Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Guns'N'Roses v Praze: Tři a čtvrt hodiny vyšperkované muziky

6. 7. 2017

Pearl

Not in this lifetime – v tomhle životě ne. Tak odpověděl Axl Rose v roce 2012 na otázku, jestli ještě někdy uvidíme Guns'N'Roses pohromadě ve staré sestavě. Ovšem Axl míní a Pánbůh mění, a tak nakonec podle této odpovědi dostalo jméno světové turné, které svedlo na pódium tři pětiny původního obsazení. 4. července zavítali i na letiště v pražských Letňanech.

Festival Hrady CZ oznamuje kompletní program s Richardem Müllerem, Tomášem Klusem, Mig 21, Arakainem a Lucií Bílou a dalšími interprety

4. 7. 2017

Redakce

Kompletní program svého třináctého ročníku oznamuje festival Hrady CZ. Ten svou hradní "šňůru" odstartuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní tour uzavře na slovenském hradě Červený kameň.

Příští týden odstartuje největší slovenský festival Pohoda

28. 6. 2017

Redakce

Jedenadvacátý ročník slovenského festivalu Pohoda otevře na tři dny své brány na letišti v Trenčíně již ve čtvrtek 6. července. Na devatenácti scénách vedle sebe stanou prověřené legendární ikony i mladí umělci, kteří obstojně čeří stojatější vody. Jmenujme The Jesus And Mary Chain, alt-J, M.I.A., Birdy, Solange nebo Jake Bugga.

Newyorští buskeři Lucky Chops vtrhnou na Flédu s Walterem

28. 6. 2017

Redakce

Buskerská senzace z newyorského metra se vrací do České republiky. Pětice hudebníků Lucky Chops vystoupí 2. srpna na brněnské Flédě. Publikum roztančí živelnými covery světových hitů s neobvyklým nástrojovým obsazením a představí vlastní skladby z čerstvého EP Walter, které kromě strhujícího aranžmá hitu Beatles Helter Skelter nabízí pět původních skladeb. Některé z nich ovlivněné elektronickou hudbou naznačují mimořádně zajímavou budoucí podobu Lucky Chops.

Marta Töpferová a Milokraj - nové studiové album "Tento svět"

14. 6. 2017

Redakce

Deváté CD Marty Töpferové „Tento svět“, je vyvrcholením velmi dynamické a fascinující hudební kariéry. Album představuje nejnovější autorské písně a texty z Martiny tvorby, společně s texty tří českých básníků - Věry Provazníkové, Jana Zahradníčka a Antonína Sovy. Písně čerpají inspiraci z české a moravské lidové hudby, ze španělského flamenca, latinskoamerických prvků a různorodé newyorské hudební scény, kde Marta strávila šestnáct let.

MoveBreakers slaví své 2. narozeniny!

14. 6. 2017

Redakce

Kapela MoveBreakers, která je známá svým osobitým stylem a živelnou energií, oslaví své druhé narozeniny 18. 6. 2017 na lodi (A)void Floating Gallery od 16 hod. Fanoušci tohoto electro-swingového cirkusu se mohou těšit na řadu hostů, swingový workshop, soutěže i narozeninové překvapení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace