Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně

Kanadští rockeři Three Days Grace se vrací na Rock for People

29. 3. 2017

Jakub Konopka

Dva roky po úspěšné premiéře se na Rock for People vrací energická legenda severoamerického post-grunge a alt-metalu - kanadští Three Days Grace! Připojí se tak k dalším potvrzeným hvězdám v čele s Die Antwoord, Evanescence, Foster The People, Cage The Elephant, Deez Nuts a dalším. Od 4. do 6. července se na Rock for People představí přes 100 tuzemských a zahraničních kapel, muzikantů a DJs.

Kelly Family v roce 2018 v Praze! Slavná kapela rozšiřuje své turné

28. 3. 2017

Pearl

Nedávno jsme informovali o návratu Kelly Family ve velkém stylu: s novým klipem, deskou, třemi koncerty v legendární Westfalenhalle a koncertním turné pro rok 2018. Dnes české fanoušky zastihla ještě zajímavější zpráva: Kellyovi přijedou také k nám! 8. 3. vystoupí obnovená Kelly Family v O2 Areně. Vstupenky budou k dostání od pátku 31. 3.

Nasty Ratz mají venku klip v produkci Beau Hilla

22. 3. 2017

Redakce

Nový klip k písni Price Of Love si pro své příznivce připravila glam-rocková parta Nasty Ratz. Píseň je předzvěstí nového alba, které vyjde pod řeckým vydavatelstvím Sleaszy Rider. Klip produkoval Beau Hill, kterého známe ze spolupráce s kapelami jako Europe, Ratt či Warrant. Nasty Ratz se také chystají vydatně koncertovat, a to u nás i v zahraničí.

Již za necelé tři týdny vystoupí v Praze a v Brně chorvatský klavírista Maksim Mrvica. V premiéře vystoupí spolu s bubeníkem.

20. 3. 2017

Redakce

Maksim Mrvica se připravuje na svou již třetí koncertní návštěvu České Republiky.  Za necelé tři týdny představí v Praze v divadle Hybernia a v Brně v Sono Centru svůj nový klavírní program. Pražský koncert je již vyprodán, ale pořadatel pro velký zájem uvolňuje do prodeje několik dalších míst. Na Brněnský koncert ještě vstupenky v základních kategoriích k dispozici jsou.

Schlager je Schlager. Maite je Schlager, ale je jiná

19. 3. 2017

Pearl

O víkendu jsme navštívili drážďanský koncert Maite Kelly, zpěvačky, která má za sebou dlouholetou hudební kariéru, během které prošla několika etapami: působila v Kelly Family, jako sólová umělkyně se nyní věnuje stylu Schlager, nechala se výrazně hudebně ovlivnit vítězstvím v taneční soutěži známých osobností Let's Dance, ale známe ji i jako písničkářku s kytarou. O tom všem vypráví její současný program Sieben Leben für Dich - Die wunderbare Welt der Maite Kelly (Mám pro tebe sedm životů - Báječný svět Maite Kelly).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace