Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

LUCA TURILLI se svou kapelou RHAPSODY vyjíždí na turné - PROMETHEUS CINEMATIC TOUR 2016!

9. 10. 2015

Redakce

Luca Turilli je italský kytarista a skladatel, který v roce 1993 založil spolu s klávesistou Alexem Staropoli symfonic metalovou kapelu RHAPSODY, hrající tzv. Hollywood metal, později Film Score Metal. Společně takto ustanovili zbrusu nový hudební směr, který v sobě zahrnuje epický, velkolepý power speed metal s vášnivostí filmových soundtracků a texty opírající se o fantasy ságy. 

Miss Metalshop vstupuje do posledního týdne. Hlasujte pro vítězku!

9. 10. 2015

Redakce

Už takřka měsíc hledá Metalshop nejkrásnější metalistku Česka a Slovenska. Za tu dobu se do ankety přihlásilo přes 400 dívek, které aktuálně bojují o ceny v hodnotě 15000 Kč a možnost celý příští rok spolupracovat s největším rock/metal shopem u nás. Že to zní lákavě? Tak do toho pojďte s námi! Ještě pořád máte šanci se zaregistrovat a rychle posbírat co největší množství hlasů, ale pozor: Končíme už 15. října!

Americké duo TWENTY ONE PILOTS (US) míří do Prahy

9. 10. 2015

Redakce

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 5. února příštího roku americké duo Twenty One Pilots. V rámci své první návštěvy České republiky představí nové album Blurryface. Vstupenky v ceně 550 Kč budou v prodeji od 9. října v 10 hodin na GoOut.cz a Ticketpro. Show je součástí koncertní série Excelent Jukebox.

Václav Noid Bárta sklidil úspěch v roli Ježíše

6. 10. 2015

Pearl

V uplynulém týdnu (1.-3. 10.) se v hlavní roli muzikálu Jesus Christ Superstar v Hudebním divadle Karlín v Praze premiérově objevil Václav Noid Bárta. Nejznámějšímu českému představiteli Ježíše Kamilu Střihavkovi nedovolily zdravotní důvody vystupovat, a tak vedení divadla přistoupilo k novému nastudování této náročné role jiným umělcem. Spolu s Václavem Bártou absolvovala svou premiéru v roli Máří Magdaleny také Eva Burešová, která v tomto muzikálu dosud vystupovala v company.

Rodina Janis Joplin prodává její slavné pomalované auto

26. 9. 2015

Pearl

Rodina „první dámy rocku a blues“ Janis Joplin se rozhodla prodat v aukci slavné porsche, ve kterém se Janis na konci 60. let proháněla po Sunset Boulevardu v San Franciscu. Kabriolet Porsche 356 roku výroby 1964 byl dvacet let vystaven v Rock and Roll Hall of Fame v Clevelandu. Proč se rodina nyní rozhodla jinak, není přesně známo.

Disclosure přinesou do Prahy nové album

23. 9. 2015

Redakce

Svou českou premiéru si odbyli loni ve vyprodaném SaSaZu. Po dvou letech se vrátí do Prahy, kde představí nové album Caracal, na kterém se podílel hvězdy jako Sam Smith, Lorde nebo The Weeknd. Britské elektronické duo Disclosure vystoupí 14. 2. 2016 v pražské Malé sportovní hale (dříve Incheba Aréna). Předprodej první vlny vstupenek bude zahájen v pátek 2. října za 750 Kč na GoOut.cz a Ticketpro. Po vyprodání se cena o 100 korun zvyšuje.

SHE DREW A GUN doprovodí Finka

21. 9. 2015

Redakce

Angličtí freak folkaři She Drew a Gun doprovodí Finka na jeho podzimním turné. Zahrají 9. listopadu v pražském Roxy a o den později na brněnské Flédě. Půjde vůbec o první možnost vidět čerstvý objev BBC 6 v České Republice.

Kathy Kelly v Ostravě: letos podruhé v ČR

20. 9. 2015

Pearl

Jak Kathy Kelly slíbila na Facebooku pár dní po svém vystoupení v Praze 21. 2., tak také plní: letos zahraje ještě jednou v ČR, a to tentokrát v Ostravě, v Domě kultury Akord. Den před koncertem v Ostravě, 25. 9., uspořádá Kathy od 16:00 ještě autogramiádu v krásném prostředí Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, v prostorách Fojtství. Vstupenky na eventim.cz.

Hledá se nejkrásnější metalistka roku 2015. Vybírejte s námi!

18. 9. 2015

Redakce

Je k nevíře, že až do loňského roku neměl metal svou vlastní soutěž krásy, která by světu dokázala, kolik nádherných dívek holduje té nejtvrdší muzice. Byly tady pokusy, nesmělé náznaky a letmá soutěžení. Pořád se ale jenom opatrně klouzalo po povrchu. My jsme tomu učinili přítrž a letos v nastoleném trendu hodláme pokračovat! Jsme tady od toho, abychom už podruhé vyhlásili novou metalovou královnu krásy!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace