Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Asian Dub Foundation se v Listopadu vrátí do ČR

10. 9. 2015

Redakce

Asian Dub Foundation se po úspěšném vystoupení na vyprodaném festivalu Rock for Churchill vrátí 5. listopadu do České republiky. Přírodní areál vroutecké Myslivny vymění za klubovou atmosféru Lucerna Music Baru, kam přivezou novou desku More Signal More Noise.

Slash a Myles Kennedy v listopadu opět v Praze

28. 8. 2015

Pearl

Po dvou letech do Prahy opět zavítá legendární kytarista Slash. Bývalý člen neméně legendárních Guns'N'Roses, dnes úspěšný sólový umělec, vystoupí 19. 11. v Malé sportovní hale na Výstavišti. S sebou přiveze samozřejmě svou kapelu The Conspirators, jejímž hlasem je jeden z nejlepších rockových zpěváků současnosti Myles Kennedy. Vstupenky jsou k dostání od 28. 8. v síti Ticketpro.

Slash a Axl jsou spolu opět v pohodě. Znamená to návrat Slashe do GNR?

26. 8. 2015

Pearl

Personální obsazení kapely Guns'N'Roses pod vedením frontmana Axla Rose začíná dostávat nemalé trhliny. Po kytaristovi Ronu Thalovi ("Bumblefoot") projevil zaječí úmysly i další kytarista DJ Ashba, který se nedávno vyjádřil, že se chce koncentrovat na jiný projekt, Sixx AM. Znamená to všechno snad, že návrat Slashe je ve hře? Prozatím těžko odhadnout. Ale mezi léta znesvářenými pány Rosem a Hudsonem začaly již tát ledy.

Hudební festival Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na Bezdězu

26. 8. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po Bouzově přesouvá 28. a 29. srpna na Bezděz, kde svou letošní pouť zakončí. Festival letos u příležitosti svého jedenáctého ročníku návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty na dvou pódiích a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Film Janis: Little Girl Blue už na podzim

10. 8. 2015

Pearl

Na podzim se připravuje dokumentární film Janis: Little Girl Blue, který připomene Janis Joplin. V režii Amy Berg uvidíme portrét legendární bluesmanky a průkopnice ženského rockového zpívání, kterou v 27 letech dostihl její divoký život. Janis namluví zpěvačka Cat Power.

Evanescence: změna na postu kytaristy a koncerty v USA

9. 8. 2015

Pearl

Kapela Evanescence se vrací po tříleté pauze, během které zpěvačka Amy Lee porodila syna Jacka. Návrat ohlásili již v červenci, nyní přicházejí s další novinkou: z postu kytaristy odchází Terry Balsamo, novou posilou kapely bude kytaristka Jen Majura z německé folkmetalové kapely Equilibrium.

Everything Everything přivezou svou žhavou novinku

5. 8. 2015

Redakce

Z Manchesteru vzešlo mnoho vynikajících kapel a Everything Everything jsou jednou z nich. V červnu vydali své nové album Get To Heaven, se kterým přijedou i do Prahy. Neotřelý a drzý mix všeho, co v současné hudbě rezonuje od rocku přes funky až po elektroniku si můžete plnými doušky vychutnat 3. prosince v Paláci Akropolis. Vstupenky budou k dostání od 6.8. v 10:00 na GoOut.cz a Ticketpro.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace