Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Pure Platinum – 50 cent Warm Up

14. 11. 2007

Redakce

Luxusní zábava každou druhou sobotu pod vedením Platinum Soul DJs. Máš už lístek na 50 cent? Pokud ano, tak můžeš v sobotu 17.11. úplně zdarma na Warm Up party do River Clubu na Občanské plovárně. Každej kdo se u vchodu prokáže lístkem na 50 cent má vstup zadarmo po celou noc.

Mezinárodní hudební festival Alternativa

14. 11. 2007

Redakce

15. ročník mezinárodního hudebního festivalu Alternativa 2007 se rychle blíží. Letos se bude konat od 23.-30. listopadu v divadle Archa, v Kaštanu, na Deltě a ve Vagonu. V úvodním večeru, v pátek 23. 11. v klubu Delta, jednom z prvních míst, kde festival probíhal, vystoupí Ještě jsme se nedohodli + Pavel Fajt a Mikoláš Chadima + Pavel Richter.

Majáles Weekend na Flédě rozproudí širší program brněnského majálesu

3. 5. 2007

Redakce

Ačkoli pozornosti většiny poutá především hlavní dny majálesových oslav - velký open air festival, za pozornost jistě stojí I širší program, který má v Brně především podobu multikulturního festivalu Majáles Weekend. Letošní ročník se opět odehraje v podmanivých prostorách klubu Fléda na první májový víkend 5. a 6. května.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace