Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

H2O v Praze předvedli show, na kterou se lehce nezapomene

29. 10. 2015

Redakce

New Yorkští HC veteráni H2O působí na scéně už od roku 1994, kdy se frontman Toby Morse rozhodl, že by chtěl nejen tahat bedny kolegům ze Sick Of It All ale i hrát svoji vlastní hudbu. V tomto případě hardcore punk jako řemen silně ovlivněný skate and straight edge scénou, kterým H2O začali psát svoji kapitolu New Yorkského hardcoru.

Fingers Up – Alternativní víkend plný dobré hudby je za námi!

9. 8. 2015

Redakce

V tak tropickém létě jako je letos se chce člověku jen ležet u vody a nic nedělat. Občas si loknout piva, převalit se z břicha na záda a být rád, že srdce a plíce pořád zvládají udžovat tělo v pochodu. Nicméně horko nehorko – je třeba si krom toho válení užít taky festivalovou atmosféru, poznat nové lidi, a poslechnout si dobrou hudbu. Na Fingers Up v Mohelnici šlo ovšem dělat oboje najednou! Festivalový areál měl totiž mimo jiné i bazén, který tento víkend zachránil spoustu lidí před absolutním přehřátím.

Masters Of Rock 2015: čtyři dny metalu a pohodové atmosféry

13. 7. 2015

Pearl

Ve dnech 9.-12. 7. se ve Vizovicích konal 13. ročník mezinárodního festivalu Masters Of Rock. Tradiční přehlídka slavných i méně známých jmen především z oblasti metalové hudby přiláká každoročně do areálu likérky Rudolf Jelinek přes 30.000 lidí. Festival je známý svou pohostinností a pohodovou atmosférou, která tady vládne. Letošní ročník byl velmi vydařený co do návštěvnosti, počasí i předvedených výkonů kapel...ale hezky popořadě...

Rock For People Europe: Modestep ohromil Plzeň

4. 7. 2015

Jakub Konopka

Rock For People si ve své Europe edici poprvé vyzkoušel městské prostředí a má to říž! Tradiční vizuální styl RfP v kombinaci s prostory někdejších továrních budov plzeňské městské dopravy a několikametrových ocelových plastik sochaře Čestmíra Sušky vytváří až steam punkový nádeh, což není vůbec na škodu.

Patricia Kelly u nás odehrála dva koncerty na přání

2. 7. 2015

Pearl

Celkově potřetí zavítala minulý týden do naší republiky Patricia Kelly. Někdejší členka legendárních Kelly Family vystupovala sólově v Praze už v letech 2010 a 2012, kdy si navíc udělali s manželem Denisem v našem hlavním městě romantickou dovolenou. Letos přijela sama, avšak strávila zde o to delší čas: čtyři dny, během kterých stihla nejen dva koncerty na našem území (Praha a Olomouc), ale také spoustu rozhovorů.

Rocksymphony v Euronics Hale: Fanoušci se už nevejdou do Kongresového centra

26. 4. 2015

Pearl

Zlínský projekt Rocksymphony je spojením klasického orchestru a rockové hudby. Filharmonie Bohuslava Martinů pod taktovkou Viktora Kozánka ml. hraje legendární hity od AC/DC, Deep Purple, Europe, Guns'N'Roses, Iron Maiden, Nazareth, Kiss, Metalliky, Scorpions či ZZ Top, k filharmonikům se pro tento projekt přidává rockové trio ve složení David Uher (sólová kytara), Karel Pevný (baskytara) a Hanz Sedlář (bicí). Pěvecké party si rozdělili sólisté Marta Jandová (Die Happy) a Jan Toužimský (Arakain).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace