Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Beseda u Bigbítu: objevování, překvapení i tradice

7. 8. 2017

Skuli

Letos se již po pětadvacáté v topolovém hájku u Tasova údálo něco neskutečného. Festival Beseda u Bigbítu, který je na naše poměry skutenčně unikátní úplně ve všem. V lokaci, hudební náplni, přístupu pořadatelů i v chování návštěvníků. Kdo nebyl, o dost přišel.

Hrady CZ - Na Kuňce to letos bylo skutečně dechberoucí

24. 7. 2017

Skuli

Doba, kdy se velké festivaly snažily k našlapanému programu českých hudebníků přihodit nějaké lákavé zahraniční kapely a naopak, už pomalu ustupuje. Jsou akce, které se soustředí především na zahraniční hudbu a nemají potřebu doplňovat line-up většími českými interprety a pak naopak takové, které se zaměřují především na ta nejzvučnější jména, co současná česká, potažmo slovenská, hudební scéna nabízí. Nejvýznamějším z nich je HRADY CZ. A my jsme se byli o víkendu podívat na "druhé zastávace" tohoto festivalového tour a to konkrétně na Kunětické hoře u Pardubic.

The Legends Rockfest představil známá jména i nastupující mládí

24. 7. 2017

Pearl

Jednou za rok, třetí týden v červenci, ožívá areál Autokempu U Věže v Hořicích festivalem The Legends Rockfest. Festival, který organizuje manželský pár Zdeněk a Bobina Lhotovi, je vyhlášený svou přátelskou a rodinnou atmosférou. Na svém pódiu hostí jak známá a dnes již vpravdě legendární jména české rockové a metalové hudby, tak nastupující mládí.

Koněšínskej bigbít: neobyčejný festival v prostředí Leteckého muzea

19. 7. 2017

Pearl

3. srpna startuje první ročník festivalu Koněšínskej bigbít. Koná se v neobvyklém, ale o to zajímavějším prostředí Leteckého muzea v Koněšíně na Vysočině, v areálu Radarka. Na festivalu nenajdete "profláklá" jména, která vystupují všude okolo, naopak si můžete vyslechnout produkci některých part, na které v létě jen tak někde nenarazíte.

Kamila Nývltová září na kolonádě i v ringu

13. 7. 2017

Redakce

Zpěvačka Kamila Nývltová pracuje ještě pilněji než kdy dříve. Letos se nejblíž k dovolené dostala zatím při natáčení videoklipu a focení kalendáře v Egyptě. A tam o žádném polehávání na sluníčku nemohla být řeč. Mezi vystoupeními na festivalech, Kleopatra TOUR a dalších akcích a prací na své rozjížděcí se sólové kariéře v novém stylu si našla čas i na návštěvu filmového festivalu v Karlových Varech a Mistrovství ČR v MMA.

Michael Patrick Kelly představí desku "iD" i u nás

9. 7. 2017

Pearl

Michael Patrick Kelly vydal v červnu novou desku nazvanou iD. Název, který znamená identitu, byl zvolen jako výraz toho, že deska je osobní, dal do ní co nejvíc ze sebe. Album věnoval všem, kdo mají kvůli své identitě – kvůli tomu, že jsou třeba něčím jiní – potíže ve společnosti. 19. srpna představí svůj sólový program včetně písní z desky iD i u nás: vystoupí s plnohodnotným koncertním setem na Happy Faces Festivalu v Sedmihorkách u Turnova.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace