Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Mika: Life In Cartoon Motion

26. 4. 2007

Redakce

Takhle nějak jsem si vždycky představoval popstar ze země Teletubbies. Duha, králíčci, plyš, lízátka, prsty od cukrové vaty, úsměvy, rozzářené oči, horký písek a oranžový západ slunce. Nebo jinak - pamatujete na závěrečnou scénu z Matrix Revolutions? Jo, tak přesně o tom mluvím.

WWW: Neurobeat

12. 4. 2007

Redakce

V době, kdy 90% českých hiphopových skupin zní jako parodie sebe sama, přichází WWW s šokem jménem Neurobeat. Zatímco ostatní se nás snaží svými texty stále ještě přesvědčovat o tom, že kouřit marihuanu je kontrakultura v době, kdy tráva je mainstreamem nejtěžšího kalibru a hulením se lze akorát zařadit mezi široké stádo rebelujících oveček, představují WWW záchranný člun Titaniku českého hiphopu.

Kabát, Corrida a tvrdý rock pro všechny

1. 4. 2007

Redakce

Legrace, nadhled a ironie - a také několik vážnějších momentů, které vyniknou právě díky vší ironii a nadhledu kolem. Právě tak lze uvést loni v prosinci vydanou desku nesoucí název Corrida. Graficky velice podařený obal, na němž zaujme růže s býčími (či snad ďábelskými) rohy, skrývá disk, na němž najdeme třináctku kabátovské klasiky. Ale nebudu předbíhat.

Hudební autoři - upgrade, opravy bugů

25. 3. 2007

Redakce

Hudební autoři prošly změnou. Poslední registrovaní se zobrazují na úvodní stránce, bylo ošetřeno vkládání obrázků mimo povolený rozměr, přidáno filtrování dle hudebního žánru, označení NOVINKA zda se jedná o nově registrovaného autora, dále lze u autora vkládat formátovaný článek (přes WYSIWYG), byl opraven bug v MSIE kde se profil autora špatně zobrazoval a to je snad vše :) na dalších úpravách a rozšířeních se samozřejmě pracuje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace