Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Přeštěnice WARM UP 2016 s Totálním nasazením a Znouzectností!

29. 1. 2016

Nicola Bernard

Agentura ForFUN Agency ve spolupráci s Milevským krajem a JK ART Production uvádí tři „zahřívací předfestivalové koncerty“ s názvem PŘEŠTĚNICE WARM UP 2016. Na přelomu března a dubna 2016 se rozjede přeštěnický mejdan postupně v Milevsku, Českých Budějovicích a Praze. Těšit se můžete na kapely: Znouzectnost, Totální nasazení, Covers for Lovers, Peshata nebo Sabinu Křovákovou se svou kapelou.

Totáči s Ovocem společně na Totálně ukradeným tour 2016

29. 1. 2016

Nicola Bernard

Slánská punkrocková kapela Totální nasazení, která v loňském roce oslavila neuvěřitelných 25 let na rockové hudební  scéně, spojila své síly s nejdiskutovanější hudební partou posledních dní, která si říká  Ukradený ovoce. Podobnost názvu se jménem kapely Zakázaný ovoce není „čistě náhodná“.  Muzikanti Pišto, Láska a Franc, kteří ještě na konci minulého roku působili právě v kapele Zakázaný ovoce, vystupují pod vlivem interních osobních kapelních neshod s dočasně změněným názvem tak, aby nedocházelo k nedorozumění či matení fanoušků.  

Nový klip Kryštof avizuje vyprodaný koncertní rok

20. 1. 2016

Nicola Bernard

Populární kapela Kryštof pořídila během vyprodaného halového turné k albu Srdcebeat koncertní videoklip k písni Tak pojď hledat břeh. Sestřih zachycuje emotivní chvíle z osmi vystoupení v pěti městech, které navštívilo přes 90 tisíc fanoušků. A zároveň avizuje letošní nabitý koncertní rok. Jarní klubové turné je již vyprodáno, stejně jako série letních festivalů Kryštof Kemp.

Hentai Corporation s černým humorem proti prastarým mocnostem zla

16. 1. 2016

Nicola Bernard

Text plující vesmírem jako odkaz na filmovou sérii Star Wars. Avšak tentokrát v čínštině a s varováním před strašlivou chorobou zvanou „IQ 88“. Legendární instalatér Mario a další videoherní ikony. A váš oblíbený malíř Adolf, jehož zmrtvýchvstání je pouze začátkem zbrusu nového videoklipu evidentně čím dál šílenějších Hentai Corporation. Tohle musíte vidět!  

Jimmy Kelly povypráví v Praze příběhy slovem i hudbou

13. 1. 2016

Pearl

6. 2. přijede do České republiky v rámci svého turné The Streetkid irský hudebník Jimmy Kelly. Někdejší člen legendárních Kelly Family poctí naši zemi návštěvou poprvé od úspěšného koncertu ve Slaném v roce 2013, kde dokonce natočil videoklip k písni New York. Koncert písničkáře s charakteristickým mírně nakřáplým hlasem se koná v sále Na Marjánce v Praze. Nové turné proběhne v komornějším obsazení než to minulé, opět však nebude nouze o dobrou folkovou muziku a o historky, které napsal sám život.

Frank Turner (UK) přijede opět do Prahy

13. 1. 2016

Redakce

Britský zpěvák a skladatel Frank Turner se vrátí 14. dubna do Prahy. V Lucerna Music Baru představí šesté studiové album Positive Songs For Negative People, které vyšlo v srpnu loňského roku. Vstupenky budou v prodeji od pátku 15. 1. 10:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v sítích GoOut.cz a Ticketpro.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace