Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Hrady CZ se po Točníku přesouvají na Rožmberk nad Vltavou

13. 7. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po startu na hradě Točník přesouvá 17. a 18. července do blízkosti malebného hradu Rožmberk nad Vltavou. Festival letos u příležitosti 11. ročníku svým návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Lindsey Stirling vystoupí ve Žlutých lázních už v sobotu

10. 7. 2015

Redakce

Americká senzace Lindsey Stirling vystoupí již tuto sobotu pod širým nebem ve Žlutých lázních.  Do Prahy se vrací s novou show po podzimním vyprodaném koncertě v Incheba Aréně. Přiveze s sebou svůj jedinečný mix houslí, taneční hudby a nápaditých choreografií.

Nový putovní festival Overtone startuje v Riegrových sadech

1. 7. 2015

Redakce

Na české festivalové mapě se objevuje zbrusu nové jméno – Overtone Festival. Ten však není jenom další náplní pro jeden letní víkend. Overtone je netradiční zejména svým konceptem – proběhne čtyřikrát do roka, pokaždé na jiném místě v Praze nebo Brně. Overtone představí vždy tři až čtyři účinkující vybrané tak, aby kvalita převažovala nad kvantitou. První edice se uskuteční už 15. srpna v Riegrových sadech na pražských Vinohradech.

Kapela Rage přijede koncem roku do Zlína

1. 7. 2015

Redakce

Heavy / power metalové trio RAGE se na podzim vydá na cesty, aby formou speciální  BLACK IN MIND 20TH ANNIVERSARY TOUR oslavilo 20. výročí alba „Black In Mind“, které bylo vydáno v roce 1995. Kromě těch největších hitů na pódiu zazní samozřejmě písně z oslavovaného alba.

Program autogramiád na Masters Of Rock

30. 6. 2015

Pearl

Jako každý rok budou mít návštěvníci festivalu Masters Of Rock šanci na osobní setkání se svými oblíbenými hudebníky, kteří vystoupí v programu. Můžete si tak odnést podpis např. od Within Temptation, Xandrie, The Exploited, Sonata Arctica, Powerwolf, Gamma Ray, Nightwish, Arakainu, či se vyfotit s Dymytry v jejich predátorských maskách.

Německý festival MELT! letos s Kylie Minogue, Alt-J, London Grammar a dalšími

29. 6. 2015

Redakce

Stálice na poli evropských festivalů a jedna z nejúžasnějších akcí tohoto druhu nabídne ve dnech 17. – 19. července 2015 výběr umělců, které společně na jednom místě jen tak neuslyšíte. Na poloostrově Ferropolis na jezeře Gremmin se letos potkají hvězdy světového popu, které vystřídají např. producenti minimal techna nebo 75ti letý průkopník disca.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace