Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

FOREVER YOUNG ! FOREVER FORUM ! po roce o5 v klubu RADOST FX

9. 11. 2009

Redakce

A po roce je to tady a opět v klubu RADOST FX PRAHA. Tentokrát v duchu 80´s s nádechem soft porna. Připomeneme si tak dobu, kdy snowboarding začal „otravovat" na sjezdovkách a mimo ně život lyžařům celého světa. Připomeneme si to originálním filmem z letošní produkce - FOREVER FORUM. Společně tímto mejdanem šamansky šoumensky přivoláme sněhovou kalamitu!

OPERA HOUSE fashion show * 23.10.2009

28. 10. 2009

Redakce

Tento výjimečný operní večer nebudete vědět co dříve. O rojezd této show se postárá ostřílený DJ YAROUSH. Ve 24:00 vypukne velkolepá FASHION SHOW firmy HORUS OPTIK a DJ LAFAYETTA, kde se představí řada celebrit českho showbusinessu. Za všechny jmenujme KATEŘINA MÁTLOVÁ - ZPĚVAČKA a MODELKA NIKOL ŠTÍBROVÁ - HEREČKA (POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ) INNA PUHAJKOVÁ - MODELKA JANA ZÁBOJNÍKOVÁ - MISS AEROBIK 2004 HANKA MÜCKOVÁ - FINALISTKA ČESKÉ MISS 2009 TOMÁŠ ROUHA - MUŽ ROKU 2004 PAVEL NOVOTNÝ - MODERÁTOR A PROVOKATÉR TOMÁŠ ZÁBOJNÍK - MODEL A MLADÝ ZUBAŘ

Podzimní O2 Sázavafest - Rozhovor s Ohm Square

28. 10. 2009

Redakce

Proč dáváte přednost vlastní produkci před jinými labely? Až naše poslední album Taking Shape vyšlo v naší produkci a to pouze pro Čechy. Pro zbytek světa ho vydává německý label Mole listening pearls, kde vyšlo letos v červnu.

MICHAEL BURIAN BIRTHDAY PARTY - Dnes v Mecce!

28. 10. 2009

Redakce

Když spojíte klub Mecca s oslavou narozenin jednoho z nejlepších českých djů a velkolepou laserovou show, přidáte k tomu vstup zdarma, vodku za 39 korun, a státní svátek následující den, vyjde vám rozjetý mejdan se vším, co k němu patří. Oslava narozenin Michaela Buriana v klubu Mecca toho bude jasným důkazem! Michael Burian je výrazná osoba české taneční scény již několik let.

Ohm Square mají jediný koncert do konce roku

19. 10. 2009

Redakce

Na Podzimním O2 Sázavafestu, který se uskuteční 7. listopadu v pražském klubu Abaton, dojde na jediné živé vystoupení skupiny Ohm Square. Ostatní koncerty kapela zrušila kvůli pracovnímu zaneprázdnění. „Pracujeme na několika věcech a rádi bychom se všemu věnovali naplno," vysvětlil Jan Čechtický z Ohm Square. Na podzimní mutaci letního open air festivalu se společně se svými kolegy z kapely chystá exkluzivně představit i novinku, na které momentálně pracují. „Doufáme, že zahrajeme další novou věc, která ještě nikdy nezazněla," dodal Čechtický.

Na Viva La Fest do Prahy se chystají fanoušci z celé republiky

5. 10. 2009

Redakce

Ačkoliv se Viva La Fest v Praze v sobotu 10. října uskuteční letos poprvé, našel si už příznivce kytarové muziky v celém Česku. Kapely jako jsou němečtí Green Frog Feet, italští AIM, slovenští MF nebo české Rybičky 48 či Bek Ofis lákají do pražského klubu Abaton nejen Pražany, ale i lidi z Hradce Králové, Brna nebo dokonce Ostravy. Díky studentskému internetovému projektu Topzine.cz, který má na akci oslavit oficiální zahájení svého provozu, se o akci dozvěděli fanoušci napříč republikou.

Aim se chystají české publikum udeřit do žaludků a mysli

5. 10. 2009

Redakce

Jedním ze třech zahraničních hostů, který vystoupí v sobotu 10. října na VIVA LA FESTU v pražském Abatonu, je italská skupina Aim. Indie-rockové trio v minulosti hrálo například na dvou koncertech během loňského ročníku Colours of Ostrava. Tentokrát do Česka přiletí z Milána na toto jediné exkluzivní vystoupení v Praze.

11th Anniversary of Mecca - Kurd Maverick / 11.9.

10. 9. 2009

Redakce

Jsme velmi hrdí, že vás můžeme pozvat na oslavu již jedenáctých narozenin klubu Mecca. Tak jako každý rok, i letos půjde o velkolepou oslavu a skvělý mejdan se vším co k tomu patří a především se skvělou taneční hudbou po celý večer až do rána. Je nám velkou ctí, že můžeme českému publiku vůbec poprvé představit našeho vzácného narozeninového hosta, kterým bude skvělý producent, který v poslední době boří žebříčky prodejnosti, a zejména výborný dj - KURD MAVERICK. Už od raných let bylo jasné, že Kurd Maverick je hudebním talentem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace