Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Radůza – Půjdu, kam chci

4. 7. 2007

Redakce

Jedna z nejvýraznějších postav české písničkářské obce vydala live DVD Půjdu, kam chci, které zachycuje srpnový dvojkoncert v Divadle Archa z loňského roku. Radůza je fenomén volně si žijící stranou médií, a snad proto její vystoupení působí vždy jedinečným a spirituálním dojmem. A bonusový dokument Olgy Špátové ji představuje ještě v jiném, intimnějším osvětlení.

Monkey Business - Objects of Desire and Other Complications

28. 6. 2007

Redakce

Monkey Business se vždy chovali jako pěkný hudební dáreček pro všechny bez rozdílu. Inteligentní projev, bezproblémově přístupní a funky. Jak jinak. Jejich nová deska s předlouhým názvem pokračuje v dané linii. Mohli jsme to očekávat; kdo by měnil zaběhnuté zvyky, zvlášť když tak dobře fungují.

Zbyněk Drda a Pohled do očí

31. 5. 2007

Redakce

Už sám název mluví za vše, nemyslíte? Nevím zda je mezi námi někdo, kdo by nedokázal předpovědět podobu alba Zbyňka Drdy. Ano, Pohled do očí už je venku. A ano, to album je přesně takové, jaké být musí. Budete ho poslouchat a budete si připadat, jako by vás topili v medu. Tolik lepkavého cukru se jinde jen tak nedočkáte.

Björk a Volta: Intruders proti Zemi

23. 5. 2007

Redakce

Víte, co je DiY? Znamená to, že si to Björk udělala sama. Ostatní si vzala, jen když se jí zrovna chtělo. Třeba Timbalanda. Nebo Anthonyho. A jak jinak, Björk zas vede a posunuje laťku fakt dost vysoko.

Růžové lebky punkové blondýnky

16. 5. 2007

Redakce

Máme ji tady zase, milí zlatí, a zasloužila by si nějaké trendy zhodnocení plné těch správných postřehů nad věcí, ale nic takového nečekejte. Následující odstavce budou jiné. Avril je totiž velice přesvědčivá a nebylo by fér dělat si z ní pouze legraci. Opustila image naštvané, protestující teenagerky, je vyrovaná, a určitě ne nudná.

Tata Bojs: Kluci kde ste?

11. 5. 2007

Redakce

Charakteristika ve třech slovech: pohoda, odpočinek a klid. Rozhodně to není hloupé, určitě vás to nerozhodí. Tata Bojs vydali v polovině dubna desku, která pokračuje v jejich zaběhnutém stylu. Máte-li je rádi, můžete se těšit. Kluci kde ste je jedno z nejlepších českých alb, jaká rok 2007 pozná.

Majáles Weekend na Flédě rozproudí širší program brněnského majálesu

3. 5. 2007

Redakce

Ačkoli pozornosti většiny poutá především hlavní dny majálesových oslav - velký open air festival, za pozornost jistě stojí I širší program, který má v Brně především podobu multikulturního festivalu Majáles Weekend. Letošní ročník se opět odehraje v podmanivých prostorách klubu Fléda na první májový víkend 5. a 6. května.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace