný interpret nevěnuje, i když vyznavači těchto stylů se mezi námi stále najdou. V poměrně nedávné minulosti se objevil rock, který se stal natolik oblíbeným, že i nyní vznikají nové rockové kapely. Jejich styl je však natolik ovlivněn dalšími styly, že starší skupiny neutlačují. Rockové kapely, které začínaly před třiceti nebo čtyřiceti lety, dnes začínající kapely vidí naopak jako své velké vzory a snaží se jim přiblížit.

Domácí future souloví The High Corporation vyjíždí na první turné

24. 10. 2016

Redakce

The High Corporation jsou pražský future soulový kvartet inspirovaný jmény jako Hiatus Kaiyote, James Blake, Kendrick Lamar nebo Erykah Badu. Přináší moderní mix elektroniky, hip hopu, dubu a soulu. Za krátkou dobu své existence se stihli zúčastnit desítky festivalů a předskakovat interpretům jako jsou Akua Naru, Selah Sue nebo Nekka. První turné “This Is Not Homework” se bude konat v 11 klubech v Čechách, na Moravě a na Slovensku. Turné vrcholí křtem nového EP “When I Went To School” 9. prosince ve Vile Štvanice v Praze.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace