Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

PJ Harvey se vrací do Čech s Hope Six Demolition Project

2. 8. 2016

PJ

Nestihli jste snad tuhle britskou hudební královnu na letošní Pohodě? Nevadí. Šanci máte právě 13. října ve Foru Karlín, kdy do Česka přiveze představit své letošní album The Hope Six Demolition Project (2016, Island Records).

Glamrockoví velikáni Slade se vrací do ČR!

13. 6. 2016

Redakce

Slade - jeden z vůdčích představitelů glamrocku se na podzim 2016 vrátí do České republiky. Po úspěšném vystoupení v brněnském Bobycentru v roce 2014 zahraje tato čtyřčlenná formace 22.října ve Velkém sále Lucerny v Praze. Večer zahájí kapela Turbo, která letos slaví 35 let na scéně. 

I v Praze startuje Majálesový měsíc studentů

30. 3. 2016

Redakce

Nejkrásnější studentské období již brzy vypukne. Kandidáti na Krále Majálesu společnými silami 31. března v Praze postaví májku a symbolicky tak zahájí Studentský měsíc, který nabízí nezapomenutelné akce jak pro milovníky hudby, tak i pro zapálené ajťáky, sportovce či romantiky. Vše vyvrcholí 29. dubna hlavním dnem majálesových oslav v Letňanech.  

JANEK LEDECKÝ představí na Vánočním turné v Liberci nové album a zahraje hity, na které všichni čekají - a nejen ty Vánoční.

30. 11. 2015

Nicola Bernard

Klasické vánoční písničky, ale i hity jako Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Pěkná, pěkná, pěkná. To je program, se kterým populární zpěvák Janek Ledecký dokáže vždy před Vánocemi vyprodávat sály v Česku. Jeho fanoušci vědí, že každý rok dostanou navíc vždycky něco nového. Letos jim Ledecký v rámci pravidelného Vánočního turné představí nové album Na konci duhy. S tímto programem se zastaví v úterý 8.12. i v Liberci. Ve zdejších Lidových sadech vyst oupí od 19 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace