Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Steven Seagal se předvede na Rock for People 2014!

6. 5. 2014

Redakce

Filmová hvězda 90.let, kterou zná snad každý, má kromě zapálení pro bojové umění také hudební vlohy, které plně využívá se svou bluesou kapelou. A nám se naskýtá možnost vidět Stevena s kytarou v ruce na letošním Rock for People.

DESPERADOS HIGH JUMP letos již po patnácté a zase jinak

6. 5. 2014

Redakce

Během něj si bude moci návštěvník vyzkoušet nejen skoky do vody za asistence profesionála ale zažít mnoho kulturních zážitků. Hlavním tahákem hudebního programu je britská kapela Stereo Mcs. Dále vystoupí Pipes and Pints, Loo a Placido, Indy a Wich a mnoho dalších. Zajimavostí bude také exhibiční vystoupení akrobatického letce Martina Šonky, který pravidelně startuje v závodech Red Bull Air Race.

Metalfest 2014 oznámil harmonogram autogramiád

6. 5. 2014

Redakce

Pokud se na festival chystáte za Vaší oblíbenou kapelou a chtěli by jste mít něco na památku tak máte možnost. Autogramiády kapel proběhnou na Prosperita Meet & Greed Stage, na které bude možnost získat podpisy i se vyfotit.

Již. 12. ročník Masters of Rock také odhaluje svůj line-up

1. 5. 2014

Redakce

Jako každý rok se Vizovice, ležící 15 km od Zlína, promění v metropoli rockové a metalové hudby! Kultovní festival Masters of Rock láká desetitisíce fanoušků z celého světa - doposud jsme vstupenky odeslali do 24 zemí - na svou opojnou atmosféru, kterou nabízí areál likérky R. Jelínek obklopený Vizovickými vrchy.

METALFEST OPEN AIR odhaluje kompletní LINE-UP

30. 4. 2014

Redakce

Tradiční svátek vyznavačů té nejtvrdší odnože rocku - Metalfest Open Air - vstupuje do své druhé pětiletky! Stává se zvykem, že vždy na přelomu května a června zní nad amfiteátrem Lochotín řízná muzika těch největších ikon metalové scény a to v jedinečné atmosféře prostředí přírodního plzeňského amfiteátru.

10 důvodů proč jet na Sziget festival 2014

29. 4. 2014

Redakce

Dlouho očekávané vystoupení Blink-182 na Sziget festivalu se letos konečne stane skutečností! Tato populární americká kapela zahraje 11. srpna (Den -1) spolu s dalšími hvězdami, jejichž jména budou prozrazena později. Fantastický hvězdný line-up Szigetu 2014 nově doplňují Cee Lo Green a Jimmy Eat World. Navíc je již oficiálně potvrzeno, že tzv. “nultý den” (Den 0) vystoupí Casper, A Day To Remember a Fedde le Grand.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace