Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Lara Fabian již téměř vyprodala i druhý pražský koncert

18. 9. 2014

Redakce

České publikum Laru opravdu miluje a oba její koncerty 16. a 17. 10. jsou již téměř vyprodány. Aby pořadatel potěšil všechny její fanoušky, dohodl pro oba koncerty s Forem Karlín přidání speciální boční řady do hlediště. Místa v těchto řadách budou mírně vyvýšena, takže z nich určitě bude dobře vidět.

MØ zrušena, britský indie objev Glass Animals ji nahradí v MeetFactory

17. 9. 2014

Redakce

Král je mrtvý, ať žije král! “Díky“ nešťastně zrušenému turné a koncertu dánské zpěvačky MØ se otevřely dveře sólovému koncertu britského objevu posledních měsíců Glass Animals. Ten proběhne v úterý 18. listopadu v smíchovské MeetFactory. Zpěvačka MØ k nenadálému rozhodnutí vydala následující prohlášení (překl. z originálu).

DEAF HAVANA ruší část tour včetně pražského koncertu

17. 9. 2014

Redakce

Britští indie rockeři Deaf Havana bohužel zrušili pevninskou část evropského turné - a to včetně pražské zastávky. Nevystoupí ani support kapela Blitz Kids. Držitelé vstupenek mohou vstupenky vrátit v místě pořízení.Držitelé vstupenek mají možnost vstupenku vrátit v prodejním místě, kde ji původně zakoupili. Bude jim navrácena plná částka.

Passengera v říjnu doplní vycházející kanadské naděje The Once!

14. 9. 2014

Redakce

Datum šestnáctého října se nám nezadržitelně blíží a s ním i dlouho očekávaný první český koncert britské indie-folkové hvězdy - Passengera! Na jeho pražské zastávce jej navíc doplní úspěšné kanadské folkové trio THE ONCE. Máte-li rádi folk a písničkáře, tento večer si nemůžete nechat ujít. Datum šestnáctého října v SaSaZu slibuje nezapomenutelný zážitek plný veselých, zasněných i nostalgických melodií.

Koncert Hollywood Undead se přesouvá do Velkého sálu Lucerny

11. 9. 2014

Redakce

Z důvodu obrovského zájmu fanoušků se koncert amerických Hollywood Undead přesouvá do Velkého sálu Lucerny v Praze. Datum koncertu ovšem zůstává stejné, tedy 18. listopadu. Dosud zakoupené vstupenky jsou samozřejmě platné. Od vydání alba Swan Songs v roce 2008 počet fanoušků Hollywood Undead raketově narůstal - např. jejich Fanpage na Facebooku, která momentálně čítá přes 3,5 milionu fanoušků z celého světa.

Herbie Hancock přiveze do Brna skvělou kapelu

11. 9. 2014

Redakce

Čtrnáctinásobný laureát ceny Grammy Herbie Hancock potvrdil, že 29. listopadu přijede do Brna s hvězdnou kapelou. Společně s proslulým americkým klavíristou v hale Vodova zahraje Vinnie Colaiuta, bubeník Franka Zappy či Stinga. Další Hancockův spoluhráč basista James Genus se zase může pochlubit spoluprací s Grammy ověnčeným Michelem Camilem.

Trancefusion - The Legends již brzy v novém Forum Karlín

10. 9. 2014

Redakce

V sobotu 11. října se uskuteční dlouho očekávaná trancová party Trancefusion The Legends pořádaná agenturou BTL. Půjde o největší událost klasického trancu, která se na 10 hodin rozezní v Praze. Tato akce naservíruje svým fanouškům klasický trance, díky kterému se účastníci vrátí o několik let zpátky, kdy právě tento žánr byl velmi oblíbeným.

Populární francouzká zpěvačka ZAZ přijede do Brna

10. 9. 2014

Redakce

Po opakovaném úspěchu na festivalovém pódiu ostravských Colours se francouzská zpěvačka a skladatelka ZAZ konečně chystá do Česka na dlouho očekávaný samostatný koncert. V Brně se představí 1. prosince v hale Vodova s repertoárem ze svojí aktuální úspěšné desky Recto Verso. Určitě ovšem nezapomene ani na své největší hity z debutové nahrávky lakonicky nazvané ZAZ.

Již zítra koncert Spock´ s Beard a The SixxiS

10. 9. 2014

Redakce

Už ve čtvrtek 11.září se české publikum dočká koncertu jednoho z nejrespektovanějších představitelů progresivního rocku - Spock´s Beard. Jako předskokana si tato americká legenda s sebou přiveze talentované The SixxiS, jež jsou spíše nováčky na scéně jakožto kapela, nicméně samostatně jsou všichni velkými profesionály.

Fenomenální DJ Krush se v Říjnu vrací do Prahy

9. 9. 2014

Redakce

Do Prahy se po dlouhé době vrací jeden z nejosobitějších světových DJs. Legenda, která roztáčí gramofony už od roku 1991. Producent proslulý svým osobitým a nenapodobitelným stylem, ve kterém míchá hip hop, atmosférické zvuky, exotické nástroje a jazzové a soulové samply. Japonec DJ Krush předvede svoje umění v pondělí 6. 10. v pražském Lucerna Music Baru v rámci série Conference.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace