Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Program autogramiád na Masters Of Rock

30. 6. 2015

Pearl

Jako každý rok budou mít návštěvníci festivalu Masters Of Rock šanci na osobní setkání se svými oblíbenými hudebníky, kteří vystoupí v programu. Můžete si tak odnést podpis např. od Within Temptation, Xandrie, The Exploited, Sonata Arctica, Powerwolf, Gamma Ray, Nightwish, Arakainu, či se vyfotit s Dymytry v jejich predátorských maskách.

Německý festival MELT! letos s Kylie Minogue, Alt-J, London Grammar a dalšími

29. 6. 2015

Redakce

Stálice na poli evropských festivalů a jedna z nejúžasnějších akcí tohoto druhu nabídne ve dnech 17. – 19. července 2015 výběr umělců, které společně na jednom místě jen tak neuslyšíte. Na poloostrově Ferropolis na jezeře Gremmin se letos potkají hvězdy světového popu, které vystřídají např. producenti minimal techna nebo 75ti letý průkopník disca.

Kanadští Purity Ring vystoupí koncem roku v Praze

26. 6. 2015

Redakce

Jejich debutové album způsobilo na nezávislé hudební scéně pěkný rozruch. Futuristický pop učaroval jak fanouškům, tak kritikům. Letos Purity Ring vydali druhou desku, kterou představí 5. listopadu 2015 v klubu Roxy i českému publiku.

Rock for People Europe začíná v Plzni již příští pátek

26. 6. 2015

Redakce

Vydatná porce muziky prakticky ze všech států Evropy. Písečná pláž s lehátky, koktejl barem a k tomu hudba od známých DJs až do rána. Kinokavárna a filmová přehlídka oscarových snímků, novinek studentů českých filmových škol i kultovních seriálů a k tomu nádavkem diskuze s filmovými tvůrci. Trh s designovým oblečením a make-up artisti, kteří návštěvníky promění k nepoznání, současný design na několik způsobů…

Kataklysm přijedou s novinkou Of Ghosts And Gods

23. 6. 2015

Redakce

Začátkem příštího roku se nudit rozhodně nebudeme. V červenci tohoto roku vydají kanadští KATAKLYSM nové album „Of Ghosts And Gods“, které se rozhodli představit celé Evropě v rámci koncertní šňůry. Turné po našem kontinentu nebude pouze o KATAKLYSM, ale spolu s nimi se povezou také SEPTICFLESH a ABORTED. Tak to bude nářez!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace