Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Ve středu startuje Rock for People – dvacátý, hvězdný, bezbariérový…

1. 7. 2014

Jakub Konopka

200 zahraničních a českých kapel, rekordní počet špičkových DJ’s a nespočet nehudebních aktivit. To je 20. ročník festivalu Rock for People, který začíná již tento čtvrtek 3. 7. ve Festivalparku v Hradci Králové. Brány se ovšem návštěvníkům otevřou již o den dříve, tedy ve středu 2. července, kdy se koná tradiční Večírek pro nedočkavé.

Festival Mighty Sounds zveřejnil poslední várku kapel

1. 7. 2014

Jakub Konopka

Festival Mighty Sounds, jenž v sobě každoročně snoubí energické ska, rockabilly a punkové nářezy s pohodovými reggae vlnami, zveřejnil poslední várku kapel, které na něm vystoupí. Kapely se tradičně nesou v duchu těchto žánrů, takže příznivci oldschoolových kytar, nagelovaných vlasů nahoru, svižných temp ale i šíření míru a lásky, si zajisté přijdou na své.

30 Seconds to Mars uvedou před koncertem v Praze dokument Artifact

26. 6. 2014

Jakub Konopka

Thirty Seconds To Mars představí osobně v Praze v předvečer jejich koncertu v Tipsport Areně dokument Artifact!  Vstupenky na projekci, která se uskuteční v neděli ve 13 hod v kině Atlas, jsou k zakoupení na adventuresinwonderland.com. K dispozici jsou jak standardní tak VIP vstupenky, které zahrnují i možnost vstupu na následnou diskuzi o dokumentu s jeho autorem Jaredem Leto.

Sziget získává další hvězdné headlinery! Tentokrát přibyli Korn a NOFX

26. 6. 2014

Jakub Konopka

Do hvězdami přeplněného line-upu Sziget festivalu přibyli další headlineři – Korn a NOFX, kteří uzavírají seznam interpretů hlavního pódia. Festival zpestří svými koncerty i Angel Haze a The BossHoss. Skvělou novinkou je také vydání nové festivalové mobilní aplikace, v které už nyní najdete přesný časový harmonogram koncertů! Sziget festival, nejlepší party léta, už za 52 dní – od 11. do 18. srpna v Budapešti.

Rozhlasový Big Band Gustava Broma a Blue Effect připomenou na RfP legendární Novou syntézu

25. 6. 2014

Jakub Konopka

Hned tři velké pojmy československého rocku a jazzu posledních padesáti let se protnou v zajímavém projektu, který premiérově zazní na letošním festivalu Rock for People. Ten se od 3. do 5. července koná v areálu hradeckého Festivalparku. Radim Hladík a jeho Blue Effect se v sobotu 5. 7. spojí s Rozhlasovým Big Bandem Gustava Broma, aby znovu živě zahráli skladby ze dvou alb Nová syntéza a Nová syntéza 2.

12. MoR očekává přes 20 000 návštěvníků a kapely z 37 zemí

24. 6. 2014

Jakub Konopka

Jako každý rok se Vizovice, ležící 15 km od Zlína, už příští měsíc promění v metropoli rockové a metalové hudby! Kultovní festival Masters of Rock láká tisíce fanoušků z celého světa (doposud jsme vstupenky odeslali do 37 zemí, mj. do USA, Mexika, Kolumbie, Japonska, Izraele, Dubaje nebo na Kypr) na svou opojnou atmosféru, kterou nabízí areál likérky R. Jelínek obklopený Vizovickými vrchy.

Zpátky ke kořenům s přáteli – Rock for People slaví 20 let!

18. 6. 2014

Jakub Konopka

Zpět ke kořenům svým, hudebním i festivalovým, se letos vrací organizátoři festivalu Rock for People, kteří na 23. srpna chystají v Českém Brodě velkolepou oslavu 20. narozenin. Po „velkém“ Rock for People, který proběhne 3. – 5. 7. ve Festivalparku v Hradci Králové, budou mít fanoušci tohoto festivalu ještě jednu možnost užít si jeho jedinečnou atmosféru.

Metaloví piráti Alestorm vydají nové album

14. 6. 2014

Jakub Konopka

Prozatím toho o albu moc nevíme a tak můžeme jen doufat, že se bude jednat o typický pirate metal, na který jsme u Alestorm zvyklí. Časem by se měly objevovat informace o jednotlivých skladbách, albu jako takovém, ale i speciálním vydání. Momentálně máme k dispozici, alespoň názvy jednotlivých skladeb.

Votvírák tento víkend zahájí festivalovou sezónu 2014

12. 6. 2014

Jakub Konopka

Festival Votvírák - český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení  českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne již tento víkend 13. - 15.6.2014. Podle organizátorů má být počasí perfektní, přípravy kapel jsou také téměř hotovy, už se čeká jen na víkend.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace