Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

METRONOME, raketa mezi festivaly, zve na program plný hudebních hvězd

13. 4. 2016

Redakce

Nový dvoudenní hudební festival METRONOME, který proběhne 25. a 26. června v Praze, zveřejnil kompletní program! Na čtyřech pódiích v areálu holešovického Výstaviště se během posledního červnového víkendu představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. V sobotu vystoupí na hlavním pódiu headliner festivalu legendární Iggy Pop, kapela The Kooks a elektro-popová zpěvačka Ella Eyre.

Debut kapely Rituály je venku

4. 4. 2016

Nicola Bernard

Rituály oživují hudební scénu svou debutovou deskou, která nese název „Vsaď na černou“. Kromě temné stránky vsadila skupina především na osobité hravé texty a kvalitní zvuk pod taktovkou producenta Yardy Helešice. Křest desky se uskuteční už 13. dubna v Rock Café společně s Lety Mimo a skupinou ISUA.

Paul McCartney: Po 12 letech opět v Praze

29. 3. 2016

Pearl

Do Prahy se po dvanácti letech chystá Paul McCartney, bývalý člen Beatles a legenda populární hudby. 16. června ho přivítá O2 arena. Jeho koncert má být průřezem jeho bohatou hudební kariérou.

Axl Rose na post zpěváka v AC/DC? A co na to fanoušci?

29. 3. 2016

Pearl

Již pár dnů se šušká po internetu, že na nadcházejících koncertech AC/DC by měl s kapelou vystoupit zpěvák Guns'N'Roses Axl Rose. Stálý zpěvák AC/DC Brian Johnson se potýká se sluchovými potížemi, lékaři mu zakazují koncertovat, aby nepřišel o sluch úplně. Je to pouze fáma, či skutečnost, se kterou můžeme počítat i pro pražský koncert 22. 5.?

Mandrage dorazí do Liberce se svým největším turné

25. 3. 2016

Nicola Bernard

Na své zatím největší a nejnákladnější turné vyráží populární kapela Mandrage. V rámci šestnácti koncertních zastávek, které podporují novinkové album Potmě jsou všechny kočky černý (Universal Music), dorazí v pátek 15. dubna do Liberce. Vystoupení v DK Liberec zahájí ve 20.30 hodin kapela Animé.

Rituály pokřtí svůj debut s Lety Mimo a ISUA

18. 3. 2016

Nicola Bernard

Kapela Rituály vydává svou debutovou desku s názvem „Vsaď na černou“, o jejíž produkci se postaral Yarda Helešic a Risto Sokolovski. Oficiální křest desky proběhne 13. dubna v Rock Café, kde společně s Rituály vystoupí pražští Lety Mimo, plzeňská skupina ISUA a další hosté. V dalších městech se objeví společně s Nicelandem nebo ukradenÝm ovocem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace