Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Rock for People přikládá další jména - ANTI-FLAG a Turbowolf

23. 2. 2016

Redakce

Ačkoliv léto je ještě v nedohlednu, organizátoři Rock for People nezahálí a připravili si pro své fanoušky čerstvou várku zahraničních kapel. Do Hradce Králové zamíří na začátku července pensylvánští ANTI-FLAG, kteří s úspěchem brázdí světové punkové vody již  pěknou řádku let.

Rock for People oznamuje další jméno: The 1975

15. 2. 2016

Redakce

Sex, Chocolate, Girls – to není populární životní motto ani název novinové rubriky, ale největší hity nejnovějšího programového přírůstku festivalu Rock for People. Do Hradce Králové na začátku července zamíří ostrovní indiepopový fenomén The 1975.

Čtrnáct nových hvězd na Sziget 2016: Muse, The Last Shadow Puppets, David Guetta a další

8. 2. 2016

Redakce

Týdenní program se postupně zaplňuje jmény ze světové scény i uměním všeho druhu a získává jasnější kontury. Sziget, hrdý vítěz kategorie “Best Line-Up” na nedávných European Festival Awards, ohlásil čtrnáct nových jmen letošního ročníku, kterými jsou např. Muse, The Last Shadow Puppets, David Guetta, The Lumineers a spousta dalších. Hudební událost roku se uskuteční od 10.-17. srpna 2016 v Budapešti.

Jim Reeves ze skupiny Sqeezer nalezen mrtvý

3. 2. 2016

Pearl

1. února byl v hotelu na náměstí Stuttgarter Platz v Berlíně nalezen mrtvý zpěvák skupiny Sqeezer Jim Reeves. Policie vyšetřuje jeho úmrtí jako možnou vraždu. Reeves zemřel ve věku pouhých 47 let.

Headlinerem Benátské! bude Sir Tom Jones

3. 2. 2016

Nicola Bernard

LIBEREC Prvním zahraničním headlinerem čtyřiadvacátého ročníku festivalu Benátská! bude živoucí legenda zpěvák Tom Jones. Vystoupí v pátek 29. července na hlavním pódiu s programem největších hitů, které doplní skladbami z posledních tří alb. Jeden z největších českých festivalů Benátská! se letos odehraje od 28. do 31. července ve sportovním areálu v libereckém Vesci. Výhodnější ceny vstupenek jsou v předprodejích do konce února za 1099 korun.

Není Müller jako Müller - DVOJITÝ KŘEST již brzy v klubu Kotelna

1. 2. 2016

Nicola Bernard

Richard J. Müller, písničkář z Litomyšle. Překvapivě se nejedná o populárního slovenského zpěváka, ale o ambiciózního všestranného a moderního hudebníka. Dne 5.2.2016 pokřtí v klubu Kotelna, Litomyšl své nové 6 písňové EP Kafka na nábřeží, a spolu s legendárním Moimir Papalescu své staronové CD , přesto, že album již vyšlo oficiálně v září 2015 Moonpop.

Šance pro české kapely hrát na Szigetu!

29. 1. 2016

Redakce

Startuje druhý ročník soutěže českých a slovenských kapel o účinkování na festivalu Sziget – Jednou ranou na Sziget. Vítěz této soutěže vystoupí na festivalu Sziget 2016, na jednom z nejlepších a největších festivalů Evropy v den, kdy se v areálu pohybuje přes osmdesát tisíc návštěvníků.

Votvírák: mezi dalšími dárky jsou MIG 21, Horkýže Slíže, Harlej a Sabina Křováková!

29. 1. 2016

Nicola Bernard

Na pódiích Votvíráku se představí každoročně více než šedesát kapel a zpěváků celé řady žánrů. Kromě již ohlášených Kryštof pořadatelé pomalu odtajňují narozeninové menu festivalu. Jako další chod potvrzují vystoupení oblíbených MIG 21, Horkýže Slíže a návrat tradičních účastníků festivalu Harlej. Nováčkem je rocková vycházející hvězdička Sabina Křováková, která doplní páteční program rockové stage.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace