Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Scooter si po nabité letní sezóně dopřeje výjimečný koncert v Praze

14. 9. 2015

Redakce

Scooter jel přes léto na plný plyn, a má za sebou řadu vyprodaných koncertů a velkých festivalů. Vrcholem letní sezóny byl velký open air v Hamburku, na kterém kapela vypustila do světa nový singl Riot. Nyní toto legendární uskupení odpočívá a připravuje nové album. Klidnější období si zpestří koncertem v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti, kde vystoupí 13. listopadu 2015 od 19 hodin se speciálními hosty. 

Legendární jamajská kapela The Gladiators vystoupí poprvé v Praze

10. 9. 2015

Redakce

26. října se do České republiky poprvé podívá jamajská reggae skupina The Gladiators, jejíž počátky se datují do roku 1965, kdy začínali v kultovním Studio One. Dodnes mají za sebou přes 40 alb a jejich nejnovější deska Back On Track vyšla v minulém roce. S novým albem se stal součástí kapely také nový frotman - mladý a velmi talentovaný zpěvák Droop Lion.

Asian Dub Foundation se v Listopadu vrátí do ČR

10. 9. 2015

Redakce

Asian Dub Foundation se po úspěšném vystoupení na vyprodaném festivalu Rock for Churchill vrátí 5. listopadu do České republiky. Přírodní areál vroutecké Myslivny vymění za klubovou atmosféru Lucerna Music Baru, kam přivezou novou desku More Signal More Noise.

Slash a Myles Kennedy v listopadu opět v Praze

28. 8. 2015

Pearl

Po dvou letech do Prahy opět zavítá legendární kytarista Slash. Bývalý člen neméně legendárních Guns'N'Roses, dnes úspěšný sólový umělec, vystoupí 19. 11. v Malé sportovní hale na Výstavišti. S sebou přiveze samozřejmě svou kapelu The Conspirators, jejímž hlasem je jeden z nejlepších rockových zpěváků současnosti Myles Kennedy. Vstupenky jsou k dostání od 28. 8. v síti Ticketpro.

Slash a Axl jsou spolu opět v pohodě. Znamená to návrat Slashe do GNR?

26. 8. 2015

Pearl

Personální obsazení kapely Guns'N'Roses pod vedením frontmana Axla Rose začíná dostávat nemalé trhliny. Po kytaristovi Ronu Thalovi ("Bumblefoot") projevil zaječí úmysly i další kytarista DJ Ashba, který se nedávno vyjádřil, že se chce koncentrovat na jiný projekt, Sixx AM. Znamená to všechno snad, že návrat Slashe je ve hře? Prozatím těžko odhadnout. Ale mezi léta znesvářenými pány Rosem a Hudsonem začaly již tát ledy.

Hudební festival Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na Bezdězu

26. 8. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po Bouzově přesouvá 28. a 29. srpna na Bezděz, kde svou letošní pouť zakončí. Festival letos u příležitosti svého jedenáctého ročníku návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty na dvou pódiích a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Film Janis: Little Girl Blue už na podzim

10. 8. 2015

Pearl

Na podzim se připravuje dokumentární film Janis: Little Girl Blue, který připomene Janis Joplin. V režii Amy Berg uvidíme portrét legendární bluesmanky a průkopnice ženského rockového zpívání, kterou v 27 letech dostihl její divoký život. Janis namluví zpěvačka Cat Power.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace