Přejít na menu Přejít na obsah

Tiskové Zprávy

Nově vydané album - Dub Colossus – in A Town Called Addis

7. 11. 2008

Redakce

Debutové album kombinuje zlatá léta ethiopských beatů a jazzu spolu s dub reggae stylem kapel z počátku 70.let jako jsou Abyssinians, Mighty Diamonds a častečně i Sun Ra! Aneb hudba kde dub se setká s „dreamy blues, hypnotic grooves, jazz piano and driving funk brass".

Album - Big Blue Ball – Big Blue Ball

7. 11. 2008

Redakce

Nahrávání dlouho očekávaného alba Big Blue Ball probíhalo na legendárních Recording Week´s setkáních Petera Gabriela v jeho Real World Studios. Když se mluví o dlouho očekávaném albu, tak tentokrát je to opravdu dlouho očekávané, počátek natáčení se datuje v roce 1991.

Album - Dengue Fever – Venues On Earth

7. 11. 2008

Redakce

Zvuková koláž, ve které se prolíná Kambodžský pop, American surf rock, bollywoodské soundtracky atd. Kalifornské kapele vévodí krásná a drobná kambodžská pop star Ch'hom Nimol. Kapelu Dengue Fever jste mohli vidět také na letošním festivalu Respekt v Praze.

IDA KELAROVA / IVA BITTOVÁ

7. 11. 2008

Redakce

Benefiční koncert sester Ivy Bittové a Idy Kelarové se uskutečnil 5. ledna 2008 ve velkém sále pražské Lucerny. Jednalo se o exkluzivní, jedinečnou hudební událost dvou předních osobností české hudby s mezinárodním renomé.

100°C a Toxique na speciálním koncertu v Paláci Akropolis

6. 11. 2008

Redakce

Palác Akropolis nabídne 5. listopadu od 19:30 netradiční večírek plný hudby, vizuálních artefaktů, masek a nábytku. Na jednom pódiu se poprvé společně představí skupiny se zcela rozličnou performance. 100°C publiku předvedou, jak kombinují akustické nástroje, elektroniku a na české poměry netradiční vizáž do rock´n´ rollu 21. století.

RHYTHM&BLING

6. 11. 2008

Redakce

Žhavá listopadová sobotní noc Vám přináší novou luxusní RnB party s názvem „RHYTHM&BLING", která se bude konat v elegantním prostředí klubu DC1. Kromě prvotřídních DJs a vynikající atmosféry se v průběhu noci můžete těšit na projekci videoklipů vašich oblíbených RnB interpretů na LCD obrazovkách po celém klubu.

LaTroya Ibiza opět v Praze!

6. 11. 2008

Redakce

Slovem legendární se ohání kde kdo, ale jak jinak označit party, která se těší přízni publika na Ibize již 15 let a každý týden přivítá v klubu Space 7000 návštěvníků? Již počtvrté míří do Prahy DJ Oliver a nejšílenější perfomer tanečního ostrova - Baby Marcelo i s celým party cirkusem.

Koncert kapel PETR HENYCH & G-BOD, BESTILA a SKELET

2. 11. 2008

Redakce

Petr Henych - český rockový kytarista na sebe poprvé upozornil v roce 1992 v kapele JOHN DOVANNI. V průběhu let působil pak vedle nejvýraznějších osobností české hudební scény (Ladislav Křížek a KREYSON, Vilém Čok, Bára Basiková a PRECEDENS, Pancho, Petr Kolář). V roce 2007 Petr Henych sám složil, nahrál a vydal své první instrumentální album „Na vlastních rukou" a po krátké době založil doprovodný band tvořený basistou Martinem Hroňkem a bubeníkem Jakubem Homolou.

November 2nd mají nový singl s Janet Robin

2. 11. 2008

Redakce

Praha, Hranice - Dvě holky s telecastery, dva kontinety, jedno pódium. Populární tuzemská kapela November 2nd vyráží na druhé české společné turné s americkou písničkářkou Janet Robin spolupracovnicí řady zahraničních hvězd. Američanka zároveň hodlá v Česku propagovat společný duet One Day, který nazpívala se zpěvačkou November 2nd Sašou Langošovou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace