Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

The Tap Tap představí svůj nový videoklip již tuto sobotu na festivalu Pojď dál - VSTUP ZDARMA

11. 5. 2017

Redakce

Již tuto sobotu představí svůj nový videoklip Noha na kolejích kapela The Tap Tap na již pátém ročníku festivalu hudby a pohybu Pojď dál, který se koná již tuto sobotu 13. května v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v areálu Jedličkova ústavu a škol na Vyšehradě. Premiéra proběhne během jejich podvečerního koncertu. Vstupné na obě části festivalu je zdarma. Začínáme již v 10 hodin dopoledne.

Z mostu střemhlav na vozíku aneb festival Pojď dál 2017

4. 5. 2017

Redakce

Kapela The Tap Tap připravuje již pátý ročník festivalu hudby a pohybu Pojď dál. Ten se již tradičně pořádá v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě. Letošní program je opět o něco bohatší, než v minulých ročnících a co je nejlepší - vstupné je zdarma.

Gorillaz v Praze!

2. 5. 2017

Redakce

Rozhodně nebudeme vůbec přehánět, když řekneme, že se na návrat Gorillaz čekalo netrpělivě, nedočkavě a rozechvěle. Ale dočkali jsme se. Už 14. 11. vystoupí v pražšké O2 aréně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace