Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Hudební festival Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na Bezdězu

26. 8. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po Bouzově přesouvá 28. a 29. srpna na Bezděz, kde svou letošní pouť zakončí. Festival letos u příležitosti svého jedenáctého ročníku návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty na dvou pódiích a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Film Janis: Little Girl Blue už na podzim

10. 8. 2015

Pearl

Na podzim se připravuje dokumentární film Janis: Little Girl Blue, který připomene Janis Joplin. V režii Amy Berg uvidíme portrét legendární bluesmanky a průkopnice ženského rockového zpívání, kterou v 27 letech dostihl její divoký život. Janis namluví zpěvačka Cat Power.

Fingers Up – Alternativní víkend plný dobré hudby je za námi!

9. 8. 2015

Redakce

V tak tropickém létě jako je letos se chce člověku jen ležet u vody a nic nedělat. Občas si loknout piva, převalit se z břicha na záda a být rád, že srdce a plíce pořád zvládají udžovat tělo v pochodu. Nicméně horko nehorko – je třeba si krom toho válení užít taky festivalovou atmosféru, poznat nové lidi, a poslechnout si dobrou hudbu. Na Fingers Up v Mohelnici šlo ovšem dělat oboje najednou! Festivalový areál měl totiž mimo jiné i bazén, který tento víkend zachránil spoustu lidí před absolutním přehřátím.

Evanescence: změna na postu kytaristy a koncerty v USA

9. 8. 2015

Pearl

Kapela Evanescence se vrací po tříleté pauze, během které zpěvačka Amy Lee porodila syna Jacka. Návrat ohlásili již v červenci, nyní přicházejí s další novinkou: z postu kytaristy odchází Terry Balsamo, novou posilou kapely bude kytaristka Jen Majura z německé folkmetalové kapely Equilibrium.

Everything Everything přivezou svou žhavou novinku

5. 8. 2015

Redakce

Z Manchesteru vzešlo mnoho vynikajících kapel a Everything Everything jsou jednou z nich. V červnu vydali své nové album Get To Heaven, se kterým přijedou i do Prahy. Neotřelý a drzý mix všeho, co v současné hudbě rezonuje od rocku přes funky až po elektroniku si můžete plnými doušky vychutnat 3. prosince v Paláci Akropolis. Vstupenky budou k dostání od 6.8. v 10:00 na GoOut.cz a Ticketpro.

Putovní festival Lollapalooza láká do Berlína na Muse a očekává rekordní návštěvnost

5. 8. 2015

Redakce

Historicky první zastávka amerického festivalu Lollapalooza v Evropě proběhne 12. a 13. září v Berlíně na letišti Tempelhof, které je návštěvníkům dobře známé coby dřívější místo konání Berlin Festivalu. Skvělý program, který čítá okolo padesáti vystupujících, včetně hvězd jako Muse nebo Macklemore & Ryan Lewis, by v mnoha případech vyprodal několik samostatných koncertů.

Hudební festival Hrady CZ se po Kunětické hoře představí na Švihově

31. 7. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po Kunětické hoře představí 31. července a 1. srpna na Švihově. Festival letos u příležitosti 11. ročníku svým návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti. Páteční program zahájí v 18 hodin koncert kapely Wohnout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace