Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Hudební festival Hrady CZ zakončí svou letošní pouť na Bezdězu

26. 8. 2015

Redakce

Hudební festival Hrady CZ se po Bouzově přesouvá 28. a 29. srpna na Bezděz, kde svou letošní pouť zakončí. Festival letos u příležitosti svého jedenáctého ročníku návštěvníkům nabízí rozšířený páteční program s šesti koncerty na dvou pódiích a po loňských ohlasech také opět komfortní stanování ve VIP Hradních kempech, organizátoři lákají také na rozšířený program pro děti.

Film Janis: Little Girl Blue už na podzim

10. 8. 2015

Pearl

Na podzim se připravuje dokumentární film Janis: Little Girl Blue, který připomene Janis Joplin. V režii Amy Berg uvidíme portrét legendární bluesmanky a průkopnice ženského rockového zpívání, kterou v 27 letech dostihl její divoký život. Janis namluví zpěvačka Cat Power.

Fingers Up – Alternativní víkend plný dobré hudby je za námi!

9. 8. 2015

Redakce

V tak tropickém létě jako je letos se chce člověku jen ležet u vody a nic nedělat. Občas si loknout piva, převalit se z břicha na záda a být rád, že srdce a plíce pořád zvládají udžovat tělo v pochodu. Nicméně horko nehorko – je třeba si krom toho válení užít taky festivalovou atmosféru, poznat nové lidi, a poslechnout si dobrou hudbu. Na Fingers Up v Mohelnici šlo ovšem dělat oboje najednou! Festivalový areál měl totiž mimo jiné i bazén, který tento víkend zachránil spoustu lidí před absolutním přehřátím.

Evanescence: změna na postu kytaristy a koncerty v USA

9. 8. 2015

Pearl

Kapela Evanescence se vrací po tříleté pauze, během které zpěvačka Amy Lee porodila syna Jacka. Návrat ohlásili již v červenci, nyní přicházejí s další novinkou: z postu kytaristy odchází Terry Balsamo, novou posilou kapely bude kytaristka Jen Majura z německé folkmetalové kapely Equilibrium.

Everything Everything přivezou svou žhavou novinku

5. 8. 2015

Redakce

Z Manchesteru vzešlo mnoho vynikajících kapel a Everything Everything jsou jednou z nich. V červnu vydali své nové album Get To Heaven, se kterým přijedou i do Prahy. Neotřelý a drzý mix všeho, co v současné hudbě rezonuje od rocku přes funky až po elektroniku si můžete plnými doušky vychutnat 3. prosince v Paláci Akropolis. Vstupenky budou k dostání od 6.8. v 10:00 na GoOut.cz a Ticketpro.

Putovní festival Lollapalooza láká do Berlína na Muse a očekává rekordní návštěvnost

5. 8. 2015

Redakce

Historicky první zastávka amerického festivalu Lollapalooza v Evropě proběhne 12. a 13. září v Berlíně na letišti Tempelhof, které je návštěvníkům dobře známé coby dřívější místo konání Berlin Festivalu. Skvělý program, který čítá okolo padesáti vystupujících, včetně hvězd jako Muse nebo Macklemore & Ryan Lewis, by v mnoha případech vyprodal několik samostatných koncertů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace