Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Začíná 4. ročník soutěže „Česká spořitelna Colours Talents“

11. 4. 2008

Redakce

Vydavatelství Indies Scope Records a festival Colours of Ostrava za podpory České spořitelny totiž vyhlašují již 4. ročník soutěže „Česká spořitelna Colours Talents". Soutěž je určena všem skupinám, jejichž styl je inspirován jak místní lidovou hudbou, tak i hudbou světovou (například: Irsko, Skandinávie, hudba z Afriky, Asie i jižní Ameriky) a které nejsou smluvně vázány u některé z vydavatelských společností.

ŽEBŘÍK 2007 UŽ V PÁTEK

6. 3. 2008

Redakce

Koncertem Chinaski bude v pátek 7. března od 20 hodin v DK Inwest v Plzni zahájeno slavnostní vyhlášení cen ŽEBŘÍK 2007 LOAP AWARDS. Chinaski a jejich zpěvák Michal Malátný získali spolu s kapelami Kryštof, Vypsaná fixa, Monkey Business, UDG a Wohnout nejvíce nominací a patří tak k největším aspirantům na zisk tradičních cen Žebříku - sošek Tančící R renomovaného výtvarníka Václava Česáka.

100°C natáčeli klip na zámku

28. 2. 2008

Redakce

V půlce února proběhla první klapka chystaného videoklipu kapely 100°C ke skladbě Cream z chystaného alba Brant Rock. Lehce dekadentní klip natočil štáb v prostorách zámku Kynžvart. V hlavních rolích se objevila herečka Barbora Mottlová, tvář magazínu Playboy a také 2. vicemiss Antica 2005, úspěšná modelka Jana Darmovzalová. Hlavní hrdinka se vtělí do role tajemné čarodějky, která si za svou oběť vybrala frontmana kapely Jakuba Johánka.

Wotienke & band vyráží na turné

28. 2. 2008

Redakce

Kapela, ve které se netradičním způsobem snoubí tradiční jazz, rock a špetka popu, v zážitek, který stojí za to si nenechat ujít. Asi tak by se dala popsat kapela Wotienke & band, která letos na jaře vyráží na turné po evropských zemích. Wotienke Vermeer je charismatická holandská zpěvačka a klavíristka, která, díky ročnímu studiu v České republice, potkala partu výborných hudebníků z Valašska a rozhodla se s nimi založit skupinu Wotienke & band.

FREAK POWER NA ŽEBŔÍKU

27. 2. 2008

Redakce

Ashley Slater, zpěvák a trombónista legendární londýnské kapely 90. let Freak Power, bude hostem slavnostního vyhlášení výročních hudebních cen Žebřík 2007 Loap Awards. Na akci zahraje největší hity své kapely za doprovodu Monkey Business. Čeští fanoušci tak budou mít možnost vůbec poprvé slyšet hudbu Freak Power v koncertním provedení!

Žena za mikrofonem Tour láká nejenom na krásné ženy

22. 2. 2008

Redakce

Co spojuje kapaly Chocolate Jesus, Matahari a NIL? Správné odpovědi jsou dvě: zaprvé místo za mikrofonem obsadila žena a za druhé se tyto tři kapely letos na jaře vydávají na společné turné po celé České republice. Jak jinak se pak může šňůra koncertů jmenovat, než ŽENA ZA MIKROFONEM.

ŽEBŘÍK 2007 ZNÁ NOMINOVANÉ

4. 2. 2008

Redakce

Chinaski, Kryštof a Aneta Langerová obdrželi nejvíce nominací od účastníků prvního kola čtenářské ankety Žebřík 2007 Loap Awards - stali se tak aspiranty na ocenění v kategoriích Skupina, Album, Skladba a Videoklip roku. 

ŽEBŘÍK 2007 STARTUJE

28. 12. 2007

Redakce

Již do svého 16. ročníku (!) vstoupily prestižní hudební ceny Žebřík. V prvním kole čtenářské ankety, které probíhá od 1. do 31. ledna, lze hlasovat formou SMS nebo prostřednictvím anketního lístku na serveru iREPORT.cz. Z lednového hlasování vzejde pět nominovaných v každé z jedenácti kategoriích.

Gogol Bordello – Super Taranta

9. 12. 2007

Redakce

Protestují, vyřvávají, řádí, kouří, pijí a demolují snad víc než kdy jindy. Pod těmi slovy se vybaví snad všechny punkové kapely, které kdy spatřily světlo světa. Stejnými slovy je popisováno i nové album Gogol Bordello - Super Taranta. Stává se snad z kníratého charismatického ukrajince Eugena Hütze nový punkový král? Vystřelí si za několik dní mozek z hlavy? Podle neuvěřitelného úspěchu Super Taranty by se nebylo čemu divit. Gogol Bordello jsou na vrcholu sil.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace