Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Pablo Nouvelle se vrací do Prahy

15. 3. 2016

Nicola Bernard

Praha, 15. března – Švýcarský elektronický hudebník, jehož hvězda stále stoupá, se představí v intimním pražském klubu La Loca v úterý 29. března. Těšit se můžeme na jedinečné vokály, díky kterým je jeho tvorba charakteristická. Vstupenky jsou za 140 Kč k dostání na laloca.cz, goout.cz a smsticket.cz.

PLACEBO oslaví 20. let svého vzniku svým evropským turné. Koncert bude také v Praze

14. 3. 2016

Nicola Bernard

Londýnská formace, která patří ke špičce alternativní scény, letos slaví 20. výročí vydání svého debutového alba „placebo“  a vyráží na koncertní turné, které zahrnuje i českou republiku, kam se placebo vrátí po třech letech od svého posledního vyprodaného koncertu. PLACEBO na turné představí zásadní skladby své dvě desítky let trvající kariéry.  

Rockové opery Faust a Anna Karenina se dočkají vlastního CD. Natáčení je v plném proudu

14. 3. 2016

Nicola Bernard

Praha - Ve středu 9. března od 19 hodin uvedla RockOpera Praha další reprízu své opery Faust. Rockové a nu-metalové zpracování nejznámějšího díla Johanna Wolfganga von Goetha si již od své slavnostní premiéry nachází své příznivce a v loňském roce se dokonce stalo divácky nejnavštěvovanějším představením vůbec. V titulních rolích se objeví Jiří Zonyga coby Faust a Viktor Dyk jako Mefistofeles.

Muzikál Mamma Mia! v Česku na Silvestra končí

14. 3. 2016

Nicola Bernard

Česká verze muzikálu s písněmi skupiny ABBA měla premiéru 12. prosince 2014 a stala se diváckým hitem. Získala nominaci na Cenu Thálie pro představitelku Sophie, Hanu Holišovou, a už druhý rok zaplňuje rozlehlé hlediště Kongresového centra Praha s kapacitou větší než 1500 míst.

Zemřel George Martin – muž, který proslavil Beatles

9. 3. 2016

Pearl

Dnes 9. 3. zemřel ve věku 90 let producent George Martin, přezdívaný "pátý člen Beatles". Byl tím, kdo na začátku 60. let dal první impuls k pozdější světové slávě této legendární kapely. Jeho úmrtí oznámil na Twitteru bubeník Beatles Ringo Starr.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace