Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Kopriklani a Arkona zamíří do Česka

31. 7. 2015

Redakce

Nové album finských velikánů folkové muziky spatřilo světlo světa v květnu tohoto roku. V listopadu kapela míří do Česka, aby svým věrným fanouškům předvedla novou desku „Noita“.

DJ Ashba opouští Guns'N'Roses, chce se soustředit na Sixx AM

27. 7. 2015

Pearl

Americký kytarista Darren Jay Ashba, známý jako DJ Ashba, oznámil dnes otevřeným dopisem fanouškům svůj odchod z kapely Guns'N'Roses. Po šesti letech působení v této kapele se tak rozhodl posunout se v kariéře zase trochu jinam – důvodem je přání více se věnovat kapele Sixx AM.  

Benátská! z jiného úhlu pohledu: rockeři z TaFantastiky na festivalovém pódiu

26. 7. 2015

Pearl

Uplynulý víkend (23.-25. 7.) se ve sportovním areálu ve Vesci u Liberce konal již 23. ročník festivalu Benátská!. Na třech pódiích vystoupili převážně domácí interpreti, zahraničními headlinery byli němečtí metallisté Helloween. Na line-up festivalu – a zejména na jeho páteční část – se však lze podívat také trochu jinýma očima: sešlo se zde několik vynikajících osobností české rockové scény, jež všechny zároveň také spojuje působení v divadle TaFantastika.

Mark Lanegan se vrátí do Česka s novou deskou

22. 7. 2015

Redakce

Fanoušky Marka Lanegana čeká za necelý měsíc hned dvojitá radost. Americký zpěvák se v rámci letního turné zastaví 16. srpna v brněnském klubu Fléda. Někdejší spolupracovník Kurta Cobaina a Queens of the Stone Age zde představí svou osobitou a nekompromisní hru s bluesem, rockem a grungem

The Cinematic Orchestra přivezou do Prahy nové album

21. 7. 2015

Redakce

Britská skupina The Cinematic Orchestra chystá na podzim nové album a při té příležitosti vyrazí na evropské turné, jenž se zastaví ve třinácti evropských zemích. Hvězdy kultovního labelu Ninja Tune přijedou i do České republiky, zahrají 15. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. Koncert je součástí série dvaceti koncertů u příležitosti 20. narozenin Lucerna Music Baru.

Bon Jovi: fanouškovské album v srpnu, nová řadová deska příští rok

20. 7. 2015

Pearl

Dlouhé měsíce ticho po pěšině – a pak najednou blesk z čistého nebe. Tak to v současné době vypadá u newjerseyských rockerů Bon Jovi, kteří právě oznámili vydání nové desky, a to už 21. srpna. Deska ponese název Burning Bridges a nebude se zřejmě jednat o klasickou řadovou desku – kapela slibuje další řadové album až na příští rok. V září pak Bon Jovi zahájí turné po Asii.

Hrady CZ se po Rožmberku nad Vltavou přesune na Kunětickou horu

20. 7. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po Rožmberku nad Vltavou přesouvá 24. a 25. července do nového areálu na koňských pastvinách v podhradí Kunětické hory s malebným výhledem na hrad. Festival letos u příležitosti 11. ročníku svým návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace