Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Metaloví piráti Alestorm vydají nové album

14. 6. 2014

Jakub Konopka

Prozatím toho o albu moc nevíme a tak můžeme jen doufat, že se bude jednat o typický pirate metal, na který jsme u Alestorm zvyklí. Časem by se měly objevovat informace o jednotlivých skladbách, albu jako takovém, ale i speciálním vydání. Momentálně máme k dispozici, alespoň názvy jednotlivých skladeb.

Votvírák tento víkend zahájí festivalovou sezónu 2014

12. 6. 2014

Jakub Konopka

Festival Votvírák - český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení  českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne již tento víkend 13. - 15.6.2014. Podle organizátorů má být počasí perfektní, přípravy kapel jsou také téměř hotovy, už se čeká jen na víkend.

JamRock - 7. ročník jednoho z největších festivalů u nás, bude letos ještě větší.

10. 6. 2014

Jakub Konopka

Vše se bude odehrávat na celkem 7 pódiích, 3 dny, ve dvou areálech. Krom skupin diváci uvidí baviče, iluzionisty světové úrovně, proběhnou autogramiády sportovců a herců ze současných populárních seriálů jako je Ulice nebo Kriminálka Anděl.Samozřejmě, že si tady však vychutnáte i ty nejžádanější , jako jsou Tomáš Klus, Mandrage, Horkýže Slíže, nebo MIG 21.

Tarja Turunen zavítá opět do ČR a dokonce 2x

10. 6. 2014

Jakub Konopka

Kdo by neznal bývalou zpěvačku od Nightwish, která po určitých neshodách s kapelou skončila osamocena a hned se vydala  na dráhu sólo zpěvačky, na které ji doprovázel i světoznámý bubeník Mike Terrana. Nyní v roce 2014 máme zase šanci vidět tuto ženskou metalovou ikonu na vlastní oči a slyšet na vlastní uši. Tarja se u nás totiž zastaví hned dvakrát.

Šílenství jménem Tomorrowland začíná již za 38 dní

8. 6. 2014

Jakub Konopka

České festivaly jako Rock for People nebo Colours of Ostrava jsou každoročně lákadlem pro desetitisíce návštěvníků. Tyto festivaly jsou samozřejmě známé a kvalitní, napadlo vás ale někdy, jak musí vypadat ty nejlepší hudební festivaly světa? Do této kategorie se právě bezpochyby řadí i belgický festival Tomorrowland.

JamRock pohlídá a zábaví vaše děti zdarma

7. 6. 2014

Redakce

Chcete na JamRock a nemáte pro svoje dítko hlídání? Nevadí! Jednou z největších novinek JamRocku je kompletní páteční a sobotní dětský program i s certifikovaným hlídáním a to všechno zdarma! Díky projektu Rodinné pasy, Pardubickému, Královéhradeckému kraji a několika soukromým firmám vám děti zabaví i pohlídají. 

Dvacátý Rock for People slibuje party s hvězdami – už za měsíc!

6. 6. 2014

Redakce

To nejlepší z mamutích hudebních akcí i vyprofilovaných showcasových přehlídek z celého světa nabídnou už za měsíc pořadatelé jubilejního dvacátého ročníku hudebního festivalu Rock for People. Návštěvníci Festivalparku v Hradci Králové budou moci vybírat z pestrého menu o více než 200 položkách.

Hentai Corporation nahradí Megadeath na červnovém Aerodorme

6. 6. 2014

Redakce

Poté, co Megadeth z důvodů smrti baskytaristova bratra odvolali v závěru minulého týdne svoji účast na červnovém Aerodromu, se pořadatelé festivalu rozhodli jejich koncertní čas věnovat poprvé české skupině. Tuzemskou scénu budou 17.června v Praze na Incheba Open Air proti zahraničnímu čtyřlístku Avenged Sevenfold, Limp Bizkit, Rob Zombie a Powerman 5000 hájit pražští Hentai Corporation.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace