Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

ZAZ přijede před Vánoci do Prahy a Zlína

5. 5. 2016

Redakce

Po loňském fenomenálním úspěchu, kdy - stejně jako v roce 2014 - dvakrát vyprodala pražské Forum Karlín, stává se francouzský hudební fenomén jménem Zaz pravidelnou ozdobou předvánoční Prahy. A nejen to. Zaz vůbec poprvé zavítá take do Zlína.

Praha Žije Hudbou reaguje na regulaci pouličního umění v Praze - 13. května roztančí hlavní město na 200 umělců

5. 5. 2016

Redakce

V březnu letošního roku vešla v platnost nová vyhláška, která výrazným způsobem omezuje pouliční umění, tedy tzv. busking. Organizátoři festivalu Praha Žije Hudbou, který proběhne 13. května, podali na Ministerstvo vnitra podnět k přezkoumání tohoto schváleného dokumentu, který je plný nejasných pojmů a neurčitých formulací.

Masters Of Rock odtajnil časový rozpis

26. 4. 2016

Pearl

Největší tuzemský metalový festival Masters Of Rock oznámil v úterý 26. 4 svůj letošní časový rozpis. Fanoušci, kteří často přijíždějí i z velké dálky, mohou od této chvíle začít spřádat přesnější plány na 14.-17. 7. Právě v těchto dnech je přivítá areál likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích.

Liv Kristine opouští Leaves' Eyes

21. 4. 2016

Pearl

Metalovým světem v tomto týdnu proběhla zpráva, že kapelu Leaves' Eyes opouští zakládající členka, frontmanka, skladatelka a textařka Liv Kristine Espenæs Krull. Její odchod je pro fanoušky přinejmenším překvapivý, tím spíše, že přišel uprostřed probíhajícího turné. Novou zpěvačkou kapely se stala Elina Siirala.

Potvrzeno: Axl Rose jako hostující frontman AC/DC

19. 4. 2016

Pearl

To, o čem se nějakou dobu šuškalo, je nyní už jasná věc: Axl Rose se připojí k AC/DC jako nový zpěvák pro zbytek turné Rock Or Bust. Turné, které bude mít zastávku i v Praze (22. 5.), nemůže dokončit současný zpěvák Brian Johnson, neboť mu lékaři kvůli závažným problémům se sluchem důrazně nedoporučili pokračovat v koncertování

Aerosmith: příští rok rozlučkové turné?

18. 4. 2016

Pearl

Bostonská rocková legenda Aerosmith tvrdí, že jejich příští turné, které plánují na rok 2017, by mělo být jejich poslední. Uvedl to pro americký hudební magazín Rolling Stone frontman kapely Steven Tyler.

Změna: Aerodrome Festival bude v Tipsport Areně

18. 4. 2016

Pearl

Pražský Aerodrome Festival, konaný letos 15. 6., si pomalu začíná budovat určitou tradici mezi českými festivaly. Typická je pro něj kombinace tří faktorů: je jednodenní, koná se "ve městě", nikoli někde na odlehlé louce, a každoročně přiváží známá jména z oblasti rocku, metalu a punku. Letos přijedou Billy Talent, Zebrahead, Bad Religion, stále populárnější Bring Me To Horizon a headlineři Korn.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace