Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

AKTUALIZOVÁNO: David Bowie odešel, z jeho odkazu však čerpají další

11. 1. 2016

Pearl

Dva dny po svých 69. narozeninách odešel legendární britský hudebník David Bowie. Novátorský muzikant, který inspiroval několik generací svých mladších kolegů, podlehl rakovině. Vědělo se, že ho již déle sužují různé zdravotní problémy, svůj skutečný zdravotní stav však tajil před veřejností, věděli o něm pouze Bowieho nejbližší. Epitaf si napsal deskou Blackstar vydanou pouhých pár dní před svou smrtí.

POTVRZENO: Guns'N'Roses s Axlem, Slashem a Duffem zahrají na festivalu Coachella

5. 1. 2016

Pearl

Tak je to konečně tady! Fanoušci po celém světě za poslední dva týdny hypnotizovali očima webové stránky Guns'N'Roses, kde se objevilo proslavené logo...a víc nic. Nyní už i z oficiálních míst zaznělo: Guns'N'Roses v sestavě s Axlem, Slashem a Duffem skutečně vystoupí jako headlineři festivalu Coachella, který se koná v dubnu ve městě Indio v Kalifornii v USA. 16. duben 2016 bude dnem, kdy na pódiu znovu stanou vedle sebe frontman Axl Rose a kytarista Slash, kteří mezi sebou v minulosti vedli nesmiřitelné spory.

Mötley Crüe na silvestra končí, vyjde ale záznam posledního koncertu

30. 12. 2015

Pearl

Kapela Mötley Crüe odehraje na silvestra poslední koncert své čtyřiatricetileté kariéry v Staples Center v jejich domovském Los Angeles. Nyní není již cesty zpět: společnou dohodu o ukončení aktivního túrování ošetřili dokonce i právně. Pro své oddané fanoušky však připraví záznam posledního koncertu v plné délce.

AKTUALIZOVÁNO: Guns'N'Roses: Coachella 2016 a co dál?

28. 12. 2015

Pearl

 AKTUALIZOVÁNO 29. 12. 2015: GNR na COACHELLA FESTIVALU 2016! Již déle se proslýchá, že vztahy mezi "dvěma kohouty" Axlem Rosem a Saulem Hudsonem, známějším jako Slash, nejsou tak napjaté jako dříve. To skýtá prostor k úvahám o znovuobnovení starého personálního obsazení kapely Guns'N'Roses. A na oficiálním webu odteď visí slavné logo...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace