Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Nový putovní festival Overtone startuje v Riegrových sadech

1. 7. 2015

Redakce

Na české festivalové mapě se objevuje zbrusu nové jméno – Overtone Festival. Ten však není jenom další náplní pro jeden letní víkend. Overtone je netradiční zejména svým konceptem – proběhne čtyřikrát do roka, pokaždé na jiném místě v Praze nebo Brně. Overtone představí vždy tři až čtyři účinkující vybrané tak, aby kvalita převažovala nad kvantitou. První edice se uskuteční už 15. srpna v Riegrových sadech na pražských Vinohradech.

Kapela Rage přijede koncem roku do Zlína

1. 7. 2015

Redakce

Heavy / power metalové trio RAGE se na podzim vydá na cesty, aby formou speciální  BLACK IN MIND 20TH ANNIVERSARY TOUR oslavilo 20. výročí alba „Black In Mind“, které bylo vydáno v roce 1995. Kromě těch největších hitů na pódiu zazní samozřejmě písně z oslavovaného alba.

Program autogramiád na Masters Of Rock

30. 6. 2015

Pearl

Jako každý rok budou mít návštěvníci festivalu Masters Of Rock šanci na osobní setkání se svými oblíbenými hudebníky, kteří vystoupí v programu. Můžete si tak odnést podpis např. od Within Temptation, Xandrie, The Exploited, Sonata Arctica, Powerwolf, Gamma Ray, Nightwish, Arakainu, či se vyfotit s Dymytry v jejich predátorských maskách.

Německý festival MELT! letos s Kylie Minogue, Alt-J, London Grammar a dalšími

29. 6. 2015

Redakce

Stálice na poli evropských festivalů a jedna z nejúžasnějších akcí tohoto druhu nabídne ve dnech 17. – 19. července 2015 výběr umělců, které společně na jednom místě jen tak neuslyšíte. Na poloostrově Ferropolis na jezeře Gremmin se letos potkají hvězdy světového popu, které vystřídají např. producenti minimal techna nebo 75ti letý průkopník disca.

Kanadští Purity Ring vystoupí koncem roku v Praze

26. 6. 2015

Redakce

Jejich debutové album způsobilo na nezávislé hudební scéně pěkný rozruch. Futuristický pop učaroval jak fanouškům, tak kritikům. Letos Purity Ring vydali druhou desku, kterou představí 5. listopadu 2015 v klubu Roxy i českému publiku.

Rock for People Europe začíná v Plzni již příští pátek

26. 6. 2015

Redakce

Vydatná porce muziky prakticky ze všech států Evropy. Písečná pláž s lehátky, koktejl barem a k tomu hudba od známých DJs až do rána. Kinokavárna a filmová přehlídka oscarových snímků, novinek studentů českých filmových škol i kultovních seriálů a k tomu nádavkem diskuze s filmovými tvůrci. Trh s designovým oblečením a make-up artisti, kteří návštěvníky promění k nepoznání, současný design na několik způsobů…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace