Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Nouvelle Prague přivítá Kadebostany a Lenku Dusilovou s Baromantikou

16. 10. 2015

Redakce

Třetí ročník mezinárodního showcasového festivalu a hudební konference Nouvelle Prague, který se uskuteční 6. a 7. listopadu v prostorách pivovaru Staropramen, oznamuje jména svých letošních headlinerů. Tím zahraničním bude švýcarský umělecký kolektiv Kadebostany, českým headlinerem pak Lenka Dusilova a Baromantika

Lucie Bílá se poprvé od Benátské! vrací do Liberce!

16. 10. 2015

Nicola Bernard

Lucie Bílá zavítá do Libereckého divadla F. X. Šaldy spolu s Petrem Maláskem Několikanásobná zlatá zpěvačka Lucie Bílá vystoupí 27. října za doprovodu klavíru Petra Maláska v Libereckém divadle F. X. Šaldy od 19:00. Těšit se můžete na jedinečný hudební zážitek v podání toho nejlepšího hlasu české hudební scény. Celý koncert doprovodí světelná show a zazní také několik hitů, které provází dosavadní kariéru zpěvačky.   

Americký dj a producent Borgeous na Magnetic Festivalu

16. 10. 2015

Redakce

Seznam vystupujících umělců prosincového MAGNETIC Festivalu se dočkal významné posily ze zámoří. Poprvé se do České republiky chystá dj a producent BORGEOUS. Po své matce je sice národností z půlky Jamajčan, ale tenhle kluk pod čepicí rozhodně žádné dredy neskrývá. Hudební geny, které zdědil, však využil v roce 2012 k tomu, aby ze svého studia udělal továrnu na taneční hity.

Druhá edice Overtone Festival představí MS MR

14. 10. 2015

Redakce

Roční období se vystřídala, po létu přišel podzim a s ním i další, druhá, edice Overtone Festivalu. Venku přituhuje a Overnote se stěhuje pod střechu do pražského Roxy. Druhý díl festivalu proběhne 23. listopadu a my společně s H&M Loves Music máme tu radost představit jeho hlavní hvězdu. Připravte se, přijede americké duo MS MR.

Dnes proběhne křest nového alba Cocotte Minute v Paláci Akropolis

14. 10. 2015

Redakce

Dva roky o sobě nedali vědět, aby se letos ve velkém stylu na scénu vrátili. Cocotte Minute již dnes v Paláci Akropolis pokřtí své video album „!Rituál, kmen a srdce a kmen!“, které jako první v historii českého hudebního průmyslu vzniklo živě formou filmového záznamu na jeden jediný zátah.

CHINASKI: "hlásíme skoro vyprodáno" - k touru Rockfield proto přibyl další termín

13. 10. 2015

Nicola Bernard

V krátkém prosincovém halovém turné kapely Chinaski přibude další koncert. Pro velký zájem o vstupenky na pražskou zastávku ve Foru Karlín 1. prosince se kapela kolem zpěváka Michala Malátného rozhodla přidat další vystoupení na stejném místě o den později. Lístky na koncert 2. prosince budou v předprodeji od pondělí v síti Ticketportal. Fanoušci kapely mohou vybírat z běžných vstupenek na stání a lístků na sezení na posledním balkoně s barem a vlastní šatnou.

Xandria a Serenity se chystají na evropské turné – přijedou do Zlína

13. 10. 2015

Redakce

Poté, co na uvolněný post zpěvačky nastoupila holanďanka Dianne van Giersbergen, se Xandria díky jejímu dechberoucímu hlasu a šarmu posunula zase o pomyslný stupínek výš. Právě teď XANDRIA vydává nové EP album s názvem “Fire & Ashes“ obsahující sedm zbrusu nových skladeb. Na Europe Tour 2016 se vydává spolu se sesterskou kapelou SERENITY, od které můžeme také začátkem roku očekávat vydání nové desky.

Lucerna Music Bar slaví své dvacetiny 20 koncerty

13. 10. 2015

Redakce

Pražský Lucerna Music Bar oslaví 20 let existence sérií dvaceti narozeninových koncertů, které proběhnou od 7. října do 14. prosince. Lucerna Music Baru přijedou poblahopřát Incognito, Asian Dub Foundation, The Cinematic Orchestra, The Wombats, Dilated Peoples, Marina and the Diamonds a další. Jako narozeninový dárek připravil klub 400 volných vstupů, o které můžete soutěžit na webových stránkách musicbar.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace