Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Vyhrajte 2 vstupenky na festival Fingers Up! - ukončeno

14. 7. 2015

Jakub Konopka

Festival Fingers Up, který se uskuteční 7. - 8. srpna v Olomouckém kraji, vybočuje z řady a láká na nevšední program plný zážitků. Návštěvník si je užije ve čtyřech zónách, Art, Fashion, Gastro a Sport. Nebuďte pozadu a užijte si parádní akcí zdarma! U nás můžete vyhrát 2 vstupenky.  

Masters Of Rock 2015: čtyři dny metalu a pohodové atmosféry

13. 7. 2015

Pearl

Ve dnech 9.-12. 7. se ve Vizovicích konal 13. ročník mezinárodního festivalu Masters Of Rock. Tradiční přehlídka slavných i méně známých jmen především z oblasti metalové hudby přiláká každoročně do areálu likérky Rudolf Jelinek přes 30.000 lidí. Festival je známý svou pohostinností a pohodovou atmosférou, která tady vládne. Letošní ročník byl velmi vydařený co do návštěvnosti, počasí i předvedených výkonů kapel...ale hezky popořadě...

Hrady CZ se po Točníku přesouvají na Rožmberk nad Vltavou

13. 7. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po startu na hradě Točník přesouvá 17. a 18. července do blízkosti malebného hradu Rožmberk nad Vltavou. Festival letos u příležitosti 11. ročníku svým návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Lindsey Stirling vystoupí ve Žlutých lázních už v sobotu

10. 7. 2015

Redakce

Americká senzace Lindsey Stirling vystoupí již tuto sobotu pod širým nebem ve Žlutých lázních.  Do Prahy se vrací s novou show po podzimním vyprodaném koncertě v Incheba Aréně. Přiveze s sebou svůj jedinečný mix houslí, taneční hudby a nápaditých choreografií.

Rock For People Europe: Modestep ohromil Plzeň

4. 7. 2015

Jakub Konopka

Rock For People si ve své Europe edici poprvé vyzkoušel městské prostředí a má to říž! Tradiční vizuální styl RfP v kombinaci s prostory někdejších továrních budov plzeňské městské dopravy a několikametrových ocelových plastik sochaře Čestmíra Sušky vytváří až steam punkový nádeh, což není vůbec na škodu.

Patricia Kelly u nás odehrála dva koncerty na přání

2. 7. 2015

Pearl

Celkově potřetí zavítala minulý týden do naší republiky Patricia Kelly. Někdejší členka legendárních Kelly Family vystupovala sólově v Praze už v letech 2010 a 2012, kdy si navíc udělali s manželem Denisem v našem hlavním městě romantickou dovolenou. Letos přijela sama, avšak strávila zde o to delší čas: čtyři dny, během kterých stihla nejen dva koncerty na našem území (Praha a Olomouc), ale také spoustu rozhovorů.

Nový putovní festival Overtone startuje v Riegrových sadech

1. 7. 2015

Redakce

Na české festivalové mapě se objevuje zbrusu nové jméno – Overtone Festival. Ten však není jenom další náplní pro jeden letní víkend. Overtone je netradiční zejména svým konceptem – proběhne čtyřikrát do roka, pokaždé na jiném místě v Praze nebo Brně. Overtone představí vždy tři až čtyři účinkující vybrané tak, aby kvalita převažovala nad kvantitou. První edice se uskuteční už 15. srpna v Riegrových sadech na pražských Vinohradech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace